Program for DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 24, 100m Bröstsim Damer Senior |
Sponsor: Jens Lundgren AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 412 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | 50 m | 1:13.59 | ||
2 | 437 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 50 m | 1:13.73 | ||
3 | 129 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 50 m | 1:14.51 | ||
4 | 266 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 50 m | 1:14.54 | ||
5 | 69 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 50 m | 1:14.73 | ||
6 | 372 | Juliusson Klara | 1997 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:15.85 | ||
7 | 271 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 50 m | 1:15.95 | ||
8 | 179 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 50 m | 1:16.44 | ||
9 | 62 | Palm Elly | 2001 | HS | 50 m | 1:17.59 | ||
10 | 250 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 1:17.85 | ||
11 | 114 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:18.36 | ||
12 | 328 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | 50 m | 1:18.39 | ||
13 | 387 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 1:18.39 | ||
14 | 226 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 50 m | 1:18.49 | ||
15 | 83 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | 50 m | 1:18.86 | ||
16 | 281 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 50 m | 1:19.10 | ||
17 | 290 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 1:19.18 | ||
18 | 149 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 1:20.17 | ||
19 | 381 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 1:20.33 | ||
20 | 116 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:20.46 | ||
21 | 163 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 1:21.09 | ||
22 | 3 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 1:21.12 | ||
23 | 92 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 1:21.53 | ||
24 | 306 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 50 m | 1:21.71 | ||
25 | 304 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 50 m | 1:21.76 | ||
26 | 208 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 50 m | 1:21.91 | ||
27 | 15 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 1:21.95 | ||
28 | 113 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.00 | ||
29 | 414 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:22.00 | ||
30 | 339 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 1:22.15 | ||
31 | 338 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:22.19 | ||
32 | 127 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 50 m | 1:22.23 | ||
33 | 137 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 1:22.25 | ||
34 | 392 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 50 m | 1:22.32 | ||
35 | 352 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 1:22.63 | ||
36 | 374 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:22.88 | ||
37 | 363 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:23.09 | ||
38 | 181 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 1:23.46 | ||
39 | 4 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 1:23.61 | ||
40 | 126 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 50 m | 1:23.62 | ||
41 | 180 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 1:23.86 | ||
42 | 260 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 50 m | 1:25.88 | ||
43 | 407 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SB6 | 50 m | 2:03.80 | |
44 | 403 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 1:39.12 | |
45 | 251 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:26.65 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 02 juni 2018 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 20:37 |