Program for Polisen Head Summer Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Polisen HEAD Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:15 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
333 |
0 |
Isak Ekman |
2004 |
AZ6904 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
149 |
1 |
Robert Zhang |
2009 |
AF9509 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
266 |
2 |
Rasmus Öst |
2007 |
AE3507 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
59.85 |
291 |
3 |
Cherokee Bäckstrand |
2006 |
AP3906 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
58.44 |
267 |
4 |
Hugo Östling |
2007 |
AK8107 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
57.74 |
529 |
5 |
Oliver Martin |
2008 |
AI3908 |
VÄSBY SS |
|
25m |
58.28 |
344 |
6 |
Viggo Hanikat |
2009 |
AD4109 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
59.17 |
362 |
7 |
Viggo Stenbacka |
2009 |
AD2309 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:06.38 |
420 |
8 |
Kevin Lenstad |
2005 |
AU3905 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
616 |
9 |
Alexandr Sidorov |
2002 |
AN5702 |
SPIF SF |
|
50m |
32.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
0 |
Oliver Struwe |
2008 |
AE8108 |
SALA SS |
|
25m |
57.03 |
409 |
1 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
55.97 |
459 |
2 |
Johannes Fischer |
2007 |
AA1907 |
UPSALA S |
|
25m |
54.74 |
609 |
3 |
Ludvig Timen |
2005 |
AP3106 |
SPIF SF |
|
25m |
53.86 |
376 |
4 |
Vilgot Hårding-Nordkvist |
2008 |
AK7308 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
53.06 |
87 |
5 |
Daniel Fridliand |
2007 |
AL6307 |
SK NEPTUN |
|
25m |
53.36 |
44 |
6 |
Aston Horn |
2007 |
AM4907 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
54.28 |
233 |
7 |
Brian Eriksson |
2007 |
AF1907 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
54.97 |
530 |
8 |
Milo Peterson |
2009 |
AB4909 |
VÄSBY SS |
|
25m |
56.96 |
606 |
9 |
Gustav Stridh |
2008 |
AG5908 |
SPIF SF |
|
25m |
57.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
0 |
Oscar Olofsson |
2006 |
AJ2106 |
S 77 |
|
50m |
52.80 |
371 |
1 |
Otto Andersson |
2008 |
AG5308 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
52.16 |
429 |
2 |
Carl Olsson |
2008 |
AE5708 |
TÄBY SIM |
|
25m |
51.76 |
468 |
3 |
Arvid Högström |
2006 |
AI3306 |
UPSALA S |
|
25m |
51.48 |
171 |
4 |
Axel Eriksson |
2006 |
AP4906 |
SALA SS |
|
25m |
50.84 |
177 |
5 |
Eric Hörnstedt |
2008 |
AH7508 |
SALA SS |
|
25m |
51.40 |
313 |
6 |
Felix Tetli |
2007 |
AH6507 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
51.53 |
437 |
7 |
Troy Sevonen |
2008 |
AE6708 |
TÄBY SIM |
|
25m |
51.79 |
202 |
8 |
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
SKURU IK |
|
25m |
52.25 |
307 |
9 |
Sixten Selander |
2006 |
AF3906 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
52.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
470 |
0 |
Zartosht Kargar |
2005 |
AE1905 |
UPSALA S |
|
25m |
50.38 |
449 |
1 |
Edward Watson |
2008 |
AC8108 |
TÄBY SIM |
|
25m |
50.06 |
356 |
2 |
Niklas Nygren |
2006 |
AL1106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
49.75 |
532 |
3 |
William Rättö |
2005 |
AO1705 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.69 |
188 |
4 |
William Struwe |
2006 |
AE1306 |
SALA SS |
|
25m |
49.52 |
39 |
5 |
Elliot Ekman |
2007 |
AG6907 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
49.63 |
173 |
6 |
Alvar Gullberg |
2008 |
AF6908 |
SALA SS |
|
25m |
49.73 |
62 |
7 |
Felix Bang |
2009 |
AB5909 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.03 |
174 |
8 |
Wilhelm Gullberg |
2006 |
AR5506 |
SALA SS |
|
25m |
50.35 |
126 |
9 |
Theo Priftakis Abascal |
2007 |
AL2307 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
473 |
0 |
Gabriel Leijon |
2006 |
AL8706 |
UPSALA S |
|
25m |
49.08 |
257 |
1 |
John Ström |
2004 |
AQ9704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.82 |
494 |
2 |
Adam Wahlberg |
2006 |
AI7306 |
UPSALA S |
|
25m |
48.34 |
414 |
3 |
Albin Holmgren |
2009 |
AA9309 |
TÄBY SIM |
|
25m |
48.02 |
348 |
4 |
Moritz Karlsson |
2008 |
AC8908 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
47.92 |
222 |
5 |
Nikolaj Alkas Alias |
2008 |
AA7508 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
47.99 |
294 |
6 |
Arvid Engqvist |
2005 |
AM6505 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
48.22 |
123 |
7 |
Vincent Nordlander |
2007 |
AF2707 |
SK NEPTUN |
|
50m |
48.68 |
48 |
8 |
Axel Pagard |
2006 |
AM1506 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
48.93 |
428 |
9 |
Samuel Nilsson |
2003 |
AR9703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
49.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
536 |
0 |
Theo Takala |
2007 |
AC5907 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.98 |
282 |
1 |
Felix Norlin |
2005 |
AS6705 |
SKK |
|
25m |
46.82 |
238 |
2 |
Lucas Goulet |
2008 |
AB0708 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.77 |
88 |
3 |
Jonathan Fridliand |
2005 |
AV6305 |
SK NEPTUN |
|
50m |
46.38 |
42 |
4 |
Albin Glaas |
2006 |
AN4706 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
45.59 |
525 |
5 |
Junes Khattab |
2006 |
AK0106 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.77 |
476 |
6 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
46.74 |
274 |
7 |
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
AG4505 |
SKK |
|
25m |
46.78 |
568 |
8 |
Malkolm Nömm |
2005 |
AT6905 |
SS04 |
|
25m |
46.86 |
90 |
9 |
Theodor Gladare |
2007 |
AC0707 |
SK NEPTUN |
|
25m |
47.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
418 |
0 |
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
AI2505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
44.85 |
143 |
1 |
Tee Thern |
2006 |
AC3106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.05 |
631 |
2 |
Alexander Wang |
2006 |
|
SPEED |
|
50m |
43.62 |
447 |
3 |
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
AM7706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
43.41 |
726 |
4 |
Marius Grønlie |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
43.07 |
463 |
5 |
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
UPSALA S |
|
25m |
43.37 |
461 |
6 |
Ludvig Glantz |
2006 |
AJ9906 |
UPSALA S |
|
25m |
43.55 |
312 |
7 |
Albin Tetli |
2005 |
AR9705 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.93 |
185 |
8 |
Max Samuelsson |
2005 |
AO4905 |
SALA SS |
|
25m |
44.66 |
628 |
9 |
Oliver Schiong |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
45.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
692 |
0 |
Aksel Wium Arneson |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
42.62 |
59 |
1 |
Andreas Steijner |
1988 |
AP7388 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
41.87 |
735 |
2 |
Adam Hansrud-Kjaer |
2003 |
|
Skjetten |
|
50m |
41.04 |
304 |
3 |
Rafael Pyötsiä |
2003 |
AL2103 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
40.88 |
364 |
4 |
Lucas Vainio |
2004 |
AN2504 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
40.47 |
392 |
5 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.60 |
415 |
6 |
Caspian Humble |
2005 |
AO6705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.95 |
357 |
7 |
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
AC2507 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
41.76 |
170 |
8 |
Milton Dalin |
2005 |
AO3905 |
SALA SS |
|
25m |
42.08 |
203 |
9 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
25m |
42.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
537 |
0 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.20 |
678 |
1 |
Robert Fagervik |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
39.86 |
110 |
2 |
Marcus Lundgren |
2006 |
AN1506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.77 |
241 |
3 |
Oscar Gustafson |
2005 |
AR6705 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.56 |
157 |
4 |
David Kjellgren |
2004 |
AI4504 |
S 77 |
|
25m |
38.29 |
183 |
5 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
38.30 |
346 |
6 |
Oskar Hägglund |
1999 |
AW5399 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.77 |
682 |
7 |
Sebastian Hagen |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
39.79 |
363 |
8 |
Gustav Storell |
2006 |
AL4106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.97 |
182 |
9 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
40.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
484 |
0 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
38.01 |
497 |
1 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
50m |
37.59 |
63 |
2 |
Ferdinand Bang |
2005 |
AF1305 |
SK NEPTUN |
|
25m |
37.57 |
721 |
3 |
Henning Soelberg |
2003 |
|
Skjetten |
|
50m |
37.22 |
352 |
4 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.11 |
575 |
5 |
Alexander Youssef |
2004 |
AS2504 |
SS04 |
|
25m |
37.22 |
118 |
6 |
Isak Monka |
2003 |
AY8903 |
SK NEPTUN |
|
50m |
37.52 |
129 |
7 |
Alex Rappoccio |
2002 |
AY3502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
37.59 |
736 |
8 |
Daniel Kristiansen |
2003 |
|
Skjetten |
|
50m |
37.81 |
318 |
9 |
Valentino Vrbanus |
2006 |
AG9106 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
0 |
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
AC8706 |
SK NEPTUN |
|
25m |
36.40 |
544 |
1 |
Tim Carlberg |
2003 |
AI5503 |
SS04 |
|
25m |
36.20 |
467 |
2 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
25m |
36.05 |
664 |
3 |
Ander Ojala |
2003 |
|
KEILA |
|
50m |
35.82 |
681 |
4 |
August Windel Stang |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
35.42 |
655 |
5 |
Tobias Gilbu |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
35.60 |
441 |
6 |
Tor Stein |
2003 |
AR2903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.03 |
393 |
7 |
Alexander Bergström |
2002 |
AP2502 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.06 |
314 |
8 |
Johan Thormé Rova |
2004 |
AK7504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.22 |
651 |
9 |
Maxim Gorodkov |
2005 |
|
TS&LK |
|
50m |
36.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
653 |
0 |
Sebastian Amundsen |
2004 |
|
TS&LK |
|
50m |
34.48 |
646 |
1 |
Johan Hjelseth Storstad |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
33.90 |
555 |
2 |
Lars Hennert |
1961 |
AA5561 |
SS04 |
|
25m |
32.72 |
198 |
3 |
Victor Kuzmin |
1979 |
AA0579 |
S 02 |
|
25m |
29.61 |
131 |
4 |
Patric Ridell |
1993 |
AJ7393 |
SK NEPTUN |
|
25m |
27.80 |
73 |
5 |
Johan Dahlgren |
1986 |
AB4986 |
SK NEPTUN |
|
25m |
29.09 |
178 |
6 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
SALA SS |
|
25m |
32.53 |
597 |
7 |
Esbjörn Ohlsson |
1996 |
AL5196 |
SPIF SF |
|
25m |
32.82 |
634 |
8 |
Markus Marandi |
2000 |
|
KALEVI |
|
50m |
34.25 |
288 |
9 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
35.04 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
15:15 |
|