Startliste for SuSvim stevna aprÃl 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
SuSvim stevna apríl 2018 |
|
Udskriftsdato |
06 april 2018 |
|
|
Stævne by |
Vágur |
|
Udskriftstidspunkt |
21:50 |
|
|
Arrangør |
SuSvim |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
07 april 2018 |
|
|
|
|
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Føroyskt met (senior): Astrid Foldarskarð (1994) 28.29 2014-03-30 |
Føroyskt met (junior): Vár Erlingsd. Eidesgaard (2001) 28.54 2018-02-25 |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
Mirja Sólstein |
2003 |
|
REYSTI |
|
50m |
|
89 |
3 |
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
1:04.60 |
93 |
4 |
Jenný J. Petersen |
2001 |
|
Havnar |
|
50m |
|
60 |
5 |
Elsa Ananya Poulsen |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Birna Isholm |
2006 |
|
REYSTI |
|
50m |
55.50 |
94 |
2 |
Maria Suma Poulsen |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
43.96 |
13 |
3 |
Sofía Toftegaard |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
41.65 |
87 |
4 |
Bára D. Nattestad |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
41.86 |
52 |
5 |
Viktoria Olsen |
2007 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
54.52 |
53 |
6 |
Birgit Thomsen |
2006 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
57.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
56 |
1 |
Laura Winther |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
40.28 |
91 |
2 |
Bjørg Ólavsdóttir |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
38.25 |
80 |
3 |
Anna Højgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
36.08 |
7 |
4 |
Malan Jóhansdóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
37.98 |
19 |
5 |
Annelisa Joensen |
2003 |
|
REYSTI |
|
50m |
38.27 |
86 |
6 |
Miriam Mortensen |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
41.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Bjørt A. Sigurðsson |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
35.08 |
38 |
2 |
Elin Christiansen |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
34.68 |
99 |
3 |
Súsanna Tummasardóttir |
2001 |
|
Havnar |
|
50m |
34.07 |
97 |
4 |
Kristina Í Skála |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
34.48 |
70 |
5 |
Ronja Ró Í Dímun |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
34.95 |
5 |
6 |
Jonna Joensen |
2005 |
|
Ægir |
|
50m |
36.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Maria Bjarnastein Antoft |
2000 |
|
Havnar |
|
50m |
32.85 |
55 |
2 |
Alisa Vestergård |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
31.70 |
73 |
3 |
Vár Erlingsd. Eidesgaard |
2001 |
|
Havnar |
|
50m |
28.54 |
69 |
4 |
Beinta Debes |
1997 |
|
Havnar |
|
50m |
31.49 |
50 |
5 |
Petra A. Nielsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
32.80 |
49 |
6 |
Lea Midjord |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
33.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
06 april 2018 |
Licens til Suðuroyar Svimjifelag |
Udskriftstidspunkt |
21:50 |
|