Program for Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 18, 200m RU/BR N/W |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
0 v ja vanhemmat |
1 | 17 | Lahtinen Laura | 2003 | HSS | 03A386 | 50 m | 2:34.02 | 2:34.02 | |
2 | 347 | Edelman Charlotta | 2001 | SK | 01A845 | 50 m | 2:35.20 | 2:35.20 | |
3 | 525 | Mkinen Roosa | 1999 | UiTa | 99B038 | 25 m | 2:29.44 | 2:35.44 | |
4 | 169 | Lillman Essi-maria | 2000 | LaUS | 00A057 | 50 m | 2:38.73 | 2:38.73 | |
5 | 97 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 01A649 | 50 m | 2:39.11 | 2:39.11 | |
6 | 30 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HSS | 96A597 | 50 m | 2:40.49 | 2:40.49 | |
7 | 61 | Pnni Jade | 1997 | NumKis | 97A523 | 25 m | 2:36.27 | 2:42.27 | |
8 | 207 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 25 m | 2:37.93 | 2:43.93 | |
9 | 410 | Korpi Katriina | 2000 | OuLo | 00A190 | 50 m | 2:45.27 | 2:45.27 | |
10 | 566 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 02A117 | 25 m | 2:39.54 | 2:45.54 | |
11 | 1 | Appelberg Janna | 2001 | HSS | 01A954 | 25 m | 2:39.84 | 2:45.84 | |
12 | 166 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 25 m | 2:40.49 | 2:46.49 | |
13 | 115 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 02A159 | 50 m | 2:46.92 | 2:46.92 | |
14 | 468 | Ala-Karvia Siiri | 2004 | UiTa | 04A363 | 25 m | 2:41.39 | 2:47.39 | |
15 | 391 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SK | 03A354 | 25 m | 2:42.51 | 2:48.51 | |
16 | 467 | Yli-yh Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 2:45.30 | 2:51.30 | |
17 | 70 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 50 m | 2:51.87 | 2:51.87 | |
18 | 263 | Hmlinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 25 m | 2:46.95 | 2:52.95 | |
19 | 358 | Kaituri Ellen | 2006 | SK | 06A086 | 50 m | 2:53.57 | 2:53.57 | |
20 | 22 | Mikkonen Saija | 2001 | HSS | 01A667 | 50 m | 2:55.90 | 2:55.90 | |
21 | 587 | Strandberg Milla | 2005 | Vanders | 05A006 | 50 m | 2:56.27 | 2:56.27 | |
22 | 352 | Halava Minka | 2001 | SK | 01A844 | 50 m | 2:56.56 | 2:56.56 | |
23 | 461 | Penttil Pinja | 2001 | UKK | 01A456 | 50 m | 2:56.57 | 2:56.57 | |
24 | 192 | Metiinen Inka | 2003 | SWIM | 03A640 | 25 m | 2:50.81 | 2:56.81 | |
25 | 424 | Siekkinen Amalia | 2002 | OuLo | 02A189 | 50 m | 2:57.25 | 2:57.25 | |
26 | 144 | Partinen Pinja | 1999 | JoUS | 99B125 | 50 m | 2:57.35 | 2:57.35 | |
27 | 83 | Taiponen Aada | 2004 | RiUS | 04A449 | 25 m | 2:51.46 | 2:57.46 | |
28 | 231 | Jormanainen Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A789 | 25 m | 2:51.89 | 2:57.89 | |
29 | 204 | Roiko-Jokela Niina | 2001 | SWIM | 01A291 | 50 m | 3:00.59 | 3:00.59 | |
30 | 157 | Lassila Liisa | 2003 | KoU | 03A641 | 50 m | 3:01.00 | 3:01.00 | |
31 | 497 | Kinnunen Kiia | 2003 | UiTa | 03A368 | 50 m | 3:01.46 | 3:01.46 | |
32 | 85 | Tuura Julia | 2004 | RiUS | 04A297 | 50 m | 3:02.07 | 3:02.07 | |
33 | 114 | Lngstrm Sofia | 2003 | Cetus | 03A085 | 50 m | 3:02.07 | 3:02.07 | |
34 | 322 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 04A169 | 50 m | 3:02.91 | 3:02.91 | |
35 | 279 | Riikonen Hanni | 2002 | HUS | 02A632 | 50 m | 3:03.07 | 3:03.07 | |
36 | 179 | Huntus Carola | 2003 | SWIM | 03B158 | 50 m | 3:03.35 | 3:03.35 | |
37 | 230 | Jerohin Aino | 2003 | VUS-VSS | 03A154 | 50 m | 3:03.93 | 3:03.93 | |
38 | 195 | Palokangas Peppi | 2002 | SWIM | 02A100 | 50 m | 3:04.63 | 3:04.63 | |
39 | 241 | Lehtonen Viivi | 2004 | VUS-VSS | 04A451 | 50 m | 3:05.16 | 3:05.16 | |
40 | 237 | Knuuttila Aamu | 2004 | VUS-VSS | 04A531 | 25 m | 2:59.42 | 3:05.42 | |
41 | 526 | Mtsjrvi Siiri | 2004 | UiTa | 04A412 | 50 m | 3:05.91 | 3:05.91 | |
42 | 460 | Penttil Hilla | 2005 | UKK | 05A093 | 50 m | 3:06.09 | 3:06.09 |
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 02 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 19:53 |