Program for Polisen Head Summer Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 18, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 648 | Loeng Kristoffer | 2001 | TS&LK | 50 m | 33.65 | ||
2 | 582 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | AL2398 | 25 m | 1:55.53 | |
3 | 614 | strm Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 25 m | 1:59.89 | |
4 | 522 | Halldn Victor | 2000 | VSBY SS | AP7300 | 25 m | 2:03.34 | |
5 | 640 | Fossmo Sundby Gard | 2000 | NORDLYS | 50 m | 2:04.97 | ||
6 | 433 | Pllnen Andres | 2001 | TBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:05.60 | |
7 | 635 | Valliste Ragmar | 1999 | KALEVI | 50 m | 2:06.75 | ||
8 | 713 | Holmann Mathias Rike | 2004 | Brum | 50 m | 2:07.19 | ||
9 | 352 | Lundberg Max | 2001 | SDERTRN | AQ8301 | 25 m | 2:08.11 | |
10 | 404 | Forsberg Anton | 2001 | TBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:09.53 | |
11 | 716 | Norheim Henrik | 2003 | Brum | 50 m | 2:09.95 | ||
12 | 471 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 2:11.23 | |
13 | 251 | OMalley Aaron | 2002 | SPRVGEN | AI3902 | 25 m | 2:13.88 | |
14 | 662 | Aloe Robin | 2000 | KEILA | 50 m | 2:15.50 | ||
15 | 441 | Stein Tor | 2003 | TBY SIM | AR2903 | 25 m | 2:15.56 | |
16 | 670 | Somby Kurt Mortelmans | 2005 | Karasjok | 25 m | 2:16.60 | ||
17 | 115 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 2:17.20 | |
18 | 656 | Skjervold Vegard | 2002 | TS&LK | 50 m | 2:17.89 | ||
19 | 216 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 2:18.99 | |
20 | 79 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 2:19.20 | |
21 | 393 | Bergstrm Alexander | 2002 | TBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:19.38 | |
22 | 41 | Eriksson Malte | 2003 | HARNS SKU | AT3903 | 25 m | 2:21.22 | |
23 | 219 | Alexanderson Aron | 2003 | SPRVGEN | AT0103 | 25 m | 2:23.09 | |
24 | 419 | Kappling Albin | 2003 | TBY SIM | AS2503 | 25 m | 2:23.14 | |
25 | 423 | Lingham Karl | 2002 | TBY SIM | AM0502 | 50 m | 2:23.18 | |
26 | 8 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RNN | AS4501 | 25 m | 2:23.37 | |
27 | 721 | Soelberg Henning | 2003 | Skjetten | 50 m | 2:23.78 | ||
28 | 249 | Malm Carl | 2005 | SPRVGEN | AL7905 | 25 m | 2:24.44 | |
29 | 101 | Hrmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 50 m | 2:24.92 | |
30 | 167 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 2:25.46 | |
31 | 563 | Khan Tiger | 2002 | SS04 | AY5102 | 25 m | 2:25.62 | |
32 | 225 | Backlund Nils | 2002 | SPRVGEN | AX9302 | 50 m | 2:25.81 | |
33 | 663 | Tiede Kai Robert | 2004 | KEILA | 50 m | 2:25.85 | ||
34 | 467 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 2:26.00 | |
35 | 537 | Tittelbach Adrian | 2001 | VSBY SS | AI2901 | 25 m | 2:26.19 | |
36 | 680 | Mendez Johannessen Sebastian | 2005 | Brum | 50 m | 2:26.87 | ||
37 | 59 | Steijner Andreas | 1988 | LUDVIKA SS | AP7388 | 25 m | 2:29.57 | |
38 | 318 | Vrbanus Valentino | 2006 | SDERTLJE | AG9106 | 25 m | 2:29.90 | |
39 | 364 | Vainio Lucas | 2004 | SDERTRN | AN2504 | 50 m | 2:30.12 | |
40 | 110 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 25 m | 2:30.87 | |
41 | 295 | Karlstrm Huerta Spencer | 2004 | SDERTLJE | AV5504 | 50 m | 2:32.19 | |
42 | 497 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 50 m | 2:32.29 | |
43 | 418 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TBY SIM | AI2505 | 25 m | 2:32.87 | |
44 | 255 | Sahifi Aydin | 2002 | SPRVGEN | AF6702 | 50 m | 2:33.60 | |
45 | 408 | Gleryz Leo | 2006 | TBY SIM | AA4906 | 25 m | 2:33.65 | |
46 | 124 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 2:33.90 | |
47 | 232 | Eriksson Alan | 2005 | SPRVGEN | AH2905 | 25 m | 2:33.92 | |
48 | 415 | Humble Caspian | 2005 | TBY SIM | AO6705 | 50 m | 2:35.57 | |
49 | 342 | Hamzehnejad Sam | 2006 | SDERTRN | AI1306 | 25 m | 2:37.81 | |
50 | 157 | Kjellgren David | 2004 | S 77 | AI4504 | 50 m | 2:37.86 | |
51 | 392 | Bebenek Daniel | 2006 | TBY SIM | AC4706 | 25 m | 2:37.90 | |
52 | 379 | Lundvall Love | 2004 | TYRES SS | AK8504 | 50 m | 2:37.94 | |
53 | 679 | Kalv Dalby Sindre | 2005 | Brum | 50 m | 2:38.55 | ||
54 | 732 | Haugland Patrick | 2004 | Skjetten | 50 m | 2:39.98 | ||
55 | 476 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 2:40.25 | |
56 | 462 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 2:41.39 | |
57 | 447 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TBY SIM | AM7706 | 25 m | 2:41.72 | |
58 | 238 | Goulet Lucas | 2008 | SPRVGEN | AB0708 | 50 m | 2:41.73 | |
59 | 484 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 2:42.07 | |
60 | 733 | Sigvartsen Fillip | 2005 | Skjetten | 50 m | 2:42.10 | ||
61 | 81 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 25 m | 2:47.95 | |
62 | 403 | Ersson Sixten | 2007 | TBY SIM | AD5307 | 25 m | 2:48.02 | |
63 | 473 | Leijon Gabriel | 2006 | UPSALA S | AL8706 | 25 m | 2:50.07 | |
64 | 461 | Glantz Ludvig | 2006 | UPSALA S | AJ9906 | 25 m | 2:50.65 | |
65 | 298 | Kndell Lennon | 2004 | SDERTLJE | AO3104 | 25 m | 2:50.67 | |
66 | 494 | Wahlberg Adam | 2006 | UPSALA S | AI7306 | 25 m | 2:51.41 | |
67 | 203 | Brnstrm Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 2:52.62 | |
68 | 703 | Riiser Waldemar | 2007 | Brum | 50 m | 2:53.94 | ||
69 | 42 | Glaas Albin | 2006 | HARNS SKU | AN4706 | 25 m | 2:57.09 | |
70 | 287 | Berg Emil | 2003 | SDERTLJE | AK4903 | 50 m | 2:57.67 | |
71 | 536 | Takala Theo | 2007 | VSBY SS | AC5907 | 25 m | 2:57.89 | |
72 | 162 | Olofsson Oscar | 2006 | S 77 | AJ2106 | 25 m | 2:59.04 | |
73 | 202 | Brnstrm Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | 2:59.47 | |
74 | 294 | Engqvist Arvid | 2005 | SDERTLJE | AM6505 | 25 m | 3:00.71 | |
75 | 236 | Geaney Oliver | 2006 | SPRVGEN | AH0506 | 25 m | 3:04.25 | |
76 | 577 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 50 m | 3:05.10 | |
77 | 483 | Norman Artur | 2005 | UPSALA S | AL2705 | 50 m | 3:06.83 | |
78 | 411 | Haux Oliver | 2005 | TBY SIM | AR4705 | 50 m | 3:06.98 | |
79 | 48 | Pagard Axel | 2006 | HARNS SKU | AM1506 | 25 m | 3:07.78 | |
80 | 254 | Riisgaard Wilmer | 2006 | SPRVGEN | AR1506 | 25 m | 3:09.45 | |
81 | 525 | Khattab Junes | 2006 | VSBY SS | AK0106 | 25 m | 3:09.73 | |
82 | 274 | Alveskr Lundfeldt Simon | 2005 | SKK | AG4505 | 25 m | 3:13.56 | |
83 | 459 | Fischer Johannes | 2007 | UPSALA S | AA1907 | 25 m | 3:15.64 | |
84 | 446 | Thoresson Arvid | 2005 | TBY SIM | AS5505 | 25 m | 3:16.55 | |
85 | 420 | Lenstad Kevin | 2005 | TBY SIM | AU3905 | 25 m | 3:22.74 | |
86 | 233 | Eriksson Brian | 2007 | SPRVGEN | AF1907 | 50 m | 3:24.50 | |
87 | 267 | stling Hugo | 2007 | SPRVGEN | AK8107 | 50 m | 3:26.07 | |
88 | 587 | Hagberg Oliver | 2006 | SPIF SF | AO9906 | 25 m | 3:27.36 | |
89 | 39 | Ekman Elliot | 2007 | HARNS SKU | AG6907 | 50 m | ||
90 | 44 | Horn Aston | 2007 | HARNS SKU | AM4907 | 50 m | ||
91 | 230 | Ekblad Aron | 2005 | SPRVGEN | AU6505 | 50 m | ||
92 | 266 | st Rasmus | 2007 | SPRVGEN | AE3507 | 50 m | ||
93 | 282 | Norlin Felix | 2005 | SKK | AS6705 | 50 m | ||
94 | 333 | Ekman Isak | 2004 | SDERTRN | AZ6904 | 50 m | ||
95 | 470 | Kargar Zartosht | 2005 | UPSALA S | AE1905 | 50 m | ||
96 | 602 | Sahle Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 50 m | ||
97 | 613 | kesson Justin | 2006 | SPIF SF | AJ6106 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 28 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 18:23 |