Program for RM i Parasimning2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 2
|
Tvling |
RM i Parasimning 2018 |
|
Utskriftsdatum |
26 maj 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Sdertlje |
|
Utskriftstid |
08:31 |
|
|
Arrangr |
Sdertlje Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
26 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 2, 50m Frisim Damer S1.S14 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
Funktionsnedsttning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
Josefine Skoog |
1995 |
|
SPRVGEN |
|
25m |
1:08.07 |
S14 |
51 |
4 |
Agnes Munters |
1996 |
BV4896 |
SPRVGEN |
|
25m |
50.10 |
S10 |
52 |
5 |
Louise Olsson |
1992 |
|
SPRVGEN |
|
25m |
54.60 |
S14 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
Funktionsnedsttning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
Julia Nyberg |
1997 |
|
SOLENS IF |
|
25m |
46.27 |
S14 |
44 |
3 |
Maria Carlsson |
1983 |
|
NJURUNDA |
|
25m |
42.68 |
S14 |
4 |
4 |
Josefine Busk |
1997 |
BS1897 |
SDERTLJE |
|
50m |
38.69 |
S14 |
24 |
5 |
Johanna Hasselryd |
1982 |
|
SOLENS IF |
|
25m |
41.56 |
S14 |
28 |
6 |
Therese Mattsson |
1997 |
|
SOLENS IF |
|
25m |
44.41 |
S14 |
27 |
7 |
Lotta Aksns |
1995 |
|
SOLENS IF |
|
25m |
48.01 |
S14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
Funktionsnedsttning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
Emma Danielsson |
2002 |
AT4202 |
SDERTLJE |
|
25m |
37.39 |
S9 |
45 |
3 |
Felicia Andersson |
2001 |
AN9601 |
KOMETERNA |
|
25m |
32.90 |
S14 |
8 |
4 |
Helena Fltman |
1980 |
AB1680 |
TBY SIM |
|
25m |
31.09 |
S10 |
23 |
5 |
Linna Bckman |
1989 |
|
SOLENS IF |
|
25m |
31.99 |
S14 |
43 |
6 |
Anna Philipson |
2003 |
|
GVLE SS |
|
25m |
36.28 |
S10 |
37 |
7 |
Rebecca Lf |
2001 |
AY1801 |
SA |
|
25m |
37.98 |
S14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 maj 2018 |
Licensierad till: Sdertlje Simsllskap |
Utskriftstid |
08:31 |
|