Program för NUSS 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
89_S
Gren 89, 200m Frisim Herrar 14-15 |
|
14 - 15 år: Markus Malm (1997) 2:01.18 2012-07-06 |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
487 |
Henrysson Viktor |
2003 |
OSKARSHAMN |
AE5303 |
25 m |
2:01.51 |
|
2 |
226 |
Sanders Job |
2003 |
JÖNKÖPING |
AF2703 |
25 m |
2:02.97 |
|
3 |
429 |
Fielder Elliot |
2003 |
MOTALA SS |
AD2303 |
25 m |
2:04.96 |
|
4 |
256 |
Turkowitch Philip |
2003 |
KALMAR SS |
AY0703 |
25 m |
2:06.83 |
|
5 |
213 |
Eriksson Gabriel |
2004 |
JÖNKÖPING |
AT2504 |
25 m |
2:07.53 |
|
6 |
183 |
Söderqvist Kevin |
2004 |
ELFSBORG |
AF9704 |
50 m |
2:07.98 |
|
7 |
110 |
Shoghl Fabian |
2003 |
STAVANGER |
|
50 m |
2:08.81 |
|
8 |
134 |
Westre Ørjan |
2003 |
Karmøy SK |
|
50 m |
2:08.97 |
|
9 |
13 |
Johnsen Skar Christopher |
2003 |
Bergen SLK |
|
50 m |
2:09.17 |
|
10 |
516 |
Sterling Lucas |
2004 |
VÄSTERÅS |
AC6704 |
25 m |
2:10.15 |
|
11 |
323 |
Barkehed William |
2003 |
LASS |
AH3903 |
25 m |
2:11.56 |
|
12 |
318 |
Axelsson David |
2004 |
LASS |
AC3704 |
25 m |
2:16.48 |
|
13 |
279 |
Wrenne Hannes |
2004 |
KARLSKRONA |
AC4304 |
25 m |
2:16.90 |
|
14 |
446 |
Basov Sergej |
2003 |
NKK |
BA8103 |
25 m |
2:16.91 |
|
15 |
488 |
Karlsson Edvin |
2004 |
OSKARSHAMN |
AO3904 |
25 m |
2:17.77 |
|
16 |
150 |
Vestbø Ola |
2003 |
Haugesund |
|
50 m |
2:18.83 |
|
17 |
388 |
Stahre Markus |
2004 |
LASS |
AR0904 |
25 m |
2:20.09 |
|
18 |
292 |
Hedin Filip |
2003 |
KARLSTAD |
AS1503 |
25 m |
2:20.29 |
|
19 |
459 |
Mandzo Aldin |
2004 |
NKK |
AF7704 |
25 m |
2:21.01 |
|
20 |
572 |
Skoglund Macmillan Charlie |
2004 |
Gjøvik SK |
|
50 m |
2:21.15 |
|
21 |
312 |
Almén Olle |
2003 |
LASS |
AH3503 |
25 m |
2:21.47 |
|
22 |
1 |
S. Andreassen Arn |
2004 |
Bergen SLK |
|
50 m |
2:21.93 |
|
23 |
515 |
Rehnman Isak |
2004 |
VÄSTERÅS |
AI5304 |
25 m |
2:22.18 |
|
24 |
568 |
Hua Vincent |
2004 |
RINGSJÖ |
AS2704 |
50 m |
2:23.13 |
|
25 |
220 |
Liu David |
2004 |
JÖNKÖPING |
AY4704 |
25 m |
2:23.85 |
|
26 |
517 |
Ulfvebrand Gustav |
2003 |
VÄSTERÅS |
AT4103 |
25 m |
2:24.53 |
|
27 |
495 |
Koivumäki Hugo |
2004 |
SÄFFLE SS |
AT2904 |
50 m |
2:25.28 |
|
28 |
569 |
Huasson Anthon |
2004 |
RINGSJÖ |
AO2304 |
25 m |
2:26.87 |
|
29 |
86 |
Antonsen Breivik Sondre |
2004 |
STAVANGER |
|
50 m |
2:28.39 |
|
30 |
360 |
Kilander Emil |
2004 |
LASS |
AC2704 |
25 m |
2:35.60 |
|
31 |
15 |
Tangenes Simon |
2004 |
Bergen SLK |
|
50 m |
2:38.51 |
RES |
32 |
228 |
Starkenberg Jakob |
2004 |
JÖNKÖPING |
AI8104 |
25 m |
2:39.59 |
RES |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2018 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
19:41 |
|