Program for Lappi-Uinnit 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 18
|
Kilpailu |
Lappi-uinnit 2018 |
|
Tulostuspivmr |
28 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
16:00 |
|
|
Jrjestj |
Kemin Uimaseura ja Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
28 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 18, 200m Rintauinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Susann Andersen |
2007 |
|
Kirkenes |
|
25m |
|
|
3 |
Ingeborg Fordelsen |
2007 |
|
Kirkenes |
|
25m |
|
|
4 |
Selja Lahti |
2005 |
05B074 |
SCR |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Hannah Ryeng |
2005 |
|
Kirkenes |
|
25m |
4:06.12 |
4:06.12 |
3 |
Sani Ntynki |
2005 |
05A430 |
SCR |
|
50m |
4:07.74 |
4:01.74 |
4 |
Angelica Nilsen |
2004 |
|
Kirkenes |
|
25m |
4:02.31 |
4:02.31 |
5 |
Ellerine Tellefsen |
2006 |
|
Kirkenes |
|
25m |
4:17.27 |
4:17.27 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sofia Korepanova |
2007 |
|
APATITY |
|
25m |
3:42.30 |
3:42.30 |
2 |
Alisa Hansen |
2004 |
|
Kirkenes |
|
25m |
3:21.30 |
3:21.30 |
3 |
Miina Johansen |
2004 |
|
Kirkenes |
|
25m |
3:18.41 |
3:18.41 |
4 |
Inka Lytz |
2004 |
04A438 |
SCR |
|
25m |
3:18.45 |
3:18.45 |
5 |
Mariana Lipina |
2006 |
|
KOVDOR |
|
25m |
3:24.00 |
3:24.00 |
6 |
Ida K Agersen |
2006 |
|
Kirkenes |
|
25m |
3:55.76 |
3:55.76 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Petra Laukkanen |
2004 |
04A647 |
OuLo |
|
25m |
3:16.02 |
3:16.02 |
2 |
Milena Autti |
2005 |
05A676 |
SCR |
|
50m |
3:19.71 |
3:13.71 |
3 |
Elle Karlsen |
2004 |
|
Kirkenes |
|
25m |
3:09.64 |
3:09.64 |
4 |
Linda Hansen |
2004 |
|
Kirkenes |
|
25m |
1:32.28 |
3:12.28 |
5 |
Emma Pajuluoma |
2001 |
01A210 |
OuLo |
|
50m |
3:21.87 |
3:15.87 |
6 |
Vilma Niskanen |
2004 |
04B109 |
OuLo |
|
50m |
3:23.87 |
3:17.87 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kristina Gribova |
2005 |
|
POLYARNAY |
|
25m |
3:05.00 |
3:05.00 |
2 |
Ronja Ntynki |
2002 |
02A807 |
SCR |
|
50m |
3:06.99 |
3:00.99 |
3 |
Verna Rostedt |
2002 |
02A101 |
Cetus |
|
25m |
2:49.56 |
2:49.56 |
4 |
Louise Sollie |
2004 |
|
Kirkenes |
|
25m |
2:58.85 |
2:58.85 |
5 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
04A369 |
SCR |
|
50m |
3:07.11 |
3:01.11 |
6 |
Sini Lassila |
2003 |
03A710 |
SCR |
|
25m |
3:05.83 |
3:05.83 |
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
28 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
16:00 |
|