Program för TYR Invite
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 25, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 435 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 57.72 | |
2 | 145 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 58.56 | |
3 | 402 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 58.86 | |
4 | 414 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:00.30 | |
5 | 455 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:00.38 | |
6 | 249 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:00.59 | |
7 | 154 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:00.75 | |
8 | 315 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:01.37 | |
9 | 393 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:02.47 | |
10 | 381 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 1:02.74 | |
11 | 250 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:03.22 | |
12 | 164 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:04.06 | |
13 | 252 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 1:04.33 | |
14 | 267 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:04.45 | |
15 | 97 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:04.73 | |
16 | 298 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:05.04 | |
17 | 494 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 1:05.13 | |
18 | 305 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 1:05.26 | |
19 | 248 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 1:05.78 | |
20 | 104 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AR8102 | 25 m | 1:06.01 | |
21 | 268 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 1:06.39 | |
22 | 329 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:06.43 | |
23 | 5 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 1:06.68 | |
24 | 361 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | AP7300 | 25 m | 1:06.68 | |
25 | 191 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 1:06.85 | |
26 | 38 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:07.04 | |
27 | 348 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:07.33 | |
28 | 161 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 1:07.42 | |
29 | 454 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:07.74 | |
30 | 373 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:07.89 | |
31 | 423 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:07.98 | |
32 | 199 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:07.99 | |
33 | 304 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:08.99 | |
34 | 390 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:09.25 | |
35 | 314 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 25 m | 1:09.45 | |
36 | 484 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 1:10.02 | |
37 | 451 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:10.42 | |
38 | 160 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:10.46 | |
39 | 295 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 1:10.72 | |
40 | 242 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:11.26 | |
41 | 413 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:11.44 | |
42 | 39 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:11.46 | |
43 | 84 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:11.47 | |
44 | 510 | Jernberg Nicolas | 2001 | A4 IF | AU4301 | 25 m | 1:11.72 | |
45 | 345 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:11.80 | |
46 | 307 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 1:12.09 | |
47 | 285 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:13.07 | |
48 | 147 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:13.15 | |
49 | 40 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:13.58 | |
50 | 453 | Eknor Tobias | 2000 | SS04 | AL1300 | 25 m | 1:13.99 | |
51 | 138 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 1:14.73 | |
52 | 205 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:14.77 | |
53 | 486 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 1:14.80 | |
54 | 201 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:14.81 | |
55 | 385 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:14.87 | |
56 | 450 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:15.84 | |
57 | 136 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:15.92 | |
58 | 292 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 50 m | 1:16.58 | |
59 | 218 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 25 m | 1:16.80 | |
60 | 398 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:17.22 | |
61 | 48 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:17.26 | |
62 | 299 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:17.26 | |
63 | 144 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:17.69 | |
64 | 200 | Pyötsiä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 1:18.22 | |
65 | 232 | Kanth Anton | 2004 | TYRESÖ SS | AV8304 | 25 m | 1:19.55 | |
66 | 192 | Karlström Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 25 m | 1:19.77 | |
67 | 9 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 1:20.17 | |
68 | 485 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 1:20.25 | |
69 | 187 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:20.55 | |
70 | 275 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:21.07 | |
71 | 287 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:25.04 | |
72 | 100 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 1:29.94 | |
73 | 114 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:33.90 | RES |
74 | 229 | Brandt Maximus | 2005 | TYRESÖ SS | AP2105 | 25 m | 1:35.07 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 27 april 2018 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 15:33 |