Program för Aarhus Open 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 1:00.79 | |
2 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 50 m | 1:04.61 | |
3 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 50 m | 1:06.06 | |
4 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 50 m | 1:06.71 | |
5 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:09.12 | |
6 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 1:11.26 | |
7 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 50 m | 1:11.52 | |
8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:12.57 | |
9 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 1:12.75 | |
10 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 1:15.23 | |
11 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 1:15.76 | |
12 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 1:17.11 | |
13 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 50 m | 1:17.17 | |
14 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 50 m | 1:17.18 | |
15 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:17.85 | |
16 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 1:18.63 | |
17 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 1:19.68 | |
18 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 50 m | 1:19.97 | |
19 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 50 m | 1:20.46 | |
20 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 1:21.99 | |
21 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 1:23.26 | |
22 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 50 m | 1:23.30 | |
23 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 50 m | 1:24.22 | |
24 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 50 m | 1:25.90 | |
25 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 50 m | 1:26.40 | |
26 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 50 m | 1:26.52 | |
27 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 50 m | 1:26.65 | |
28 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 50 m | 1:28.88 | |
29 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 50 m | 1:30.26 | |
30 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 50 m | 1:32.27 | |
31 | Vittrup Mads | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 1:33.15 | ||
32 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 1:34.47 | |
33 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 1:35.61 | |
34 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 1:38.98 | |
35 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 50 m | 1:39.56 | |
36 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 1:42.76 | |
37 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 1:42.93 | |
38 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 50 m | 1:43.63 | |
39 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 50 m | 1:47.38 | |
40 | Høgh Nikolaj | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 1:48.64 | ||
41 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 50 m | 1:54.13 | |
42 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 50 m | 1:55.40 | |
43 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 50 m | 1:59.81 | |
44 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | 2:01.97 | |
45 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 50 m | 2:02.68 | |
46 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 50 m | 2:08.86 | |
47 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 50 m | 2:09.81 | |
48 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 50 m | 2:10.31 | |
49 | Rohde Viggo | 2008 | AGF | 0739AK | 50 m | ||
50 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |