Ohjelma Nuorisouinnit 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 6
|
Kilpailu |
Nuorisouinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
07 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:40 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
07 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 6, 100m Selkäuinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Oletettu alkamisaika 11:20 |
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Miika Suorsa |
2006 |
06A927 |
OU |
|
25m |
|
|
2 |
Paavo Kilpeläinen |
2008 |
08A273 |
OU |
|
25m |
|
|
3 |
Tiitus Nygård |
2008 |
08A349 |
OU |
|
50m |
1:51.38 |
1:51.38 |
4 |
Sepehr Torabihaghighi |
2006 |
06A825 |
OU |
|
50m |
1:50.22 |
1:50.22 |
5 |
Jean Väisänen |
2006 |
06A360 |
OU |
|
50m |
1:51.11 |
1:51.11 |
6 |
Riku Keskiaho |
2006 |
06A678 |
OU |
|
25m |
2:06.65 |
2:08.65 |
7 |
Jaakko Peltonen |
2008 |
08A287 |
OU |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erä 2 (6) (12 v ja nuoremmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elias Bruun |
2006 |
06A718 |
OU |
|
25m |
1:43.20 |
1:45.20 |
2 |
Markus Tervaskanto |
2006 |
06A664 |
OU |
|
25m |
1:41.00 |
1:43.00 |
3 |
Torsti Saarela |
2006 |
06A466 |
ViesU |
|
25m |
1:33.89 |
1:35.89 |
4 |
Konsta Rantasuo |
2006 |
06A218 |
OuLo |
|
25m |
1:16.37 |
1:18.37 |
5 |
Erik Peuhkuri |
2006 |
06A373 |
OU |
|
50m |
1:25.09 |
1:25.09 |
6 |
Arttu Kortetjärvi |
2006 |
06A631 |
OU |
|
50m |
1:38.62 |
1:38.62 |
7 |
Julius Jakkula |
2006 |
06A677 |
OU |
|
50m |
1:43.64 |
1:43.64 |
8 |
Leevi Sammalmaa |
2007 |
07A712 |
ViesU |
|
50m |
1:49.92 |
1:49.92 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joel Hassinen |
2005 |
05A879 |
OU |
|
25m |
1:48.97 |
1:50.97 |
3 |
Roni Heikkinen |
2005 |
05A646 |
OU |
|
25m |
1:23.42 |
1:25.42 |
4 |
Nikita Semach |
2005 |
05A100 |
SWIM |
|
25m |
1:16.06 |
1:18.06 |
5 |
Lauri Siurua |
2005 |
05A631 |
OU |
|
50m |
1:25.09 |
1:25.09 |
6 |
Jesse Manninen |
2005 |
05A857 |
HAHE |
|
50m |
1:38.29 |
1:38.29 |
7 |
Sampo Jylhä |
2005 |
05A984 |
OU |
|
50m |
2:13.91 |
2:13.91 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vilho Verronen |
2004 |
04A175 |
STR |
|
25m |
1:18.65 |
1:20.65 |
4 |
Rasmus Koskela |
2004 |
04A713 |
OU |
|
50m |
1:14.26 |
1:14.26 |
5 |
Samu Virtanen |
2004 |
04A885 |
SWIM |
|
50m |
1:19.94 |
1:19.94 |
6 |
Jami Kenttälä |
2004 |
04A726 |
OU |
|
50m |
1:26.86 |
1:26.86 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Marat Kiiveri |
2003 |
03B207 |
SWIM |
|
50m |
1:16.49 |
1:16.49 |
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
03A418 |
SCR |
|
25m |
1:08.45 |
1:10.45 |
4 |
Teemu Oksakari |
2003 |
03A161 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:07.82 |
1:07.82 |
5 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
03A020 |
OU |
|
25m |
1:06.55 |
1:08.55 |
6 |
Benjamin Evans |
2003 |
03B017 |
SCV |
|
25m |
1:10.64 |
1:12.64 |
7 |
Mikael Ryynänen |
2003 |
03A344 |
OuLo |
|
50m |
1:23.49 |
1:23.49 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erä 6 (6) (17 v ja vanhemmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Miro Vasko |
1993 |
93A337 |
OU |
|
25m |
54.89 |
56.89 |
5 |
Topias Nygård |
2000 |
00A602 |
OU |
|
25m |
58.18 |
1:00.18 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
07 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:40 |
|