Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
22_S
Gren 22, 100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
580 |
Danielsson Jacob |
1998 |
SPIF SF |
AB9798 |
25 m |
54.68 |
|
2 |
139 |
Skagius Johannes |
1995 |
SK NEPTUN |
AH8595 |
25 m |
55.95 |
|
3 |
614 |
Åström Alfred |
1997 |
SPIF SF |
AP0197 |
25 m |
58.51 |
|
4 |
633 |
Adamson Kristjan |
2000 |
KALEVI |
|
50 m |
1:00.45 |
|
5 |
71 |
Blom Simon |
1999 |
SK NEPTUN |
AQ9199 |
25 m |
1:00.50 |
|
6 |
582 |
Eriksson Niclas |
1998 |
SPIF SF |
AL2398 |
25 m |
1:01.00 |
|
7 |
522 |
Halldén Victor |
2000 |
VÄSBY SS |
AP7300 |
25 m |
1:01.37 |
|
8 |
648 |
Loeng Kristoffer |
2001 |
TS&LK |
|
50 m |
1:02.52 |
|
9 |
640 |
Fossmo Sundby Gard |
2000 |
NORDLYS |
|
50 m |
1:02.96 |
|
10 |
288 |
Bergstrand Erik |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
AD3102 |
25 m |
1:03.32 |
|
11 |
176 |
Hanson Jakob |
2002 |
SALA SS |
AJ4902 |
25 m |
1:03.40 |
|
12 |
433 |
Pöllänen Andres |
2001 |
TÄBY SIM |
AM5901 |
25 m |
1:03.55 |
|
13 |
706 |
Birkeland Simen Littorin |
2002 |
Bærum |
|
50 m |
1:04.09 |
|
14 |
672 |
Johansen Alexey Koryachko |
2003 |
Karasjok |
|
25 m |
1:04.84 |
|
15 |
352 |
Lundberg Max |
2001 |
SÖDERTÖRN |
AQ8301 |
25 m |
1:05.57 |
|
16 |
713 |
Holmann Mathias Rike |
2004 |
Bærum |
|
50 m |
1:07.67 |
|
17 |
646 |
Storstad Johan Hjelseth |
2003 |
TS&LK |
|
50 m |
1:08.08 |
|
18 |
641 |
Forfot Bjarne |
2000 |
TS&LK |
|
50 m |
1:08.11 |
|
19 |
212 |
Malmfors Morgan |
2002 |
SKURU IK |
AJ6702 |
25 m |
1:08.74 |
|
20 |
60 |
Albinzon Oliver |
2005 |
SK NEPTUN |
AC3105 |
25 m |
1:08.92 |
|
21 |
627 |
Røed Herman |
2005 |
SPEED |
|
50 m |
1:08.92 |
|
22 |
471 |
Karlsson Alexander |
2002 |
UPSALA S |
AQ4102 |
25 m |
1:09.06 |
|
23 |
205 |
Bäckström Victor |
2003 |
SKURU IK |
AQ1303 |
25 m |
1:09.26 |
|
24 |
738 |
Sørensen Emil Mathias |
2004 |
Skjetten |
|
50 m |
1:09.88 |
|
25 |
245 |
Holmberg David |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
AH7905 |
25 m |
1:10.67 |
|
26 |
656 |
Skjervold Vegard |
2002 |
TS&LK |
|
50 m |
1:11.82 |
|
27 |
79 |
Eriksson Jonatan |
2006 |
SK NEPTUN |
AB1106 |
25 m |
1:11.88 |
|
28 |
314 |
Thormé Rova Johan |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
AK7504 |
25 m |
1:12.00 |
|
29 |
540 |
Brouzell Simon |
2003 |
SS04 |
AX3103 |
25 m |
1:13.19 |
|
30 |
584 |
Gnalin Daniel |
2003 |
SPIF SF |
AR7303 |
25 m |
1:13.78 |
|
31 |
200 |
Bergman Nils |
2001 |
SKURU IK |
AX2901 |
25 m |
1:13.91 |
|
32 |
585 |
Gnalin Jakob |
2003 |
SPIF SF |
AR8303 |
50 m |
1:14.31 |
|
33 |
408 |
Güleryüz Leo |
2006 |
TÄBY SIM |
AA4906 |
25 m |
1:15.13 |
|
34 |
183 |
Nilsson Olle |
2004 |
SALA SS |
AL3104 |
25 m |
1:15.87 |
|
35 |
428 |
Nilsson Samuel |
2003 |
TÄBY SIM |
AR9703 |
25 m |
1:16.21 |
|
36 |
249 |
Malm Carl |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
AL7905 |
25 m |
1:16.24 |
|
37 |
678 |
Fagervik Robert |
2005 |
Bærum |
|
50 m |
1:16.67 |
|
38 |
8 |
Serti Robin |
2001 |
BOTK-RÖNN |
AS4501 |
25 m |
1:17.66 |
|
39 |
167 |
Antonsson Max |
2004 |
SALA SS |
AG6304 |
25 m |
1:18.82 |
|
40 |
182 |
Mårvad Felix |
2003 |
SALA SS |
AS2303 |
25 m |
1:19.27 |
|
41 |
295 |
Karlström Huerta Spencer |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
AV5504 |
50 m |
1:19.46 |
|
42 |
247 |
Lehtonen Hebert Liam |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
AE5706 |
25 m |
1:20.44 |
|
43 |
671 |
Dalseng Ivar Aigin Schanche |
2006 |
Karasjok |
|
25 m |
1:22.88 |
|
44 |
133 |
Rogersson Tim |
2005 |
SK NEPTUN |
AN5305 |
50 m |
1:22.98 |
|
45 |
680 |
Mendez Johannessen Sebastian |
2005 |
Bærum |
|
50 m |
1:23.53 |
|
46 |
364 |
Vainio Lucas |
2004 |
SÖDERTÖRN |
AN2504 |
50 m |
1:23.69 |
|
47 |
419 |
Kappling Albin |
2003 |
TÄBY SIM |
AS2503 |
25 m |
1:24.33 |
|
48 |
409 |
Hanna Jousef |
2003 |
TÄBY SIM |
AS3503 |
25 m |
1:26.13 |
|
49 |
143 |
Thern Tee |
2006 |
SK NEPTUN |
AC3106 |
25 m |
1:26.50 |
|
50 |
737 |
Sand Sander |
2004 |
Skjetten |
|
50 m |
1:26.61 |
|
51 |
232 |
Eriksson Alan |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
AH2905 |
25 m |
1:26.80 |
|
52 |
700 |
Klafstad Kristian |
2005 |
Bærum |
|
50 m |
1:26.95 |
|
53 |
379 |
Lundvall Love |
2004 |
TYRESÖ SS |
AK8504 |
25 m |
1:30.09 |
|
54 |
476 |
Loklint Rasmus |
2005 |
UPSALA S |
AD2105 |
25 m |
1:30.42 |
|
55 |
703 |
Riiser Waldemar |
2007 |
Bærum |
|
50 m |
1:33.39 |
|
56 |
543 |
Carlberg Neo |
2005 |
SS04 |
AA8505 |
50 m |
1:35.11 |
|
57 |
473 |
Leijon Gabriel |
2006 |
UPSALA S |
AL8706 |
25 m |
1:35.94 |
|
58 |
411 |
Haux Oliver |
2005 |
TÄBY SIM |
AR4705 |
25 m |
1:36.80 |
|
59 |
494 |
Wahlberg Adam |
2006 |
UPSALA S |
AI7306 |
25 m |
1:36.81 |
|
60 |
463 |
Helin Tage |
2007 |
UPSALA S |
AB2907 |
25 m |
1:36.89 |
|
61 |
704 |
Strande Lukas |
2006 |
Bærum |
|
50 m |
1:37.09 |
|
62 |
705 |
von Krogh Fredrick |
2006 |
Bærum |
|
50 m |
1:37.52 |
|
63 |
236 |
Geaney Oliver |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
AH0506 |
25 m |
1:38.30 |
|
64 |
692 |
Arneson Aksel Wium |
2005 |
Bærum |
|
50 m |
1:38.37 |
|
65 |
702 |
Nordquist Martin Sørlie |
2006 |
Bærum |
|
50 m |
1:38.39 |
|
66 |
462 |
Hallin Filip |
2006 |
UPSALA S |
AD6106 |
25 m |
1:38.71 |
|
67 |
313 |
Tetli Felix |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
AH6507 |
25 m |
1:39.89 |
|
68 |
468 |
Högström Arvid |
2006 |
UPSALA S |
AI3306 |
25 m |
1:41.42 |
|
69 |
483 |
Norman Artur |
2005 |
UPSALA S |
AL2705 |
50 m |
1:42.99 |
|
70 |
693 |
Birkeland Even Littorin |
2006 |
Bærum |
|
50 m |
1:45.77 |
|
71 |
461 |
Glantz Ludvig |
2006 |
UPSALA S |
AJ9906 |
25 m |
1:47.10 |
|
72 |
741 |
Hagring Richard |
2004 |
Skjetten |
|
50 m |
2:35.80 |
|
73 |
282 |
Norlin Felix |
2005 |
SKK |
AS6705 |
50 m |
|
|
74 |
357 |
Pavlovic Cano Nicola |
2007 |
SÖDERTÖRN |
AC2507 |
50 m |
|
|
75 |
403 |
Ersson Sixten |
2007 |
TÄBY SIM |
AD5307 |
50 m |
|
|
76 |
437 |
Sevonen Troy |
2008 |
TÄBY SIM |
AE6708 |
50 m |
|
|
77 |
446 |
Thoresson Arvid |
2005 |
TÄBY SIM |
AS5505 |
50 m |
|
|
78 |
602 |
Sahlée Otto |
2007 |
SPIF SF |
AJ2307 |
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
18:23 |
|