Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Polisen HEAD Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:28 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
0 |
Linus Granlund Gustafsson |
2001 |
|
SK NEPTUN |
|
50m |
|
11 |
1 |
Gustav Bondensson |
2007 |
AD7307 |
FALUN |
|
50m |
|
238 |
2 |
Lucas Goulet |
2008 |
AB0708 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
590 |
3 |
Alexander Kahlin |
2006 |
AT9506 |
SPIF SF |
|
50m |
|
426 |
4 |
Johannes Lörinc |
2007 |
AO8507 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:02.38 |
371 |
5 |
Otto Andersson |
2008 |
AG5308 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:07.36 |
344 |
6 |
Viggo Hanikat |
2009 |
AD4109 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
62 |
7 |
Felix Bang |
2009 |
AB5909 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
602 |
8 |
Otto Sahlée |
2007 |
AJ2307 |
SPIF SF |
|
50m |
|
30 |
9 |
Oscar Westman |
2005 |
AD9505 |
FALUN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
459 |
0 |
Johannes Fischer |
2007 |
AA1907 |
UPSALA S |
|
25m |
1:59.86 |
748 |
1 |
Ludwig Höijer |
2006 |
AR6506 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:59.34 |
468 |
2 |
Arvid Högström |
2006 |
AI3306 |
UPSALA S |
|
25m |
1:59.01 |
449 |
3 |
Edward Watson |
2008 |
AC8108 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:56.10 |
177 |
4 |
Eric Hörnstedt |
2008 |
AH7508 |
SALA SS |
|
25m |
1:55.60 |
174 |
5 |
Wilhelm Gullberg |
2006 |
AR5506 |
SALA SS |
|
25m |
1:55.91 |
414 |
6 |
Albin Holmgren |
2009 |
AA9309 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:58.57 |
425 |
7 |
Noel Lundström |
2007 |
AO9307 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:59.23 |
443 |
8 |
Erik Talipov |
2007 |
AN8107 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:59.40 |
171 |
9 |
Axel Eriksson |
2006 |
AP4906 |
SALA SS |
|
25m |
1:59.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
693 |
0 |
Even Littorin Birkeland |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:52.43 |
39 |
1 |
Elliot Ekman |
2007 |
AG6907 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:50.82 |
233 |
2 |
Brian Eriksson |
2007 |
AF1907 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:50.14 |
532 |
3 |
William Rättö |
2005 |
AO1705 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:48.73 |
420 |
4 |
Kevin Lenstad |
2005 |
AU3905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:47.36 |
188 |
5 |
William Struwe |
2006 |
AE1306 |
SALA SS |
|
25m |
1:48.66 |
87 |
6 |
Daniel Fridliand |
2007 |
AL6307 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.60 |
254 |
7 |
Wilmer Riisgaard |
2006 |
AR1506 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:50.39 |
162 |
8 |
Oscar Olofsson |
2006 |
AJ2106 |
S 77 |
|
25m |
1:50.96 |
173 |
9 |
Alvar Gullberg |
2008 |
AF6908 |
SALA SS |
|
25m |
1:55.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
0 |
Axel Pagard |
2006 |
AM1506 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:46.90 |
312 |
1 |
Albin Tetli |
2005 |
AR9705 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:45.96 |
33 |
2 |
Linus von Hofsten |
2006 |
AN6306 |
FALUN |
|
25m |
1:45.35 |
409 |
3 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:44.80 |
494 |
4 |
Adam Wahlberg |
2006 |
AI7306 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.82 |
473 |
5 |
Gabriel Leijon |
2006 |
AL8706 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.74 |
702 |
6 |
Martin Sørlie Nordquist |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:44.86 |
123 |
7 |
Vincent Nordlander |
2007 |
AF2707 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:45.60 |
88 |
8 |
Jonathan Fridliand |
2005 |
AV6305 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:46.79 |
705 |
9 |
Fredrick von Krogh |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:47.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
536 |
0 |
Theo Takala |
2007 |
AC5907 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:43.02 |
136 |
1 |
Zacharias Sandström |
2007 |
AL7307 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:42.61 |
220 |
2 |
Nathanael Alexandersson |
2006 |
AJ7706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:42.55 |
274 |
3 |
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
AG4505 |
SKK |
|
25m |
1:42.16 |
700 |
4 |
Kristian Klafstad |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:41.63 |
411 |
5 |
Oliver Haux |
2005 |
AR4705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:41.69 |
703 |
6 |
Waldemar Riiser |
2007 |
|
Bærum |
|
50m |
1:42.34 |
42 |
7 |
Albin Glaas |
2006 |
AN4706 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:42.55 |
704 |
8 |
Lukas Strande |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:42.89 |
282 |
9 |
Felix Norlin |
2005 |
AS6705 |
SKK |
|
25m |
1:43.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
628 |
0 |
Oliver Schiong |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
1:39.59 |
671 |
1 |
Ivar Aigin Schanche Dalseng |
2006 |
|
Karasjok |
|
25m |
1:38.33 |
113 |
2 |
Ludvig Löfström |
2006 |
AI4506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.64 |
185 |
3 |
Max Samuelsson |
2005 |
AO4905 |
SALA SS |
|
25m |
1:36.58 |
447 |
4 |
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
AM7706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.96 |
525 |
5 |
Junes Khattab |
2006 |
AK0106 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:36.22 |
726 |
6 |
Marius Grønlie |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:36.71 |
170 |
7 |
Milton Dalin |
2005 |
AO3905 |
SALA SS |
|
25m |
1:38.31 |
613 |
8 |
Justin Åkesson |
2006 |
AJ6106 |
SPIF SF |
|
25m |
1:38.49 |
543 |
9 |
Neo Carlberg |
2005 |
AA8505 |
SS04 |
|
50m |
1:41.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
461 |
0 |
Ludvig Glantz |
2006 |
AJ9906 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.54 |
735 |
1 |
Adam Hansrud-Kjaer |
2003 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:34.10 |
418 |
2 |
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
AI2505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:33.72 |
257 |
3 |
John Ström |
2004 |
AQ9704 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:33.03 |
10 |
4 |
Harald Bergqvist |
2005 |
AB3705 |
FALUN |
|
25m |
1:32.85 |
631 |
5 |
Alexander Wang |
2006 |
|
SPEED |
|
50m |
1:32.88 |
403 |
6 |
Sixten Ersson |
2007 |
AD5307 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:33.68 |
679 |
7 |
Sindre Kalvø Dalby |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:34.03 |
463 |
8 |
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.42 |
287 |
9 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:35.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
0 |
Alan Eriksson |
2005 |
AH2905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:31.90 |
415 |
1 |
Caspian Humble |
2005 |
AO6705 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:30.63 |
245 |
2 |
David Holmberg |
2005 |
AH7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:29.45 |
537 |
3 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:28.05 |
756 |
4 |
Aryan Munshi |
2002 |
az0102 |
SPIF SF |
|
50m |
1:27.68 |
682 |
5 |
Sebastian Hagen |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:27.95 |
641 |
6 |
Bjarne Forfot |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:28.39 |
692 |
7 |
Aksel Wium Arneson |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:30.33 |
135 |
8 |
Oliver Rundström |
2008 |
AC9108 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:31.84 |
345 |
9 |
Filip Hägglund |
2004 |
AV5304 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:32.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
736 |
0 |
Daniel Kristiansen |
2003 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:26.55 |
346 |
1 |
Oskar Hägglund |
1999 |
AW5399 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.28 |
723 |
2 |
Martin Breang Hagen |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:24.89 |
118 |
3 |
Isak Monka |
2003 |
AY8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.96 |
314 |
4 |
Johan Thormé Rova |
2004 |
AK7504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:23.25 |
680 |
5 |
Sebastian Mendez Johannessen |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:23.73 |
678 |
6 |
Robert Fagervik |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:24.10 |
419 |
7 |
Albin Kappling |
2003 |
AS2503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.26 |
716 |
8 |
Henrik Norheim |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
1:26.33 |
733 |
9 |
Fillip Sigvartsen |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:27.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
0 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.61 |
544 |
1 |
Tim Carlberg |
2003 |
AI5503 |
SS04 |
|
25m |
1:21.82 |
664 |
2 |
Ander Ojala |
2003 |
|
KEILA |
|
50m |
1:21.16 |
575 |
3 |
Alexander Youssef |
2004 |
AS2504 |
SS04 |
|
25m |
1:20.79 |
241 |
4 |
Oscar Gustafson |
2005 |
AR6705 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.63 |
318 |
5 |
Valentino Vrbanus |
2006 |
AG9106 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:20.77 |
183 |
6 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:21.03 |
157 |
7 |
David Kjellgren |
2004 |
AI4504 |
S 77 |
|
25m |
1:21.61 |
484 |
8 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.50 |
497 |
9 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
721 |
0 |
Henning Soelberg |
2003 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:19.51 |
392 |
1 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.91 |
441 |
2 |
Tor Stein |
2003 |
AR2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.47 |
653 |
3 |
Sebastian Amundsen |
2004 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:17.86 |
393 |
4 |
Alexander Bergström |
2002 |
AP2502 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:15.71 |
129 |
5 |
Alex Rappoccio |
2002 |
AY3502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.77 |
681 |
6 |
August Windel Stang |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:18.19 |
63 |
7 |
Ferdinand Bang |
2005 |
AF1305 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:18.66 |
467 |
8 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.46 |
98 |
9 |
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
AC8706 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
597 |
0 |
Esbjörn Ohlsson |
1996 |
AL5196 |
SPIF SF |
|
50m |
1:14.12 |
648 |
1 |
Kristoffer Loeng |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:12.39 |
13 |
2 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
1:10.45 |
131 |
3 |
Patric Ridell |
1993 |
AJ7393 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.15 |
655 |
4 |
Tobias Gilbu |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
19.31 |
732 |
5 |
Patrick Haugland |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
34.52 |
73 |
6 |
Johan Dahlgren |
1986 |
AB4986 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:04.22 |
178 |
7 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
SALA SS |
|
25m |
1:11.24 |
646 |
8 |
Johan Hjelseth Storstad |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:14.06 |
385 |
9 |
Olle Sköld |
1999 |
AK4599 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:15.37 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
09:28 |
|