Startliste for Polisen Head Summer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 26, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 655 | Gilbu Tobias | 2002 | TS&LK | 50 m | 19.31 | ||
2 | 732 | Haugland Patrick | 2004 | Skjetten | 50 m | 34.52 | ||
3 | 131 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 25 m | 1:00.15 | |
4 | 73 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 25 m | 1:04.22 | |
5 | 13 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:10.45 | |
6 | 178 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 1:11.24 | |
7 | 648 | Loeng Kristoffer | 2001 | TS&LK | 50 m | 1:12.39 | ||
8 | 646 | Storstad Johan Hjelseth | 2003 | TS&LK | 50 m | 1:14.06 | ||
9 | 597 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SPIF SF | AL5196 | 50 m | 1:14.12 | |
10 | 385 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:15.37 | |
11 | 393 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 1:15.71 | |
12 | 129 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 25 m | 1:17.77 | |
13 | 653 | Amundsen Sebastian | 2004 | TS&LK | 50 m | 1:17.86 | ||
14 | 681 | Windel Stang August | 2005 | Bærum | 50 m | 1:18.19 | ||
15 | 441 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:18.47 | |
16 | 63 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 1:18.66 | |
17 | 392 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 1:18.91 | |
18 | 467 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:19.46 | |
19 | 721 | Soelberg Henning | 2003 | Skjetten | 50 m | 1:19.51 | ||
20 | 98 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 1:20.25 | |
21 | 241 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 25 m | 1:20.63 | |
22 | 318 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:20.77 | |
23 | 575 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 1:20.79 | |
24 | 183 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:21.03 | |
25 | 664 | Ojala Ander | 2003 | KEILA | 50 m | 1:21.16 | ||
26 | 157 | Kjellgren David | 2004 | S 77 | AI4504 | 25 m | 1:21.61 | |
27 | 544 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:21.82 | |
28 | 471 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:22.01 | |
29 | 484 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:22.50 | |
30 | 242 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:22.61 | |
31 | 497 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:23.03 | |
32 | 314 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:23.25 | |
33 | 680 | Mendez Johannessen Sebastian | 2005 | Bærum | 50 m | 1:23.73 | ||
34 | 118 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 25 m | 1:23.96 | |
35 | 678 | Fagervik Robert | 2005 | Bærum | 50 m | 1:24.10 | ||
36 | 423 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:24.50 | |
37 | 723 | Breang Hagen Martin | 2004 | Skjetten | 50 m | 1:24.89 | ||
38 | 419 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:25.26 | |
39 | 346 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:26.28 | |
40 | 716 | Norheim Henrik | 2003 | Bærum | 50 m | 1:26.33 | ||
41 | 736 | Kristiansen Daniel | 2003 | Skjetten | 50 m | 1:26.55 | ||
42 | 733 | Sigvartsen Fillip | 2005 | Skjetten | 50 m | 1:27.55 | ||
43 | 682 | Hagen Sebastian | 2006 | Bærum | 50 m | 1:27.95 | ||
44 | 537 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:28.05 | |
45 | 641 | Forfot Bjarne | 2000 | TS&LK | 50 m | 1:28.39 | ||
46 | 245 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 25 m | 1:29.45 | |
47 | 692 | Arneson Aksel Wium | 2005 | Bærum | 50 m | 1:30.33 | ||
48 | 415 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 50 m | 1:30.63 | |
49 | 304 | Pyötsiä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 1:30.86 | |
50 | 135 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 25 m | 1:31.84 | |
51 | 232 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 25 m | 1:31.90 | |
52 | 345 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 25 m | 1:32.10 | |
53 | 540 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:32.67 | |
54 | 10 | Bergqvist Harald | 2005 | FALUN | AB3705 | 25 m | 1:32.85 | |
55 | 631 | Wang Alexander | 2006 | SPEED | 50 m | 1:32.88 | ||
56 | 257 | Ström John | 2004 | SPÅRVÄGEN | AQ9704 | 50 m | 1:33.03 | |
57 | 403 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 1:33.68 | |
58 | 418 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:33.72 | |
59 | 679 | Kalvø Dalby Sindre | 2005 | Bærum | 50 m | 1:34.03 | ||
60 | 735 | Hansrud-Kjaer Adam | 2003 | Skjetten | 50 m | 1:34.10 | ||
61 | 463 | Helin Tage | 2007 | UPSALA S | AB2907 | 25 m | 1:34.42 | |
62 | 461 | Glantz Ludvig | 2006 | UPSALA S | AJ9906 | 25 m | 1:34.54 | |
63 | 287 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:35.83 | |
64 | 29 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:35.86 | |
65 | 447 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 1:35.96 | |
66 | 525 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 25 m | 1:36.22 | |
67 | 185 | Samuelsson Max | 2005 | SALA SS | AO4905 | 25 m | 1:36.58 | |
68 | 726 | Grønlie Marius | 2004 | Skjetten | 50 m | 1:36.71 | ||
69 | 113 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 1:37.64 | |
70 | 170 | Dalin Milton | 2005 | SALA SS | AO3905 | 25 m | 1:38.31 | |
71 | 671 | Dalseng Ivar Aigin Schanche | 2006 | Karasjok | 25 m | 1:38.33 | ||
72 | 613 | Åkesson Justin | 2006 | SPIF SF | AJ6106 | 25 m | 1:38.49 | |
73 | 628 | Schiong Oliver | 2005 | SPEED | 50 m | 1:39.59 | ||
74 | 330 | Dorch Juliusson Julius | 2007 | SÖDERTÖRN | AC7707 | 50 m | 1:39.86 | |
75 | 543 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | 1:41.06 | |
76 | 700 | Klafstad Kristian | 2005 | Bærum | 50 m | 1:41.63 | ||
77 | 411 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 25 m | 1:41.69 | |
78 | 274 | Alveskär Lundfeldt Simon | 2005 | SKK | AG4505 | 25 m | 1:42.16 | |
79 | 703 | Riiser Waldemar | 2007 | Bærum | 50 m | 1:42.34 | ||
80 | 42 | Glaas Albin | 2006 | HARNÄS SKU | AN4706 | 25 m | 1:42.55 | |
81 | 220 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 25 m | 1:42.55 | |
82 | 136 | Sandström Zacharias | 2007 | SK NEPTUN | AL7307 | 25 m | 1:42.61 | |
83 | 704 | Strande Lukas | 2006 | Bærum | 50 m | 1:42.89 | ||
84 | 536 | Takala Theo | 2007 | VÄSBY SS | AC5907 | 25 m | 1:43.02 | |
85 | 282 | Norlin Felix | 2005 | SKK | AS6705 | 25 m | 1:43.29 | |
86 | 494 | Wahlberg Adam | 2006 | UPSALA S | AI7306 | 25 m | 1:43.82 | |
87 | 473 | Leijon Gabriel | 2006 | UPSALA S | AL8706 | 25 m | 1:44.74 | |
88 | 409 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:44.80 | |
89 | 702 | Nordquist Martin Sørlie | 2006 | Bærum | 50 m | 1:44.86 | ||
90 | 33 | von Hofsten Linus | 2006 | FALUN | AN6306 | 25 m | 1:45.35 | |
91 | 123 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 25 m | 1:45.60 | |
92 | 312 | Tetli Albin | 2005 | SÖDERTÄLJE | AR9705 | 25 m | 1:45.96 | |
93 | 88 | Fridliand Jonathan | 2005 | SK NEPTUN | AV6305 | 50 m | 1:46.79 | |
94 | 48 | Pagard Axel | 2006 | HARNÄS SKU | AM1506 | 25 m | 1:46.90 | |
95 | 705 | von Krogh Fredrick | 2006 | Bærum | 50 m | 1:47.30 | ||
96 | 420 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | 1:47.36 | |
97 | 188 | Struwe William | 2006 | SALA SS | AE1306 | 25 m | 1:48.66 | |
98 | 532 | Rättö William | 2005 | VÄSBY SS | AO1705 | 25 m | 1:48.73 | |
99 | 87 | Fridliand Daniel | 2007 | SK NEPTUN | AL6307 | 25 m | 1:49.60 | |
100 | 233 | Eriksson Brian | 2007 | SPÅRVÄGEN | AF1907 | 25 m | 1:50.14 | |
101 | 254 | Riisgaard Wilmer | 2006 | SPÅRVÄGEN | AR1506 | 25 m | 1:50.39 | |
102 | 39 | Ekman Elliot | 2007 | HARNÄS SKU | AG6907 | 25 m | 1:50.82 | |
103 | 162 | Olofsson Oscar | 2006 | S 77 | AJ2106 | 25 m | 1:50.96 | |
104 | 693 | Birkeland Even Littorin | 2006 | Bærum | 50 m | 1:52.43 | ||
105 | 173 | Gullberg Alvar | 2008 | SALA SS | AF6908 | 25 m | 1:55.00 | |
106 | 177 | Hörnstedt Eric | 2008 | SALA SS | AH7508 | 25 m | 1:55.60 | |
107 | 174 | Gullberg Wilhelm | 2006 | SALA SS | AR5506 | 25 m | 1:55.91 | |
108 | 449 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 50 m | 1:56.10 | |
109 | 222 | Alkas Alias Nikolaj | 2008 | SPÅRVÄGEN | AA7508 | 50 m | 1:56.97 | |
110 | 414 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 1:58.57 | |
111 | 468 | Högström Arvid | 2006 | UPSALA S | AI3306 | 25 m | 1:59.01 | |
112 | 425 | Lundström Noel | 2007 | TÄBY SIM | AO9307 | 25 m | 1:59.23 | |
113 | 748 | Höijer Ludwig | 2006 | SPÅRVÄGEN | AR6506 | 50 m | 1:59.34 | |
114 | 443 | Talipov Erik | 2007 | TÄBY SIM | AN8107 | 25 m | 1:59.40 | |
115 | 459 | Fischer Johannes | 2007 | UPSALA S | AA1907 | 25 m | 1:59.86 | |
116 | 171 | Eriksson Axel | 2006 | SALA SS | AP4906 | 25 m | 1:59.91 | |
117 | 426 | Lörinc Johannes | 2007 | TÄBY SIM | AO8507 | 25 m | 2:02.38 | |
118 | 256 | Shewa Japheth | 2007 | SPÅRVÄGEN | AL1507 | 25 m | 2:06.29 | |
119 | 371 | Andersson Otto | 2008 | TYRESÖ SS | AG5308 | 25 m | 2:07.36 | |
120 | 11 | Bondensson Gustav | 2007 | FALUN | AD7307 | 50 m | ||
121 | 30 | Westman Oscar | 2005 | FALUN | AD9505 | 50 m | ||
122 | 62 | Bang Felix | 2009 | SK NEPTUN | AB5909 | 50 m | ||
123 | 93 | Granlund Gustafsson Linus | 2001 | SK NEPTUN | 50 m | |||
124 | 238 | Goulet Lucas | 2008 | SPÅRVÄGEN | AB0708 | 50 m | ||
125 | 344 | Hanikat Viggo | 2009 | SÖDERTÖRN | AD4109 | 50 m | ||
126 | 590 | Kahlin Alexander | 2006 | SPIF SF | AT9506 | 50 m | ||
127 | 602 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 28 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 18:23 |