Program för Nya Göingeplumset 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag förmiddag
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Nya Göingeplumset 2018 |
|
Utskriftsdatum |
25 augusti 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Åhus |
|
Utskriftstid |
08:40 |
|
|
Arrangör |
SS Delfin och KSLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 augusti 2018 |
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (15) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
250 |
3 |
Ella Thim |
2009 |
AI0609 |
KSLS |
|
25m |
|
23 |
4 |
Alva Lavesson |
2009 |
AG3809 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
240 |
5 |
Molly Ohlsson-Zärnholm |
2008 |
AW7208 |
KSLS |
|
25m |
|
251 |
6 |
Julia Thorsen |
2008 |
|
KSLS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
209 |
1 |
Miranda Olsson |
2009 |
|
SK LÖDDE |
|
25m |
|
96 |
2 |
Luna Kant |
2007 |
BH2607 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
208 |
3 |
Annette Rosenqvist |
2007 |
|
SK LÖDDE |
|
25m |
|
94 |
4 |
Zoé Jindal |
2008 |
AR1608 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:12.09 |
21 |
5 |
Minela Causevic |
2010 |
AB6610 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
239 |
6 |
Jackie Ohlsson-Zärnholm |
2007 |
BH7207 |
KSLS |
|
25m |
|
252 |
7 |
Siri Tillberg |
2007 |
AL7407 |
KSLS |
|
25m |
|
24 |
8 |
Doris Lundsten |
2008 |
AW9808 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Inez Lund |
2007 |
BE1807 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:06.55 |
187 |
2 |
Elise Henriksson |
2009 |
AI3209 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
1:05.35 |
256 |
3 |
Rebecca Wendel |
2007 |
AM0607 |
KSLS |
|
25m |
1:04.13 |
93 |
4 |
Elin Delfin |
2008 |
AR6408 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:03.34 |
79 |
5 |
Andrea Johansdotter |
2007 |
AJ0406 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:03.93 |
243 |
6 |
Sofie Persson |
2008 |
AM9808 |
KSLS |
|
25m |
1:05.28 |
185 |
7 |
Hilda L Christensen |
2010 |
AC9410 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
1:05.52 |
129 |
8 |
Agnes Nilsson |
2009 |
AC8609 |
OSBY SS |
|
50m |
1:11.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Edith Bosson |
2009 |
AB4609 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:02.37 |
48 |
2 |
Julia Andersson |
2007 |
BE7607 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:01.08 |
17 |
3 |
Astrid Persson |
2009 |
AB3609 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:00.16 |
88 |
4 |
Selma Lindell |
2008 |
AF0808 |
SK LÖDDE |
|
50m |
59.11 |
242 |
5 |
Nicole Persson |
2008 |
AM6808 |
KSLS |
|
25m |
59.93 |
166 |
6 |
Vilda Larsson |
2008 |
AJ0408 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:00.20 |
86 |
7 |
Eleonora Sjögren |
2006 |
AW9206 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:01.30 |
20 |
8 |
Selma Bergström |
2006 |
BL7206 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:02.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
237 |
1 |
Moa Nameus |
2007 |
BF7607 |
KSLS |
|
25m |
58.44 |
169 |
2 |
Lynneà Wikbourn |
2008 |
AQ7608 |
SJÖBO SS |
|
50m |
57.89 |
126 |
3 |
Signe Malmberg |
2008 |
AB6408 |
OSBY SS |
|
50m |
56.39 |
247 |
4 |
Giada Riva |
2008 |
AL6608 |
KSLS |
|
25m |
55.84 |
130 |
5 |
Ella Nord |
2009 |
AC9609 |
OSBY SS |
|
50m |
55.87 |
268 |
6 |
Wilma Andersson |
2007 |
AZ6407 |
KSLS |
|
25m |
57.80 |
92 |
7 |
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
AN4608 |
SK LÖDDE |
|
25m |
58.05 |
16 |
8 |
Nanna Oredsson |
2007 |
AR1607 |
SS DELFIN |
|
25m |
58.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Vilma Gillerfors |
2006 |
BB2206 |
SK LÖDDE |
|
25m |
55.25 |
85 |
2 |
Violetta Pflug |
2008 |
AC3608 |
SK LÖDDE |
|
25m |
54.52 |
125 |
3 |
Katarina Eskilsson |
2005 |
BC2805 |
OSBY SS |
|
25m |
53.71 |
238 |
4 |
Wilma Nameus |
2005 |
BU8605 |
KSLS |
|
25m |
53.30 |
128 |
5 |
Kajsa Eskilsson |
2006 |
BC4806 |
OSBY SS |
|
25m |
53.34 |
91 |
6 |
Hanna Dahlander |
2008 |
AJ6208 |
SK LÖDDE |
|
25m |
54.23 |
168 |
7 |
Nellie Björkqvist |
2007 |
AX2207 |
SJÖBO SS |
|
25m |
54.77 |
183 |
8 |
Luna Simonsson |
2005 |
BT1805 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
55.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Wilda Thorgren |
2007 |
AF4207 |
S 71 |
|
25m |
52.98 |
139 |
2 |
Amilia Hart |
2008 |
AC6808 |
S 71 |
|
25m |
52.49 |
78 |
3 |
Vilda Berg |
2007 |
AC9407 |
SK LÖDDE |
|
50m |
51.93 |
19 |
4 |
Moa Lindqvist |
2006 |
BL8206 |
SS DELFIN |
|
25m |
51.68 |
234 |
5 |
Ida Lund |
2006 |
AS7806 |
KSLS |
|
25m |
51.73 |
210 |
6 |
Elin Adler |
2006 |
AY3406 |
KSLS |
|
25m |
52.18 |
249 |
7 |
Sofia Svensson |
2007 |
AM2607 |
KSLS |
|
25m |
52.81 |
137 |
8 |
Mathilda Andersson |
2007 |
AF5207 |
S 71 |
|
25m |
53.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Emelie Skoog |
2007 |
AC8607 |
SS DELFIN |
|
25m |
50.66 |
258 |
2 |
Tilda Widerfors |
2008 |
AK4608 |
KSLS |
|
25m |
48.62 |
84 |
3 |
Lykke Löfqvist |
2005 |
BG3605 |
SK LÖDDE |
|
25m |
47.46 |
226 |
4 |
Novalie Gulin |
2006 |
AS9806 |
KSLS |
|
25m |
47.11 |
69 |
5 |
Hedda Andréasson |
2004 |
AZ1204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
47.20 |
36 |
6 |
Lovisa Rohlin |
2004 |
AB9404 |
KK KARPEN |
|
25m |
47.46 |
165 |
7 |
Isabella Stoltz |
2008 |
AI1208 |
SJÖBO SS |
|
25m |
49.53 |
81 |
8 |
Julia Keldebäk |
2005 |
BG2405 |
SK LÖDDE |
|
50m |
50.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
1 |
Ellie Petersson |
2005 |
BF1405 |
KSLS |
|
25m |
46.87 |
70 |
2 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
46.49 |
66 |
3 |
Agnes Ljungberg |
2004 |
AS8204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
46.03 |
212 |
4 |
Liv Axelsson |
2005 |
AP9805 |
KSLS |
|
25m |
45.75 |
160 |
5 |
Sofie Jönsson |
2007 |
AI9607 |
SJÖBO SS |
|
50m |
45.93 |
257 |
6 |
Emma Widerfors |
2005 |
AQ2205 |
KSLS |
|
25m |
46.36 |
83 |
7 |
Ella Andréasson |
2005 |
BG1605 |
SK LÖDDE |
|
25m |
46.87 |
167 |
8 |
Michaela Mårtensson-Strömqvist |
2007 |
AX1207 |
SJÖBO SS |
|
25m |
46.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
219 |
1 |
Ana Corluka |
2006 |
AS5806 |
KSLS |
|
25m |
45.04 |
217 |
2 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
25m |
44.86 |
68 |
3 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
50m |
43.91 |
114 |
4 |
Lina Nilsson |
2002 |
AN5802 |
OSBY SS |
|
50m |
43.35 |
267 |
5 |
Vicky Luc |
2007 |
AJ6607 |
KSLS |
|
25m |
43.57 |
71 |
6 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
44.46 |
147 |
7 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
50m |
44.94 |
255 |
8 |
Isabella Wahlund |
2006 |
AT9406 |
KSLS |
|
25m |
45.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Emilia Kryger |
2004 |
BR6804 |
SJÖBO SS |
|
50m |
43.13 |
127 |
2 |
Clara Johansson |
2005 |
BH9805 |
OSBY SS |
|
25m |
41.94 |
119 |
3 |
Jacqlyne Jersov |
2004 |
AL1704 |
OSBY SS |
|
25m |
41.57 |
7 |
4 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
41.27 |
118 |
5 |
Elina Holgersson |
2005 |
AF6605 |
OSBY SS |
|
25m |
41.28 |
38 |
6 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
41.59 |
151 |
7 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
42.95 |
154 |
8 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
43.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Alexandra Petersen |
2003 |
AC1803 |
SS DELFIN |
|
25m |
41.11 |
201 |
2 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
40.66 |
245 |
3 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
50m |
40.57 |
198 |
4 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
40.08 |
200 |
5 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
40.54 |
148 |
6 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
40.59 |
157 |
7 |
Mathilde Berild Andersen |
2004 |
BF5204 |
SJÖBO SS |
|
25m |
40.94 |
115 |
8 |
Jonna Möller |
2005 |
AA1605 |
OSBY SS |
|
25m |
41.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
39.88 |
161 |
2 |
Cassandra Strömqvist-Malmström |
2005 |
BG7405 |
SJÖBO SS |
|
50m |
39.41 |
153 |
3 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
39.09 |
53 |
4 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
38.59 |
116 |
5 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
25m |
39.03 |
109 |
6 |
Agnes Cato |
2001 |
AB8201 |
OSBY SS |
|
25m |
39.27 |
61 |
7 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
39.83 |
113 |
8 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
39.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
37.94 |
205 |
2 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
37.65 |
112 |
3 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
37.25 |
31 |
4 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
36.08 |
33 |
5 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
25m |
37.10 |
117 |
6 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
OSBY SS |
|
25m |
37.51 |
111 |
7 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
OSBY SS |
|
25m |
37.72 |
194 |
8 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
50m |
38.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
35.39 |
110 |
2 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
34.70 |
266 |
3 |
Olivia Klint Ipsa |
2005 |
AK0205 |
BROMÖLLA |
|
25m |
34.41 |
52 |
4 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
Yard |
29.83 |
197 |
5 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
33.05 |
32 |
6 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
34.59 |
39 |
7 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
35.38 |
1 |
8 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
35.60 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 augusti 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
Utskriftstid |
08:40 |
|