Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Polisen HEAD Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:15 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
602 |
3 |
Otto Sahlée |
2007 |
AJ2307 |
SPIF SF |
|
50m |
|
282 |
4 |
Felix Norlin |
2005 |
AS6705 |
SKK |
|
50m |
|
403 |
5 |
Sixten Ersson |
2007 |
AD5307 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
357 |
0 |
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
AC2507 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
437 |
1 |
Troy Sevonen |
2008 |
AE6708 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
461 |
2 |
Ludvig Glantz |
2006 |
AJ9906 |
UPSALA S |
|
25m |
1:47.10 |
483 |
3 |
Artur Norman |
2005 |
AL2705 |
UPSALA S |
|
50m |
1:42.99 |
313 |
4 |
Felix Tetli |
2007 |
AH6507 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:39.89 |
468 |
5 |
Arvid Högström |
2006 |
AI3306 |
UPSALA S |
|
25m |
1:41.42 |
693 |
6 |
Even Littorin Birkeland |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:45.77 |
741 |
7 |
Richard Hagring |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
2:35.80 |
446 |
8 |
Arvid Thoresson |
2005 |
AS5505 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
702 |
0 |
Martin Sørlie Nordquist |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:38.39 |
236 |
1 |
Oliver Geaney |
2006 |
AH0506 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:38.30 |
704 |
2 |
Lukas Strande |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:37.09 |
494 |
3 |
Adam Wahlberg |
2006 |
AI7306 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.81 |
473 |
4 |
Gabriel Leijon |
2006 |
AL8706 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.94 |
411 |
5 |
Oliver Haux |
2005 |
AR4705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:36.80 |
463 |
6 |
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.89 |
705 |
7 |
Fredrick von Krogh |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:37.52 |
692 |
8 |
Aksel Wium Arneson |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:38.37 |
462 |
9 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
703 |
0 |
Waldemar Riiser |
2007 |
|
Bærum |
|
50m |
1:33.39 |
379 |
1 |
Love Lundvall |
2004 |
AK8504 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:30.09 |
232 |
2 |
Alan Eriksson |
2005 |
AH2905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:26.80 |
143 |
3 |
Tee Thern |
2006 |
AC3106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:26.50 |
419 |
4 |
Albin Kappling |
2003 |
AS2503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.33 |
409 |
5 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:26.13 |
737 |
6 |
Sander Sand |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:26.61 |
700 |
7 |
Kristian Klafstad |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:26.95 |
476 |
8 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.42 |
543 |
9 |
Neo Carlberg |
2005 |
AA8505 |
SS04 |
|
50m |
1:35.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
680 |
0 |
Sebastian Mendez Johannessen |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:23.53 |
671 |
1 |
Ivar Aigin Schanche Dalseng |
2006 |
|
Karasjok |
|
25m |
1:22.88 |
295 |
2 |
Spencer Karlström Huerta |
2004 |
AV5504 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:19.46 |
167 |
3 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
1:18.82 |
678 |
4 |
Robert Fagervik |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:16.67 |
8 |
5 |
Robin Serti |
2001 |
AS4501 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:17.66 |
182 |
6 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
1:19.27 |
247 |
7 |
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
AE5706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.44 |
133 |
8 |
Tim Rogersson |
2005 |
AN5305 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:22.98 |
364 |
9 |
Lucas Vainio |
2004 |
AN2504 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:23.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
0 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:15.87 |
585 |
1 |
Jakob Gnalin |
2003 |
AR8303 |
SPIF SF |
|
50m |
1:14.31 |
314 |
2 |
Johan Thormé Rova |
2004 |
AK7504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:12.00 |
656 |
3 |
Vegard Skjervold |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:11.82 |
738 |
4 |
Emil Mathias Sørensen |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:09.88 |
245 |
5 |
David Holmberg |
2005 |
AH7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.67 |
79 |
6 |
Jonatan Eriksson |
2006 |
AB1106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:11.88 |
584 |
7 |
Daniel Gnalin |
2003 |
AR7303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:13.78 |
408 |
8 |
Leo Güleryüz |
2006 |
AA4906 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:15.13 |
428 |
9 |
Samuel Nilsson |
2003 |
AR9703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
627 |
0 |
Herman Røed |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
1:08.92 |
641 |
1 |
Bjarne Forfot |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:08.11 |
713 |
2 |
Mathias Rike Holmann |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:07.67 |
672 |
3 |
Alexey Koryachko Johansen |
2003 |
|
Karasjok |
|
25m |
1:04.84 |
433 |
4 |
Andres Pöllänen |
2001 |
AM5901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:03.55 |
706 |
5 |
Simen Littorin Birkeland |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
1:04.09 |
352 |
6 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:05.57 |
646 |
7 |
Johan Hjelseth Storstad |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:08.08 |
212 |
8 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
1:08.74 |
60 |
9 |
Oliver Albinzon |
2005 |
AC3105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:08.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
288 |
0 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:03.32 |
648 |
1 |
Kristoffer Loeng |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:02.52 |
582 |
2 |
Niclas Eriksson |
1998 |
AL2398 |
SPIF SF |
|
25m |
1:01.00 |
633 |
3 |
Kristjan Adamson |
2000 |
|
KALEVI |
|
50m |
1:00.45 |
580 |
4 |
Jacob Danielsson |
1998 |
AB9798 |
SPIF SF |
|
25m |
54.68 |
614 |
5 |
Alfred Åström |
1997 |
AP0197 |
SPIF SF |
|
25m |
58.51 |
71 |
6 |
Simon Blom |
1999 |
AQ9199 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.50 |
522 |
7 |
Victor Halldén |
2000 |
AP7300 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:01.37 |
640 |
8 |
Gard Fossmo Sundby |
2000 |
|
NORDLYS |
|
50m |
1:02.96 |
176 |
9 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
1:03.40 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
15:15 |
|