Program for Gurrasimmet 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 4, 50m Fjrilsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 162 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 30.43 | |
2 | 140 | Bckstrm Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 30.81 | |
3 | 43 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | 31.76 | |
4 | 30 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 32.51 | |
5 | 205 | Nilsson Samuel | 2003 | TBY SIM | AR9703 | 50 m | 34.79 | |
6 | 106 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJB | AO5504 | 50 m | 34.88 | |
7 | 59 | Turn Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 34.96 | |
8 | 10 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 35.36 | |
9 | 100 | Wehtje Adam | 2002 | LIDING SK | BA8102 | 25 m | 35.38 | |
10 | 151 | Herlitz Joel | 2003 | SKURU IK | AY4703 | 50 m | 35.39 | |
11 | 24 | Ekstrm Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 35.83 | |
12 | 2 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 36.25 | |
13 | 202 | Kappling Albin | 2003 | TBY SIM | AS2503 | 50 m | 36.51 | |
14 | 13 | Sundstrm Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 36.89 | |
15 | 49 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 25 m | 37.12 | |
16 | 56 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 37.63 | |
17 | 90 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDING SK | AS8306 | 25 m | 37.92 | |
18 | 199 | Hanna Jousef | 2003 | TBY SIM | AS3503 | 50 m | 38.80 | |
19 | 46 | Nordstrm Anton | 2002 | GUSTAVSBER | AT1502 | 25 m | 38.90 | |
20 | 50 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 38.91 | |
21 | 137 | Brnstrm Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 50 m | 39.70 | |
22 | 31 | Halvardsson Emil | 2004 | GUSTAVSBER | AS1704 | 25 m | 40.31 | |
23 | 84 | Gustavsson Axel | 2005 | LIDING SK | AK8705 | 50 m | 41.29 | |
24 | 179 | Sun Leo | 2002 | SKURU IK | AX8702 | 50 m | 42.78 | |
25 | 54 | Steffansson Mathias | 2005 | GUSTAVSBER | AF2505 | 25 m | 43.52 | |
26 | 12 | Rosander Erik | 2007 | DANDERYD | AN4307 | 25 m | 54.39 | |
27 | 19 | Alvn Lukas | 2007 | GUSTAVSBER | AI5307 | 25 m | ||
28 | 22 | Ekstrm Adam | 2005 | GUSTAVSBER | AV4905 | 25 m | ||
29 | 37 | Lindkvist Max | 2004 | GUSTAVSBER | AS3904 | 25 m | ||
30 | 77 | Dahle Erik | 2005 | LIDING SK | AV5905 | 25 m | ||
31 | 174 | Sandahl Oscar | 2002 | SKURU IK | AX0502 | 25 m | ||
32 | 176 | Stafferd Oliver | 2004 | SKURU IK | AT6304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 01 juni 2018 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsllskap | Utskriftstid | 20:04 |