Startliste for Holbæk Youth Festival 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 169 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 2:31.68 | |
2 | 234 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 50 m | 2:37.56 | |
3 | 165 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 2:41.03 | |
4 | 193 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 2:41.67 | |
5 | 158 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 2:52.71 | |
6 | 141 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 3:00.00 | |
7 | 46 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 3:07.23 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 85 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:31.27 | |
2 | 240 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 2:32.21 | |
3 | 195 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 2:45.60 | |
4 | 77 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:51.54 | |
5 | 199 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 2:56.72 | |
6 | 153 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 2:58.70 | |
7 | 226 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:07.83 | |
8 | 3 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:08.11 | |
9 | 25 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 50 m | 3:21.28 | |
10 | 129 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 3:27.49 | |
11 | 38 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
12 | 69 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 12 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:58.38 | |
2 | 187 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 3:00.91 | |
3 | 73 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 3:03.77 | |
4 | 32 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:04.09 | |
5 | 159 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 3:05.00 | |
6 | 9 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:08.26 | |
7 | 78 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:14.48 | |
8 | 75 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 3:27.95 | |
9 | 11 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:36.39 | |
10 | 59 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 3:45.06 | |
11 | 206 | Miolane Camille | 2007 | A6 | 25 m | 3:45.87 | ||
12 | 21 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 3:56.60 | |
13 | 179 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 4:22.49 | |
14 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 4:27.50 | |
15 | 2 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
16 | 63 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | ||
17 | 72 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 14 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:58.12 | |
2 | 126 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 3:35.37 | |
3 | 53 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 50 m | 3:44.33 | |
4 | 28 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:48.04 | |
5 | 213 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m | 3:58.44 | |
6 | 17 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | ||
7 | 27 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
8 | 42 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
9 | 61 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | ||
10 | 181 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | ||
11 | 190 | Højer Johanne | 2008 | A6 | 0868AK | 25 m | ||
12 | 191 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | ||
13 | 208 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | ||
14 | 211 | Rasmussen Ida | 2008 | A6 | 25 m | |||
15 | 215 | Scheibye Clara | 2008 | A6 | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 34 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
2 | 36 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
3 | 64 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | ||
4 | 74 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | ||
5 | 174 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 | 25 m | |||
6 | 178 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 | 0936AE | 25 m | ||
7 | 200 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 | 0956AE | 25 m | ||
8 | 201 | Larsen Melissa | 2009 | A6 | 0966AD | 25 m | ||
9 | 222 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 209 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 2:26.68 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 122 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:17.03 | |
2 | 231 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:26.14 | |
3 | 58 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 50 m | 2:38.47 | |
4 | 40 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 2:40.90 | |
5 | 70 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 3:14.10 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 216 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 2:28.22 | |
2 | 30 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:45.58 | |
3 | 4 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:56.83 | |
4 | 79 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 3:02.59 | |
5 | 60 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 3:22.76 | |
6 | 139 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | ||
7 | 238 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 192 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 2:40.62 | |
2 | 228 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 2:53.37 | |
3 | 236 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:05.21 | |
4 | 13 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 3:35.31 | |
5 | 47 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 50 m | 3:43.54 | |
6 | 6 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 3:45.56 | |
7 | 62 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | ||
8 | 71 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | ||
9 | 124 | Geiker Storm | 2007 | KORSØR | 0785AF | 25 m | ||
10 | 196 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | ||
11 | 221 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 45 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 50 m | 4:05.85 | |
2 | 68 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | ||
3 | 82 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | ||
4 | 83 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 227 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:21.90 | |
2 | 138 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:24.96 | |
3 | 235 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:26.94 | |
4 | 242 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:27.43 | |
5 | 147 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 1:27.93 | |
6 | 234 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 50 m | 1:34.10 | |
7 | 132 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:37.65 | |
8 | 134 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:37.98 | |
9 | 125 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 1:42.58 | |
10 | 166 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:42.87 | |
11 | 56 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:46.97 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 197 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:22.75 | |
2 | 37 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:28.43 | |
3 | 84 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:29.04 | |
4 | 35 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 1:30.48 | |
5 | 23 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:32.87 | |
6 | 65 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:35.78 | |
7 | 226 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:38.06 | |
8 | 66 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:39.65 | |
9 | 3 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:41.41 | |
10 | 157 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 1:47.38 | |
11 | 20 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 1:49.01 | |
12 | 180 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:50.69 | |
13 | 173 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:55.89 | |
14 | 129 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 2:08.65 | |
15 | 38 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
16 | 142 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | ||
17 | 146 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | ||
18 | 164 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | ||
19 | 172 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 32 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 1:32.03 | |
2 | 184 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:43.43 | |
3 | 73 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:45.90 | |
4 | 148 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:46.62 | |
5 | 179 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:49.46 | |
6 | 81 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:50.54 | |
7 | 75 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:51.67 | |
8 | 39 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:52.07 | |
9 | 176 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 50 m | 1:52.57 | |
10 | 171 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 1:55.40 | |
11 | 21 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:00.46 | |
12 | 55 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 2:06.41 | |
13 | 210 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 0784AL | 25 m | 2:07.37 | |
14 | 50 | Larsson Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 2:10.00 | |
15 | 2 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:22.02 | |
16 | 76 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:29.38 | |
17 | 52 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 2:30.00 | |
18 | 202 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 2:41.10 | |
19 | 63 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | ||
20 | 72 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
21 | 154 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | ||
22 | 160 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 25 m | ||
23 | 175 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 182 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 50 m | 1:38.31 | |
2 | 208 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | 1:59.45 | |
3 | 223 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 2:00.62 | |
4 | 204 | Lykke Sofie | 2008 | A6 | 0814AH | 25 m | 2:13.15 | |
5 | 61 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 2:19.72 | |
6 | 218 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m | 2:33.60 | |
7 | 191 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | 3:11.84 | |
8 | 43 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | ||
9 | 140 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | ||
10 | 224 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 34 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 2:06.43 | |
2 | 64 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 2:25.79 | |
3 | 51 | Larson Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 2:30.00 | |
4 | 57 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 4:00.00 | |
5 | 5 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | ||
6 | 15 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | ||
7 | 19 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | ||
8 | 36 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
9 | 74 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | ||
10 | 185 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 | 0946AE | 25 m | ||
11 | 200 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 | 0956AE | 25 m | ||
12 | 201 | Larsen Melissa | 2009 | A6 | 0966AD | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 127 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:21.06 | |
2 | 137 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:22.53 | |
3 | 161 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:24.30 | |
4 | 156 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:38.47 | |
5 | 151 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:57.57 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 122 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:29.78 | |
2 | 26 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:29.87 | |
3 | 130 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:31.51 | |
4 | 203 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:32.90 | |
5 | 131 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:32.99 | |
6 | 22 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:34.13 | |
7 | 241 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:34.88 | |
8 | 162 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:50.00 | |
9 | 133 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:58.95 | |
10 | 168 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 2:01.28 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 238 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:40.51 | |
2 | 121 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:41.08 | |
3 | 167 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:41.45 | |
4 | 80 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:43.41 | |
5 | 33 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 1:50.51 | |
6 | 155 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:50.61 | |
7 | 149 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 1:53.68 | |
8 | 8 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:57.34 | |
9 | 177 | Bosholdt Oliver | 2006 | A6 | 25 m | 2:17.55 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 228 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:36.40 | |
2 | 163 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:45.00 | |
3 | 212 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 1:57.70 | |
4 | 10 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:01.64 | |
5 | 152 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 2:03.88 | |
6 | 217 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 | 0781AG | 25 m | 2:07.15 | |
7 | 189 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 0799AH | 25 m | 2:17.10 | |
8 | 62 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | ||
9 | 71 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | ||
10 | 143 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | ||
11 | 221 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 207 | Nielsen Jens | 2008 | A6 | 0877AF | 25 m | 2:05.93 | |
2 | 198 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 | 0853AA | 25 m | 2:06.28 | |
3 | 83 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 2:14.35 | |
4 | 68 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | ||
5 | 82 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | ||
6 | 145 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | ||
7 | 150 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | ||
8 | 205 | Midtgaard Gustav | 2008 | A6 | 0843AD | 25 m | ||
9 | 225 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 227 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:48.64 | |
2 | 141 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 2:59.41 | |
3 | 158 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 3:02.50 | |
4 | 169 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 3:03.96 | |
5 | 166 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 3:11.34 | |
6 | 165 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 3:15.00 | |
7 | 46 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 50 m | 3:25.63 | |
8 | 147 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 3:26.94 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 197 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 2:45.52 | |
2 | 85 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:55.88 | |
3 | 65 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:58.34 | |
4 | 35 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:00.98 | |
5 | 183 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 3:04.39 | |
6 | 180 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 3:13.28 | |
7 | 157 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 3:17.65 | |
8 | 153 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 3:22.00 | |
9 | 25 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:26.40 | |
10 | 20 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 3:29.57 | |
11 | 49 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 6:00.00 | |
12 | 66 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | ||
13 | 142 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | ||
14 | 195 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 59 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 50 m | 3:21.67 | |
2 | 12 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:23.15 | |
3 | 9 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:24.58 | |
4 | 11 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:35.69 | |
5 | 187 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 3:38.65 | |
6 | 171 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 3:45.00 | |
7 | 39 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 3:45.50 | |
8 | 159 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 3:50.00 | |
9 | 194 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 0774AP | 25 m | 4:08.11 | |
10 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
11 | 76 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | ||
12 | 175 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | ||
13 | 184 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | ||
14 | 206 | Miolane Camille | 2007 | A6 | 25 m | |||
15 | 210 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 0784AL | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 48 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 6:00.00 | |
2 | 17 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | ||
3 | 28 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
4 | 42 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
5 | 214 | Ravn Nicoline Sejer | 2008 | A6 | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 185 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 | 0946AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 229 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:30.83 | |
2 | 209 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 2:42.57 | |
3 | 156 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 3:05.05 | |
4 | 161 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 3:14.12 | |
5 | 151 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 3:15.00 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 168 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 2:47.57 | |
2 | 162 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 3:44.50 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 16 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:46.18 | |
2 | 149 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 3:00.37 | |
3 | 167 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 3:20.00 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 67 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:06.56 | |
2 | 152 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 3:10.00 | |
3 | 163 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 3:40.00 | |
4 | 13 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 4:01.26 | |
5 | 47 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 4:20.00 | |
6 | 196 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 45 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 4:20.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 138 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:13.53 | |
2 | 242 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:30.83 | |
3 | 193 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:31.70 | |
4 | 235 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:32.28 | |
5 | 125 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 77 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:20.84 | |
2 | 240 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 1:21.66 | |
3 | 183 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:48.17 | |
4 | 84 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:48.56 | |
5 | 199 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:50.63 | |
6 | 69 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 2:13.94 | |
7 | 23 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | ||
8 | 37 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 78 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:44.35 | |
2 | 81 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:44.46 | |
3 | 176 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 25 m | 1:58.68 | |
4 | 55 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 2:10.00 | |
5 | 202 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | ||
6 | 206 | Miolane Camille | 2007 | A6 | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 53 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:45.65 | |
2 | 182 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:46.36 | |
3 | 126 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 2:03.35 | |
4 | 14 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
5 | 181 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | ||
6 | 213 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 127 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:19.76 | |
2 | 229 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:22.55 | |
3 | 137 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:28.41 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 131 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:13.21 | |
2 | 231 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:14.35 | |
3 | 241 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:17.38 | |
4 | 22 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 1:21.45 | |
5 | 130 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:26.62 | |
6 | 58 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 50 m | 1:26.74 | |
7 | 70 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:32.46 | |
8 | 40 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 1:37.24 | |
9 | 203 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:38.07 | |
10 | 26 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 216 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:20.42 | |
2 | 79 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:30.39 | |
3 | 16 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:32.39 | |
4 | 4 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:37.72 | |
5 | 60 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:38.22 | |
6 | 33 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:38.99 | |
7 | 8 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
8 | 30 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | ||
9 | 80 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | ||
10 | 144 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 67 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:41.06 | |
2 | 219 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 1:48.79 | |
3 | 6 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:59.37 | |
4 | 10 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
5 | 124 | Geiker Storm | 2007 | KORSØR | 0785AF | 25 m | ||
6 | 192 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | ||
7 | 236 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 138 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 31.33 | |
2 | 166 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 34.04 | |
3 | 132 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 36.13 | |
4 | 158 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 40.81 | |
5 | 235 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 40.98 | |
6 | 125 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 42.55 | |
7 | 44 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 42.85 | |
8 | 147 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 43.67 | |
9 | 56 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 44.20 | |
10 | 54 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 52.78 | |
11 | 46 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 50 m | 57.23 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 197 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 31.74 | |
2 | 35 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 33.99 | |
3 | 77 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 34.14 | |
4 | 65 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 35.19 | |
5 | 23 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 35.97 | |
6 | 240 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 36.35 | |
7 | 135 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 38.07 | |
8 | 195 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 38.94 | |
9 | 3 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 39.39 | |
10 | 153 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 43.72 | |
11 | 25 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 46.93 | |
12 | 20 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 52.08 | |
13 | 69 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 59.69 | |
14 | 129 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:01.17 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 184 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 50 m | 39.27 | |
2 | 75 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 39.60 | |
3 | 159 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 41.11 | |
4 | 12 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 42.22 | |
5 | 187 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 46.08 | |
6 | 78 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 47.51 | |
7 | 81 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 48.27 | |
8 | 55 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 56.72 | |
9 | 202 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 59.64 | |
10 | 194 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 0774AP | 25 m | 1:03.32 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 53 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 45.40 | |
2 | 14 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 51.35 | |
3 | 213 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m | 53.02 | |
4 | 188 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 50 m | 55.91 | |
5 | 218 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m | 56.85 | |
6 | 126 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 57.76 | |
7 | 208 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | 58.95 | |
8 | 28 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:00.01 | |
9 | 27 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
10 | 191 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | ||
11 | 204 | Lykke Sofie | 2008 | A6 | 0814AH | 25 m | ||
12 | 224 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 222 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:04.55 | |
2 | 34 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 161 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 30.61 | |
2 | 123 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 32.44 | |
3 | 229 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 33.86 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 41 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 33.27 | |
2 | 231 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 33.43 | |
3 | 22 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 34.02 | |
4 | 241 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 34.94 | |
5 | 40 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 35.92 | |
6 | 26 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 36.82 | |
7 | 58 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 37.81 | |
8 | 203 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 38.11 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 216 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 32.93 | |
2 | 167 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 36.70 | |
3 | 33 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 37.83 | |
4 | 8 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 38.21 | |
5 | 79 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 38.40 | |
6 | 4 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 39.14 | |
7 | 238 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 40.53 | |
8 | 155 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 44.38 | |
9 | 139 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 44.78 | |
10 | 60 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 46.56 | |
11 | 144 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 192 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 50 m | 35.12 | |
2 | 152 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 37.70 | |
3 | 136 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 40.53 | |
4 | 221 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 40.55 | |
5 | 67 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 41.16 | |
6 | 219 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 42.85 | |
7 | 143 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 47.98 | |
8 | 217 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 | 0781AG | 25 m | 49.76 | |
9 | 236 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 50.11 | |
10 | 10 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 50.84 | |
11 | 163 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 52.88 | |
12 | 6 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 58.29 | |
13 | 124 | Geiker Storm | 2007 | KORSØR | 0785AF | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 205 | Midtgaard Gustav | 2008 | A6 | 0843AD | 25 m | ||
2 | 225 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 234 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 38.10 | |
2 | 141 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 38.21 | |
3 | 235 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 38.83 | |
4 | 128 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 39.93 | |
5 | 134 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 42.67 | |
6 | 138 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 45.77 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 197 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 34.14 | |
2 | 85 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 34.93 | |
3 | 183 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 35.95 | |
4 | 23 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 38.59 | |
5 | 66 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 39.99 | |
6 | 180 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 40.03 | |
7 | 37 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 40.36 | |
8 | 84 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 40.44 | |
9 | 157 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 40.72 | |
10 | 3 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 40.94 | |
11 | 164 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 41.34 | |
12 | 226 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 42.38 | |
13 | 20 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 42.56 | |
14 | 172 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 44.66 | |
15 | 25 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 45.05 | |
16 | 69 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 47.14 | |
17 | 146 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 47.42 | |
18 | 49 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 48.49 | |
19 | 173 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 50.46 | |
20 | 38 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 52.84 | |
21 | 195 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 32 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 40.46 | |
2 | 187 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 41.02 | |
3 | 170 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 43.60 | |
4 | 81 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 44.55 | |
5 | 171 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 44.65 | |
6 | 9 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 44.74 | |
7 | 11 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 45.55 | |
8 | 59 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 45.63 | |
9 | 176 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 25 m | 45.86 | |
10 | 202 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 45.90 | |
11 | 175 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 45.93 | |
12 | 148 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 46.99 | |
13 | 160 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 50 m | 47.75 | |
14 | 194 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 0774AP | 25 m | 48.30 | |
15 | 73 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 48.42 | |
16 | 39 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 48.58 | |
17 | 63 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 50.22 | |
18 | 179 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 50.42 | |
19 | 72 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 50.59 | |
20 | 154 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 50.85 | |
21 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 55.71 | |
22 | 21 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 57.49 | |
23 | 210 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 0784AL | 25 m | 57.80 | |
24 | 2 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 59.73 | |
25 | 50 | Larsson Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:00.00 | |
26 | 52 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 1:01.13 | |
27 | 76 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | ||
28 | 239 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 182 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 42.51 | |
2 | 223 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 45.74 | |
3 | 224 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 46.77 | |
4 | 213 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m | 48.18 | |
5 | 61 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 48.95 | |
6 | 140 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 49.26 | |
7 | 188 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 25 m | 50.51 | |
8 | 181 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | 52.19 | |
9 | 190 | Højer Johanne | 2008 | A6 | 0868AK | 25 m | 54.13 | |
10 | 218 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m | 55.42 | |
11 | 27 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 55.64 | |
12 | 43 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 55.75 | |
13 | 211 | Rasmussen Ida | 2008 | A6 | 25 m | 57.43 | ||
14 | 48 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 57.58 | |
15 | 17 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 57.65 | |
16 | 42 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 58.38 | |
17 | 214 | Ravn Nicoline Sejer | 2008 | A6 | 25 m | 58.58 | ||
18 | 215 | Scheibye Clara | 2008 | A6 | 25 m | 59.19 | ||
19 | 204 | Lykke Sofie | 2008 | A6 | 0814AH | 25 m | 1:05.89 | |
20 | 233 | Hoffmann Lilja | 2008 | HOLBÆK | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 64 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 51.22 | |
2 | 15 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 53.50 | |
3 | 201 | Larsen Melissa | 2009 | A6 | 0966AD | 25 m | 55.26 | |
4 | 5 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 56.76 | |
5 | 51 | Larson Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 56.97 | |
6 | 36 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 57.21 | |
7 | 174 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 | 25 m | 59.44 | ||
8 | 200 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 | 0956AE | 25 m | 1:00.26 | |
9 | 185 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 | 0946AE | 25 m | 1:04.01 | |
10 | 19 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:06.43 | |
11 | 74 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 1:06.59 | |
12 | 178 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 | 0936AE | 25 m | 1:08.98 | |
13 | 57 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 1:12.70 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 229 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 32.70 | |
2 | 209 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 34.52 | |
3 | 156 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 35.74 | |
4 | 151 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 42.60 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 131 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 35.49 | |
2 | 130 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 35.76 | |
3 | 122 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 35.87 | |
4 | 168 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 36.08 | |
5 | 40 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 37.71 | |
6 | 70 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 39.53 | |
7 | 22 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 39.93 | |
8 | 162 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 43.78 | |
9 | 133 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 43.98 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 16 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 36.14 | |
2 | 121 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 36.42 | |
3 | 30 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 50 m | 37.34 | |
4 | 149 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 37.76 | |
5 | 33 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 39.06 | |
6 | 4 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 41.83 | |
7 | 144 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 42.66 | |
8 | 7 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 42.93 | |
9 | 139 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 50.11 | |
10 | 177 | Bosholdt Oliver | 2006 | A6 | 25 m | 51.97 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 228 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 41.72 | |
2 | 219 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 42.22 | |
3 | 143 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 43.06 | |
4 | 67 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 43.40 | |
5 | 217 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 | 0781AG | 25 m | 44.56 | |
6 | 13 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 47.56 | |
7 | 196 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | 47.92 | |
8 | 189 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 0799AH | 25 m | 48.95 | |
9 | 212 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 49.43 | |
10 | 62 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 51.02 | |
11 | 186 | Hansen Keanu | 2007 | A6 | 0723AC | 25 m | 51.33 | |
12 | 71 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 51.99 | |
13 | 47 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 52.79 | |
14 | 232 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 225 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 40.27 | |
2 | 145 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 41.74 | |
3 | 83 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 45.10 | |
4 | 150 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 46.43 | |
5 | 205 | Midtgaard Gustav | 2008 | A6 | 0843AD | 25 m | 48.25 | |
6 | 68 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 51.55 | |
7 | 207 | Nielsen Jens | 2008 | A6 | 0877AF | 25 m | 53.84 | |
8 | 82 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 54.05 | |
9 | 198 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 | 0853AA | 25 m | 55.48 | |
10 | 45 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 55.80 | |
11 | 230 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 17, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 227 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 37.69 | |
2 | 193 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 40.89 | |
3 | 147 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 41.48 | |
4 | 128 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 43.29 | |
5 | 242 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 43.76 | |
6 | 169 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 44.04 | |
7 | 44 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 44.41 | |
8 | 165 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 44.72 | |
9 | 56 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 46.65 | |
10 | 125 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 48.35 | |
11 | 234 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 49.23 | |
12 | 54 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 1:01.41 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 35 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 40.87 | |
2 | 37 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 41.23 | |
3 | 84 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 41.54 | |
4 | 77 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 43.79 | |
5 | 3 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 43.93 | |
6 | 164 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 44.47 | |
7 | 173 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 45.13 | |
8 | 135 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 45.36 | |
9 | 20 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 49.46 | |
10 | 199 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 52.52 | |
11 | 38 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 52.69 | |
12 | 172 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 54.12 | |
13 | 146 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 1:01.56 | |
14 | 129 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:03.06 | |
15 | 49 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:19.78 | |
16 | 66 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 32 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 42.07 | |
2 | 170 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 45.10 | |
3 | 184 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 47.62 | |
4 | 148 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 48.17 | |
5 | 78 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 49.16 | |
6 | 179 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 49.64 | |
7 | 39 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 51.44 | |
8 | 160 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 25 m | 52.90 | |
9 | 171 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 53.06 | |
10 | 2 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 54.26 | |
11 | 21 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 55.22 | |
12 | 210 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 0784AL | 25 m | 55.67 | |
13 | 154 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 55.97 | |
14 | 72 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 58.76 | |
15 | 63 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:00.22 | |
16 | 55 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:00.49 | |
17 | 50 | Larsson Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:05.00 | |
18 | 194 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 0774AP | 25 m | 1:06.77 | |
19 | 206 | Miolane Camille | 2007 | A6 | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 188 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 25 m | 52.80 | |
2 | 204 | Lykke Sofie | 2008 | A6 | 0814AH | 25 m | 57.19 | |
3 | 208 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | 1:00.25 | |
4 | 61 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:01.70 | |
5 | 140 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 50 m | 1:04.73 | |
6 | 218 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m | 1:05.51 | |
7 | 31 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:10.89 | |
8 | 181 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | 1:18.88 | |
9 | 48 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 1:36.83 | |
10 | 190 | Højer Johanne | 2008 | A6 | 0868AK | 25 m | ||
11 | 211 | Rasmussen Ida | 2008 | A6 | 25 m | |||
12 | 214 | Ravn Nicoline Sejer | 2008 | A6 | 25 m | |||
13 | 215 | Scheibye Clara | 2008 | A6 | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 34 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 58.68 | |
2 | 64 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:00.33 | |
3 | 36 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:03.21 | |
4 | 201 | Larsen Melissa | 2009 | A6 | 0966AD | 25 m | 1:07.89 | |
5 | 74 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 1:11.44 | |
6 | 51 | Larson Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:27.17 | |
7 | 57 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 2:00.00 | |
8 | 18 | Madsen Katrine | 2010 | VEST | 1058AB | 25 m | ||
9 | 174 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 | 25 m | |||
10 | 178 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 | 0936AE | 25 m | ||
11 | 185 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 | 0946AE | 25 m | ||
12 | 200 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 | 0956AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 18, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 237 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 32.96 | |
2 | 127 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 38.41 | |
3 | 137 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 38.93 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 41 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 39.44 | |
2 | 131 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 40.51 | |
3 | 130 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 40.76 | |
4 | 122 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 40.97 | |
5 | 26 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 42.05 | |
6 | 58 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 46.57 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 30 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 50 m | 44.91 | |
2 | 167 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 45.56 | |
3 | 238 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 47.01 | |
4 | 80 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 47.35 | |
5 | 7 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 49.17 | |
6 | 155 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 49.90 | |
7 | 177 | Bosholdt Oliver | 2006 | A6 | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 192 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 46.22 | |
2 | 163 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 46.79 | |
3 | 217 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 | 0781AG | 25 m | 48.48 | |
4 | 228 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 50.83 | |
5 | 212 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 51.35 | |
6 | 143 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 51.58 | |
7 | 62 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 55.02 | |
8 | 219 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 56.73 | |
9 | 13 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 58.57 | |
10 | 47 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:01.91 | |
11 | 6 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:04.18 | |
12 | 189 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 0799AH | 25 m | 1:05.58 | |
13 | 196 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | 1:06.82 | |
14 | 71 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:07.13 |
Årg. 2008-2018 |
1 | 150 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 50.18 | |
2 | 145 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 52.08 | |
3 | 83 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 54.71 | |
4 | 198 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 | 0853AA | 25 m | 59.20 | |
5 | 68 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 59.93 | |
6 | 207 | Nielsen Jens | 2008 | A6 | 0877AF | 25 m | 1:00.18 | |
7 | 82 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:01.65 | |
8 | 45 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 1:15.00 | |
9 | 205 | Midtgaard Gustav | 2008 | A6 | 0843AD | 25 m | 1:16.69 | |
10 | 29 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:29.66 | |
11 | 24 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:30.89 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 19, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 138 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 30.01 | |
2 | 169 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 31.02 | |
3 | 165 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 31.76 | |
4 | 128 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 32.46 | |
5 | 166 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 32.52 | |
6 | 227 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 32.67 | |
7 | 44 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 32.99 | |
8 | 132 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 33.09 | |
9 | 141 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 33.69 | |
10 | 193 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 33.95 | |
11 | 242 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 33.96 | |
12 | 235 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 34.80 | |
13 | 134 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 37.32 | |
14 | 56 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 37.76 | |
15 | 125 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 39.95 | |
16 | 46 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 41.03 | |
17 | 54 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 41.09 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 85 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 31.60 | |
2 | 240 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 31.92 | |
3 | 65 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 32.31 | |
4 | 135 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 32.60 | |
5 | 183 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 32.61 | |
6 | 23 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 33.57 | |
7 | 66 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 33.87 | |
8 | 37 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 34.04 | |
9 | 35 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 35.33 | |
10 | 226 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 35.84 | |
11 | 153 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 35.98 | |
12 | 180 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 36.02 | |
13 | 164 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 36.24 | |
14 | 172 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 36.90 | |
15 | 199 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 38.59 | |
16 | 173 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 50 m | 39.18 | |
17 | 146 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 40.28 | |
18 | 25 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 41.46 | |
19 | 49 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 46.49 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 75 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 33.98 | |
2 | 159 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 34.85 | |
3 | 12 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 35.25 | |
4 | 170 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 36.04 | |
5 | 73 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 36.26 | |
6 | 176 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 25 m | 37.25 | |
7 | 148 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 38.80 | |
8 | 9 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 38.93 | |
9 | 11 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 39.06 | |
10 | 154 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 39.73 | |
11 | 175 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 40.38 | |
12 | 59 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 41.81 | |
13 | 179 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 41.94 | |
14 | 160 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 25 m | 41.95 | |
15 | 63 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 42.45 | |
16 | 72 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 44.04 | |
17 | 76 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 44.73 | |
18 | 2 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 48.57 | |
19 | 52 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 49.95 | |
20 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 55.59 | |
21 | 50 | Larsson Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:05.86 | |
22 | 239 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 182 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 35.86 | |
2 | 14 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 38.31 | |
3 | 224 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 40.04 | |
4 | 126 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 41.43 | |
5 | 53 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 41.69 | |
6 | 223 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 42.40 | |
7 | 188 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 25 m | 42.72 | |
8 | 140 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 50 m | 43.56 | |
9 | 27 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 46.32 | |
10 | 190 | Højer Johanne | 2008 | A6 | 0868AK | 25 m | 46.66 | |
11 | 28 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 47.45 | |
12 | 191 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | 47.78 | |
13 | 17 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 47.91 | |
14 | 61 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 47.96 | |
15 | 42 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 49.66 | |
16 | 211 | Rasmussen Ida | 2008 | A6 | 25 m | 53.49 | ||
17 | 215 | Scheibye Clara | 2008 | A6 | 25 m | 53.73 | ||
18 | 43 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 55.48 | |
19 | 214 | Ravn Nicoline Sejer | 2008 | A6 | 25 m | 55.58 | ||
20 | 48 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 50 m | 57.08 | |
21 | 31 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 59.20 | |
22 | 233 | Hoffmann Lilja | 2008 | HOLBÆK | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 64 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 43.63 | |
2 | 222 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 44.26 | |
3 | 34 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 47.82 | |
4 | 201 | Larsen Melissa | 2009 | A6 | 0966AD | 25 m | 48.75 | |
5 | 36 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 49.66 | |
6 | 178 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 | 0936AE | 25 m | 51.76 | |
7 | 5 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 52.60 | |
8 | 51 | Larson Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 55.18 | |
9 | 174 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 | 25 m | 55.68 | ||
10 | 200 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 | 0956AE | 25 m | 58.29 | |
11 | 185 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 | 0946AE | 25 m | 59.68 | |
12 | 74 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 1:00.60 | |
13 | 18 | Madsen Katrine | 2010 | VEST | 1058AB | 25 m | 1:02.13 | |
14 | 57 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 1:02.63 | |
15 | 15 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:04.01 | |
16 | 19 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:04.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 237 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 27.61 | |
2 | 123 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 29.15 | |
3 | 137 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 29.63 | |
4 | 209 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 31.52 | |
5 | 127 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 32.19 | |
6 | 156 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 32.61 | |
7 | 151 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 34.91 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 122 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 30.01 | |
2 | 231 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 30.05 | |
3 | 131 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 30.58 | |
4 | 41 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 31.18 | |
5 | 241 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 31.25 | |
6 | 40 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 32.60 | |
7 | 70 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 33.04 | |
8 | 22 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 33.07 | |
9 | 203 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 34.50 | |
10 | 26 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 35.15 | |
11 | 133 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 42.10 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 216 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 29.93 | |
2 | 121 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 30.22 | |
3 | 149 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 31.28 | |
4 | 79 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 31.89 | |
5 | 16 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 32.51 | |
6 | 8 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 50 m | 33.18 | |
7 | 30 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 50 m | 33.33 | |
8 | 155 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 34.03 | |
9 | 144 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 34.94 | |
10 | 4 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 35.18 | |
11 | 80 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 35.31 | |
12 | 60 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 37.61 | |
13 | 139 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 39.67 | |
14 | 177 | Bosholdt Oliver | 2006 | A6 | 25 m | 42.77 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 221 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 32.95 | |
2 | 152 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 34.13 | |
3 | 136 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 34.78 | |
4 | 143 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 35.46 | |
5 | 217 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 | 0781AG | 25 m | 35.91 | |
6 | 236 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 36.44 | |
7 | 62 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 37.86 | |
8 | 219 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 38.78 | |
9 | 212 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 39.48 | |
10 | 10 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 39.58 | |
11 | 196 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | 39.58 | |
12 | 71 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 43.20 | |
13 | 186 | Hansen Keanu | 2007 | A6 | 0723AC | 25 m | 43.26 | |
14 | 189 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 0799AH | 25 m | 43.42 | |
15 | 124 | Geiker Storm | 2007 | KORSØR | 0785AF | 25 m | 44.20 | |
16 | 232 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 83 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 38.04 | |
2 | 145 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 38.15 | |
3 | 68 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 40.07 | |
4 | 150 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 40.25 | |
5 | 198 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 | 0853AA | 25 m | 43.02 | |
6 | 225 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 43.48 | |
7 | 205 | Midtgaard Gustav | 2008 | A6 | 0843AD | 25 m | 45.11 | |
8 | 82 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 49.30 | |
9 | 207 | Nielsen Jens | 2008 | A6 | 0877AF | 25 m | 49.37 | |
10 | 29 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 52.49 | |
11 | 24 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:03.36 | |
12 | 230 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 193 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:19.06 | |
2 | 227 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:21.11 | |
3 | 235 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:21.39 | |
4 | 242 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:22.38 | |
5 | 234 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:23.92 | |
6 | 128 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:24.49 | |
7 | 132 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:25.06 | |
8 | 158 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:25.46 | |
9 | 134 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:29.89 | |
10 | 44 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:33.64 | |
11 | 56 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:34.86 | |
12 | 46 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:40.78 | |
13 | 54 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 1:44.26 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 197 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:13.27 | |
2 | 183 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:14.39 | |
3 | 65 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:19.79 | |
4 | 77 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:20.92 | |
5 | 240 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:21.51 | |
6 | 84 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:22.16 | |
7 | 85 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:23.96 | |
8 | 180 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:27.98 | |
9 | 157 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:28.45 | |
10 | 195 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 1:29.18 | |
11 | 226 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:32.09 | |
12 | 199 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:34.25 | |
13 | 172 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:37.81 | |
14 | 173 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:44.46 | |
15 | 146 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:46.37 | |
16 | 69 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 1:47.95 | |
17 | 38 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
18 | 129 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | ||
19 | 164 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 184 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:26.73 | |
2 | 75 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:27.81 | |
3 | 32 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:31.44 | |
4 | 170 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:31.69 | |
5 | 187 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 1:31.73 | |
6 | 12 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:34.38 | |
7 | 81 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:34.67 | |
8 | 179 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:35.49 | |
9 | 176 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 25 m | 1:35.84 | |
10 | 78 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:37.33 | |
11 | 148 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:38.44 | |
12 | 73 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:39.70 | |
13 | 206 | Miolane Camille | 2007 | A6 | 25 m | 1:42.09 | ||
14 | 175 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 1:43.43 | |
15 | 202 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 1:44.99 | |
16 | 160 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 25 m | 1:46.08 | |
17 | 9 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:47.51 | |
18 | 55 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:48.54 | |
19 | 39 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:48.58 | |
20 | 154 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 1:49.39 | |
21 | 59 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:52.13 | |
22 | 11 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:52.21 | |
23 | 194 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 0774AP | 25 m | 1:58.40 | |
24 | 210 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 0784AL | 25 m | 2:00.04 | |
25 | 76 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:04.14 | |
26 | 21 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:09.71 | |
27 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 2:23.52 | |
28 | 52 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 182 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:27.68 | |
2 | 53 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:42.69 | |
3 | 14 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:42.75 | |
4 | 223 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:43.95 | |
5 | 126 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:44.68 | |
6 | 188 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 25 m | 1:46.08 | |
7 | 208 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | 1:49.56 | |
8 | 213 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m | 1:50.09 | |
9 | 140 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:51.95 | |
10 | 181 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | 1:54.83 | |
11 | 218 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m | 1:55.12 | |
12 | 204 | Lykke Sofie | 2008 | A6 | 0814AH | 25 m | 2:00.26 | |
13 | 28 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:04.98 | |
14 | 43 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 2:30.00 | |
15 | 17 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | ||
16 | 27 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
17 | 42 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
18 | 190 | Højer Johanne | 2008 | A6 | 0868AK | 25 m | ||
19 | 191 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | ||
20 | 224 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 222 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 2:10.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 237 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:07.92 | |
2 | 209 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:15.24 | |
3 | 161 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:15.45 | |
4 | 229 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:18.27 | |
5 | 127 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:20.77 | |
6 | 123 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:21.47 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 231 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:18.28 | |
2 | 203 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:19.08 | |
3 | 58 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:23.87 | |
4 | 168 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:25.14 | |
5 | 241 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:25.42 | |
6 | 70 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:27.62 | |
7 | 133 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:36.82 | |
8 | 162 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:41.75 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 216 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:16.56 | |
2 | 121 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:18.89 | |
3 | 16 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:21.65 | |
4 | 238 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:28.23 | |
5 | 33 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:28.42 | |
6 | 79 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:30.98 | |
7 | 8 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:32.83 | |
8 | 80 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:33.80 | |
9 | 7 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:34.31 | |
10 | 60 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:37.47 | |
11 | 144 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:38.36 | |
12 | 155 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:40.48 | |
13 | 139 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:49.42 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 192 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 1:22.26 | |
2 | 228 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:26.45 | |
3 | 221 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:28.18 | |
4 | 217 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 | 0781AG | 25 m | 1:32.04 | |
5 | 67 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:32.53 | |
6 | 136 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:33.31 | |
7 | 236 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:37.26 | |
8 | 143 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:37.37 | |
9 | 219 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 1:37.77 | |
10 | 6 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:45.12 | |
11 | 13 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:49.51 | |
12 | 212 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 1:49.96 | |
13 | 10 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:50.09 | |
14 | 189 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 0799AH | 25 m | 1:58.00 | |
15 | 196 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | 1:59.09 | |
16 | 186 | Hansen Keanu | 2007 | A6 | 0723AC | 25 m | 2:20.61 | |
17 | 47 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 2:23.43 | |
18 | 124 | Geiker Storm | 2007 | KORSØR | 0785AF | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 150 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:38.71 | |
2 | 145 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:41.95 | |
3 | 198 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 | 0853AA | 25 m | 1:45.40 | |
4 | 205 | Midtgaard Gustav | 2008 | A6 | 0843AD | 25 m | 1:47.07 | |
5 | 207 | Nielsen Jens | 2008 | A6 | 0877AF | 25 m | 2:02.25 | |
6 | 45 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 2:40.00 | |
7 | 225 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 138 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:04.91 | |
2 | 128 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:09.24 | |
3 | 169 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:10.27 | |
4 | 234 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:11.40 | |
5 | 158 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:12.15 | |
6 | 165 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:12.85 | |
7 | 235 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:14.27 | |
8 | 141 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:15.98 | |
9 | 147 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 1:16.84 | |
10 | 132 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:17.38 | |
11 | 166 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:18.53 | |
12 | 46 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:22.53 | |
13 | 54 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 1:30.39 | |
14 | 125 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 1:31.52 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 197 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:04.66 | |
2 | 183 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:07.55 | |
3 | 240 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 1:10.02 | |
4 | 65 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:10.18 | |
5 | 135 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:10.24 | |
6 | 66 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:16.67 | |
7 | 157 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:19.59 | |
8 | 153 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:20.36 | |
9 | 180 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:20.88 | |
10 | 226 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:21.23 | |
11 | 199 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:21.99 | |
12 | 172 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:24.29 | |
13 | 164 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:24.82 | |
14 | 20 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 1:30.73 | |
15 | 146 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:32.96 | |
16 | 69 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 1:33.20 | |
17 | 49 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 50 m | 1:46.10 | |
18 | 173 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 187 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 1:18.28 | |
2 | 184 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:19.59 | |
3 | 12 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:20.66 | |
4 | 170 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:21.52 | |
5 | 75 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:23.77 | |
6 | 159 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:24.71 | |
7 | 176 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 25 m | 1:25.46 | |
8 | 148 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:26.46 | |
9 | 81 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:27.11 | |
10 | 9 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:29.94 | |
11 | 202 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 1:30.81 | |
12 | 63 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:34.75 | |
13 | 11 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:37.30 | |
14 | 76 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:38.03 | |
15 | 72 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:40.01 | |
16 | 39 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:40.91 | |
17 | 171 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:41.20 | |
18 | 59 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 50 m | 1:41.25 | |
19 | 2 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:45.64 | |
20 | 154 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 1:45.83 | |
21 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 1:50.43 | |
22 | 52 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 1:57.91 | |
23 | 50 | Larsson Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 2:17.48 | |
24 | 160 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 25 m | ||
25 | 206 | Miolane Camille | 2007 | A6 | 25 m | |||
26 | 239 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 182 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:17.23 | |
2 | 14 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:27.93 | |
3 | 223 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:33.04 | |
4 | 53 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 50 m | 1:34.33 | |
5 | 126 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:34.37 | |
6 | 28 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:41.51 | |
7 | 61 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:41.98 | |
8 | 218 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m | 1:42.23 | |
9 | 27 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:45.15 | |
10 | 140 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:47.48 | |
11 | 191 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | 1:50.54 | |
12 | 42 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:51.09 | |
13 | 190 | Højer Johanne | 2008 | A6 | 0868AK | 25 m | 1:52.31 | |
14 | 17 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 1:56.05 | |
15 | 215 | Scheibye Clara | 2008 | A6 | 25 m | 2:01.52 | ||
16 | 31 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 2:02.82 | |
17 | 211 | Rasmussen Ida | 2008 | A6 | 25 m | 2:08.49 | ||
18 | 43 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 2:15.00 | |
19 | 48 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 2:16.66 | |
20 | 214 | Ravn Nicoline Sejer | 2008 | A6 | 25 m | |||
21 | 224 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 64 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:35.90 | |
2 | 222 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:42.48 | |
3 | 34 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:48.39 | |
4 | 201 | Larsen Melissa | 2009 | A6 | 0966AD | 25 m | 1:53.43 | |
5 | 5 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:59.40 | |
6 | 36 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:01.69 | |
7 | 15 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 2:02.22 | |
8 | 174 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 | 25 m | 2:02.90 | ||
9 | 200 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 | 0956AE | 25 m | 2:17.11 | |
10 | 185 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 | 0946AE | 25 m | 2:17.51 | |
11 | 178 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 | 0936AE | 25 m | 2:19.04 | |
12 | 19 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:27.13 | |
13 | 74 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 2:35.53 | |
14 | 51 | Larson Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 2:46.95 | |
15 | 18 | Madsen Katrine | 2010 | VEST | 1058AB | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 24, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 237 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:00.79 | |
2 | 137 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:03.71 | |
3 | 123 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:05.49 | |
4 | 161 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:05.73 | |
5 | 209 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:08.21 | |
6 | 156 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:13.22 | |
7 | 151 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:21.31 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 122 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:03.63 | |
2 | 131 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:05.08 | |
3 | 231 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:07.16 | |
4 | 22 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:07.89 | |
5 | 130 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:09.82 | |
6 | 41 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:10.22 | |
7 | 168 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:11.63 | |
8 | 58 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:12.99 | |
9 | 162 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 1:27.22 | |
10 | 133 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:29.19 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 216 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 1:05.36 | |
2 | 121 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:08.43 | |
3 | 149 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:12.45 | |
4 | 16 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:12.54 | |
5 | 79 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:13.82 | |
6 | 8 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:16.48 | |
7 | 155 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:18.36 | |
8 | 80 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:18.79 | |
9 | 167 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 1:19.53 | |
10 | 7 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:22.77 | |
11 | 144 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:24.19 | |
12 | 139 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:33.69 | |
13 | 177 | Bosholdt Oliver | 2006 | A6 | 25 m | 1:56.11 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 192 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 1:10.42 | |
2 | 136 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:15.02 | |
3 | 221 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:17.01 | |
4 | 228 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:18.63 | |
5 | 152 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:18.71 | |
6 | 236 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:20.94 | |
7 | 163 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 1:21.41 | |
8 | 217 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 | 0781AG | 25 m | 1:26.75 | |
9 | 219 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 1:27.21 | |
10 | 62 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:27.87 | |
11 | 6 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:30.90 | |
12 | 10 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:31.09 | |
13 | 13 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:31.32 | |
14 | 189 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 0799AH | 25 m | 1:32.28 | |
15 | 143 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:35.45 | |
16 | 212 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 1:36.71 | |
17 | 71 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:37.47 | |
18 | 196 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | 1:39.84 | |
19 | 186 | Hansen Keanu | 2007 | A6 | 0723AC | 25 m | 1:46.81 | |
20 | 47 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 2:09.95 | |
21 | 124 | Geiker Storm | 2007 | KORSØR | 0785AF | 25 m | ||
22 | 232 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 83 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:24.53 | |
2 | 145 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:30.92 | |
3 | 68 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:31.63 | |
4 | 150 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:32.10 | |
5 | 198 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 | 0853AA | 25 m | 1:40.33 | |
6 | 82 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:41.43 | |
7 | 225 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:49.78 | |
8 | 29 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:53.85 | |
9 | 45 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 1:55.88 | |
10 | 24 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:18.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 227 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 3:02.11 | |
2 | 193 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 3:10.09 | |
3 | 147 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 3:10.62 | |
4 | 242 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 3:21.92 | |
5 | 234 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 3:24.46 | |
6 | 134 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 3:32.97 | |
7 | 44 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 3:34.52 | |
8 | 56 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 3:51.07 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 197 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 3:03.35 | |
2 | 35 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 3:11.25 | |
3 | 84 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 3:15.89 | |
4 | 37 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 3:23.26 | |
5 | 3 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:23.77 | |
6 | 226 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:27.15 | |
7 | 38 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
8 | 65 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | ||
9 | 77 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | ||
10 | 85 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | ||
11 | 129 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | ||
12 | 173 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 32 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:18.25 | |
2 | 73 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 3:40.85 | |
3 | 78 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:46.92 | |
4 | 81 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:48.58 | |
5 | 159 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 4:00.00 | |
6 | 39 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 4:04.50 | |
7 | 171 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 4:15.00 | |
8 | 210 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 0784AL | 25 m | 4:43.31 | |
9 | 55 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 5:20.00 | |
10 | 21 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
11 | 206 | Miolane Camille | 2007 | A6 | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 188 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 25 m | 4:05.59 | |
2 | 223 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 4:26.58 | |
3 | 204 | Lykke Sofie | 2008 | A6 | 0814AH | 25 m | ||
4 | 208 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | ||
5 | 213 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 26, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 237 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:38.26 | |
2 | 137 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 2:52.70 | |
3 | 127 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 3:06.65 | |
4 | 123 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 3:54.42 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 41 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 3:09.84 | |
2 | 26 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 3:19.44 | |
3 | 241 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 3:22.50 | |
4 | 203 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 3:25.94 | |
5 | 220 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 30 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:28.59 | |
2 | 238 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 3:37.78 | |
3 | 4 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:51.61 | |
4 | 79 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 67 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:40.49 | |
2 | 221 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 207 | Nielsen Jens | 2008 | A6 | 0877AF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 138 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:17.46 | |
2 | 128 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:24.16 | |
3 | 141 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:24.77 | |
4 | 132 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:27.72 | |
5 | 134 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:31.26 | |
6 | 125 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 1:37.51 | |
7 | 54 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 1:50.89 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 85 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:16.23 | |
2 | 135 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:18.64 | |
3 | 77 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:21.19 | |
4 | 180 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:26.89 | |
5 | 23 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:27.13 | |
6 | 66 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:28.72 | |
7 | 157 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:32.32 | |
8 | 153 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 1:33.56 | |
9 | 199 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 1:35.47 | |
10 | 25 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 50 m | 1:36.36 | |
11 | 164 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:36.96 | |
12 | 69 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 1:43.57 | |
13 | 49 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:44.83 | |
14 | 38 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
15 | 146 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | ||
16 | 195 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 187 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 1:28.65 | |
2 | 9 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:35.94 | |
3 | 175 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 1:36.12 | |
4 | 78 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:36.27 | |
5 | 179 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 50 m | 1:36.93 | |
6 | 59 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:37.05 | |
7 | 73 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:38.71 | |
8 | 11 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:40.94 | |
9 | 194 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 0774AP | 25 m | 1:42.78 | |
10 | 63 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:43.56 | |
11 | 160 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 25 m | 1:47.35 | |
12 | 154 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 1:50.71 | |
13 | 72 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:52.88 | |
14 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 1:53.25 | |
15 | 52 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 2:00.00 | |
16 | 21 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:01.26 | |
17 | 2 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:03.34 | |
18 | 50 | Larsson Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 2:10.00 | |
19 | 239 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 224 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:46.69 | |
2 | 181 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | 1:50.17 | |
3 | 208 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | 1:50.95 | |
4 | 140 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:52.19 | |
5 | 191 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | 1:53.69 | |
6 | 28 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:54.22 | |
7 | 31 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:56.19 | |
8 | 42 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 2:00.39 | |
9 | 27 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 2:07.16 | |
10 | 17 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 2:09.53 | |
11 | 53 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 2:09.96 | |
12 | 43 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 2:10.00 | |
13 | 48 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 2:37.99 | |
14 | 61 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | ||
15 | 204 | Lykke Sofie | 2008 | A6 | 0814AH | 25 m | ||
16 | 211 | Rasmussen Ida | 2008 | A6 | 25 m | |||
17 | 214 | Ravn Nicoline Sejer | 2008 | A6 | 25 m | |||
18 | 215 | Scheibye Clara | 2008 | A6 | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 64 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:44.76 | |
2 | 222 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:46.61 | |
3 | 15 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:57.37 | |
4 | 36 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:01.40 | |
5 | 34 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 2:06.38 | |
6 | 51 | Larson Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 2:08.14 | |
7 | 5 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 2:09.52 | |
8 | 19 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:27.47 | |
9 | 18 | Madsen Katrine | 2010 | VEST | 1058AB | 25 m | ||
10 | 74 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | ||
11 | 174 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 | 25 m | |||
12 | 178 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 | 0936AE | 25 m | ||
13 | 185 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 | 0946AE | 25 m | ||
14 | 200 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 | 0956AE | 25 m | ||
15 | 201 | Larsen Melissa | 2009 | A6 | 0966AD | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:04 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 229 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:10.25 | |
2 | 209 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:15.23 | |
3 | 161 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:17.73 | |
4 | 156 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:25.06 | |
5 | 123 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:27.69 | |
6 | 151 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:31.93 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 130 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:16.43 | |
2 | 122 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:16.66 | |
3 | 168 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:17.98 | |
4 | 40 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:23.02 | |
5 | 133 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:39.95 | |
6 | 162 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:45.25 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 121 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:18.51 | |
2 | 33 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 1:25.40 | |
3 | 8 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:27.08 | |
4 | 7 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 1:32.17 | |
5 | 80 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:34.94 | |
6 | 60 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:35.93 | |
7 | 144 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:41.28 | |
8 | 139 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:42.85 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 152 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:27.69 | |
2 | 228 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:29.71 | |
3 | 136 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:35.59 | |
4 | 163 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:37.31 | |
5 | 236 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:37.57 | |
6 | 13 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:44.62 | |
7 | 62 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:52.35 | |
8 | 47 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:58.34 | |
9 | 71 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | ||
10 | 232 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 83 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:33.38 | |
2 | 145 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:38.35 | |
3 | 150 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:39.08 | |
4 | 205 | Midtgaard Gustav | 2008 | A6 | 0843AD | 25 m | 1:45.01 | |
5 | 198 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 | 0853AA | 25 m | 1:49.34 | |
6 | 68 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:50.63 | |
7 | 82 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:52.94 | |
8 | 225 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:56.04 | |
9 | 29 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 2:06.60 | |
10 | 45 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 50 m | 2:13.18 | |
11 | 24 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:29.91 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:05 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 193 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 2:51.30 | |
2 | 227 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 2:53.63 | |
3 | 235 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:56.65 | |
4 | 242 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 2:58.45 | |
5 | 169 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 3:02.59 | |
6 | 165 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 3:08.34 | |
7 | 166 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 3:12.08 | |
8 | 158 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 3:17.98 | |
9 | 44 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 50 m | 3:22.46 | |
10 | 56 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 3:30.25 | |
11 | 46 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 3:35.57 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 183 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 2:40.90 | |
2 | 35 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:47.28 | |
3 | 135 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 2:52.81 | |
4 | 37 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:54.47 | |
5 | 23 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:00.38 | |
6 | 84 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 3:11.04 | |
7 | 3 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 3:18.52 | |
8 | 195 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 3:19.39 | |
9 | 25 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:25.20 | |
10 | 20 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 3:37.27 | |
11 | 129 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | ||
12 | 172 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 32 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:15.21 | |
2 | 184 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 3:19.92 | |
3 | 75 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 3:23.14 | |
4 | 148 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 3:30.92 | |
5 | 176 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 25 m | 3:33.82 | |
6 | 12 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:41.09 | |
7 | 206 | Miolane Camille | 2007 | A6 | 25 m | 3:43.69 | ||
8 | 55 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 50 m | 3:59.96 | |
9 | 179 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 4:18.46 | |
10 | 76 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | ||
11 | 170 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | ||
12 | 175 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | ||
13 | 194 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 0774AP | 25 m | ||
14 | 202 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | ||
15 | 210 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 0784AL | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 182 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 3:09.52 | |
2 | 223 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:37.43 | |
3 | 188 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 25 m | 4:27.36 | |
4 | 14 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
5 | 126 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | ||
6 | 181 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | ||
7 | 213 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m | ||
8 | 218 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:05 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 237 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:29.24 | |
2 | 229 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:46.92 | |
3 | 127 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:49.71 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 131 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 2:38.12 | |
2 | 22 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:43.20 | |
3 | 241 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:52.68 | |
4 | 203 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 2:53.49 | |
5 | 41 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 2:53.59 | |
6 | 231 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:58.85 | |
7 | 40 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:02.53 | |
8 | 58 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 3:02.75 | |
9 | 26 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 3:06.37 | |
10 | 220 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 3:09.34 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 216 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 2:43.93 | |
2 | 16 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:01.38 | |
3 | 149 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 3:10.09 | |
4 | 238 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 3:16.64 | |
5 | 33 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:20.56 | |
6 | 4 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:20.69 | |
7 | 7 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:22.55 | |
8 | 30 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:24.81 | |
9 | 60 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 3:25.97 | |
10 | 167 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 3:26.41 | |
11 | 155 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m |
Årg. 2007-2007 |
1 | 192 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 3:15.59 | |
2 | 67 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:17.62 | |
3 | 6 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
4 | 10 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
5 | 124 | Geiker Storm | 2007 | KORSØR | 0785AF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:05 |