Startliste for Trollhättan Meet - med lagkapper
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 1
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Trollhättan Meet |
|
Utskriftsdatum |
08 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
18:29 |
|
|
Arrangör |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 09:35 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
196 |
2 |
Melker Alfredsson |
2006 |
AC5906 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
|
280 |
3 |
Tommy Lundberg |
2005 |
AB1305 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:40.96 |
178 |
4 |
Melker Boman |
2005 |
AB2905 |
SK 1970 |
|
50m |
1:22.91 |
263 |
5 |
Victor Josarp |
2006 |
AG9706 |
VARBERG |
|
50m |
1:30.18 |
55 |
6 |
Lucas Larsson |
2006 |
AN0306 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:06.89 |
54 |
7 |
Jonathan Larsson |
2006 |
AN2306 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
296 |
1 |
Albin Hanson |
2003 |
AM1903 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:22.20 |
60 |
2 |
Oscar Ljungqvist |
2002 |
AQ5702 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:20.10 |
97 |
3 |
Alexander Johansson |
2004 |
AV1504 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:14.06 |
123 |
4 |
Max Swegmark |
2004 |
AE2504 |
MASS |
|
50m |
1:12.73 |
269 |
5 |
Samuel Lövenklev |
2003 |
AU7703 |
VARBERG |
|
25m |
1:12.93 |
222 |
6 |
Gustav Lokrantz |
2004 |
AH6704 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:19.65 |
62 |
7 |
Love Mellegård Fastén |
2003 |
AS9503 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:20.80 |
243 |
8 |
Julius Andersson |
2005 |
AE9505 |
VARBERG |
|
25m |
1:22.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Lorand Vari |
2002 |
AK7502 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:11.51 |
291 |
2 |
Eddie Dahlström |
2004 |
AW0304 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:09.45 |
312 |
3 |
Charlie Tranberg |
2002 |
AK5102 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:06.92 |
16 |
4 |
Viktor Johansson |
1998 |
AL7798 |
FALKÖPING |
|
50m |
1:06.31 |
279 |
5 |
Alexander Lundberg |
2002 |
AG5302 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:06.34 |
142 |
6 |
Jens Pettersson |
2001 |
AG9101 |
S 77 |
|
25m |
1:09.19 |
332 |
7 |
Simon Swedblom |
2004 |
AN9504 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:11.08 |
146 |
8 |
Noel Bohlin |
2003 |
AM4903 |
S 02 |
|
25m |
1:12.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
289 |
1 |
Alexander Assor |
2000 |
AE2900 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.26 |
38 |
2 |
Max Feng |
2001 |
AR6301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:02.28 |
136 |
3 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
25m |
59.65 |
253 |
4 |
Jonatan Carlsson |
2001 |
AJ6301 |
VARBERG |
|
25m |
55.84 |
11 |
5 |
Samuel Rudqvist |
1999 |
AA7799 |
ELFSBORG |
|
25m |
58.49 |
1 |
6 |
Adam Albringer |
1999 |
AH8999 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:00.63 |
8 |
7 |
Elliot Olsson |
1999 |
AD2799 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:03.25 |
20 |
8 |
Simon Svedberg |
2001 |
AK5701 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:05.59 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 juni 2018 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
18:29 |
|