Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Polisen HEAD Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:28 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 23, 400m Medley Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
658 |
3 |
Vårin Jensås |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
|
410 |
4 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
6:53.55 |
466 |
5 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
642 |
0 |
Embla Baarholm |
2004 |
|
TS&LK |
|
50m |
6:24.70 |
607 |
1 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
50m |
6:12.84 |
490 |
2 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
50m |
6:11.00 |
213 |
3 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
50m |
6:07.64 |
452 |
4 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
6:00.49 |
482 |
5 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
50m |
6:02.20 |
105 |
6 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
6:08.33 |
397 |
7 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
6:12.79 |
38 |
8 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
6:20.34 |
292 |
9 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
6:48.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
625 |
0 |
Sirin Helsingeng Navelsak |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
5:50.28 |
620 |
1 |
Madelen Antonsen |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
5:49.93 |
78 |
2 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:48.73 |
460 |
3 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
UPSALA S |
|
25m |
5:42.56 |
252 |
4 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:26.30 |
96 |
5 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:33.34 |
623 |
6 |
Kristina Ingvaldsen Karls |
2004 |
|
SPEED |
|
50m |
5:48.50 |
92 |
7 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:48.81 |
624 |
8 |
Wilhemina Knutsen |
2004 |
|
SPEED |
|
50m |
5:50.00 |
739 |
9 |
Silje Kristengård |
2000 |
|
Skjetten |
|
50m |
5:57.52 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
09:28 |
|