Ohjelma Gurrasimmet 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Gurrasimmet |
|
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Gustavsberg |
|
Utskriftstid |
08:22 |
|
|
Arrangör |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Vilma Brobacke |
2005 |
BB8605 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
61 |
2 |
Nicole Wahlström |
2005 |
AN3405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:22.70 |
6 |
3 |
Ziyi Fang |
2006 |
AX1806 |
DANDERYD |
|
25m |
3:19.10 |
51 |
4 |
Isabelle Sandström |
2007 |
AB3207 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:21.39 |
222 |
5 |
Moa Karlsson |
2005 |
BE8205 |
HELLAS SK |
|
25m |
|
219 |
6 |
Ida Muhic |
2007 |
AP8607 |
SS04 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:00.01 |
111 |
2 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:53.14 |
1 |
3 |
Julia Anttila |
2006 |
BA9606 |
DANDERYD |
|
25m |
2:50.51 |
5 |
4 |
Elsa Ekenbäck |
2006 |
BO4406 |
DANDERYD |
|
25m |
2:52.57 |
95 |
5 |
Beata Liljeberg |
2003 |
BV1803 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
2:53.37 |
63 |
6 |
My Wiker |
2006 |
AA9406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:13.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Ebba Rosander |
2005 |
BH9605 |
DANDERYD |
|
25m |
2:44.14 |
76 |
2 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:43.27 |
198 |
3 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:42.06 |
34 |
4 |
Emelie Karlsson |
2002 |
BE0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
2:42.53 |
206 |
5 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:43.27 |
167 |
6 |
Frida Nilsson |
2004 |
BP8604 |
SKURU IK |
|
25m |
2:50.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:39.80 |
92 |
2 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:36.68 |
3 |
3 |
Rebecka Barkvall |
2007 |
AK8807 |
DANDERYD |
|
25m |
2:35.79 |
200 |
4 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:36.48 |
7 |
5 |
Tova Lindbom |
2002 |
BV8802 |
DANDERYD |
|
25m |
2:37.35 |
8 |
6 |
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
BH1805 |
DANDERYD |
|
25m |
2:41.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
50m |
2:34.85 |
72 |
2 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:32.22 |
196 |
3 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:29.02 |
185 |
4 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
2:29.85 |
208 |
5 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:32.59 |
91 |
6 |
Klara Klingberg |
2006 |
AW0206 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:34.94 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap |
Utskriftstid |
08:22 |
|