Program för Wadköpingsdoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 61
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
14:42 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 61, 50m Fjärilsim C+D Flickor |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
0 |
Ida Osterman |
2007 |
AR4407 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
144 |
1 |
Felicia Haugland |
2007 |
BE9407 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
404 |
2 |
Lovisa Jansson |
2007 |
AQ3207 |
ÖSA |
|
25m |
50.46 |
139 |
3 |
Tuva Honsberg |
2008 |
AE5208 |
KUNGÄLV |
|
50m |
47.40 |
339 |
4 |
Elvira Muhr |
2007 |
AF6407 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
45.55 |
137 |
5 |
Tilda Dohrner |
2006 |
AV7606 |
KUNGÄLV |
|
25m |
45.81 |
400 |
6 |
Josefine Forsström |
2007 |
AN2407 |
ÖSA |
|
25m |
49.80 |
401 |
7 |
Alice Larsson |
2006 |
BD9406 |
ÖSA |
|
25m |
50.51 |
398 |
8 |
Ingrid Hiding |
2006 |
AX6406 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
0 |
Ella Bäcker |
2007 |
AH1607 |
GRUMS SS |
|
25m |
42.99 |
38 |
1 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.33 |
136 |
2 |
Linnéa Brüdigam |
2005 |
BH0205 |
KUNGÄLV |
|
25m |
39.02 |
160 |
3 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
50m |
38.52 |
47 |
4 |
Ronja Larsén |
2006 |
BB2406 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.64 |
46 |
5 |
Selma Hasanbegovic |
2005 |
BC6605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.76 |
325 |
6 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
38.62 |
141 |
7 |
Louise Ottosson |
2005 |
BN8405 |
KUNGÄLV |
|
25m |
39.25 |
41 |
8 |
Alice Roos |
2007 |
AA7407 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
40.64 |
395 |
9 |
Ellen Jörstad |
2007 |
AK3407 |
ÖSA |
|
25m |
44.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
0 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
25m |
37.21 |
394 |
1 |
Alma Mühr |
2005 |
BI0405 |
ÖSA |
|
50m |
37.03 |
106 |
2 |
Miranda Wahlstedt |
2006 |
AA1606 |
KARLSTAD |
|
25m |
36.38 |
114 |
3 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
35.78 |
212 |
4 |
Ellen Lovinge |
2004 |
AC6204 |
NKK |
|
50m |
35.56 |
263 |
5 |
Ebba Jukic |
2005 |
BF7205 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
35.59 |
241 |
6 |
Moa Kvarnlöf |
2004 |
BA7404 |
SANDVIKEN |
|
25m |
35.87 |
40 |
7 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
36.69 |
226 |
8 |
Ylva Andersson |
2005 |
AQ3405 |
NKK |
|
50m |
37.21 |
336 |
9 |
Cecilia Brunzell |
2006 |
AF7806 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
37.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
0 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
25m |
35.33 |
44 |
1 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
35.31 |
261 |
2 |
Linnea Melin |
2005 |
AX1605 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
35.05 |
432 |
3 |
Felicia Sobotka |
2005 |
AQ2805 |
HK SIM |
|
50m |
34.81 |
28 |
4 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
34.03 |
74 |
5 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
50m |
34.28 |
428 |
6 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
34.93 |
43 |
7 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
35.11 |
257 |
8 |
Sara Markevind |
2006 |
AD7206 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
35.31 |
277 |
9 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
35.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
0 |
Ebba Bladh Hazard |
2004 |
AC5204 |
NKK |
|
50m |
34.00 |
289 |
1 |
Junia Eklund |
2006 |
AH0806 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
33.58 |
220 |
2 |
Ebba Holgersson |
2005 |
AE7205 |
NKK |
|
50m |
33.33 |
385 |
3 |
Alina Umbaeva |
2005 |
AG4605 |
ÖSA |
|
25m |
33.19 |
326 |
4 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
32.48 |
327 |
5 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
32.95 |
189 |
6 |
Astrid Virén |
2004 |
AV5204 |
MASS |
|
25m |
33.24 |
65 |
7 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
50m |
33.48 |
377 |
8 |
Julia Pietsch |
2005 |
AB0605 |
ÖSA |
|
25m |
33.89 |
240 |
9 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
34.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
288 |
0 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
32.24 |
384 |
1 |
Josefina Näsén |
2005 |
AF7805 |
ÖSA |
|
50m |
32.02 |
34 |
2 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
31.51 |
64 |
3 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
31.22 |
181 |
4 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
25m |
29.87 |
79 |
5 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
30.97 |
287 |
6 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
31.41 |
251 |
7 |
Molly Lund |
2005 |
AB6605 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
31.56 |
175 |
8 |
Tuva Gustavsson |
2004 |
AF5604 |
MASS |
|
25m |
32.19 |
150 |
9 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
32.34 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
14:42 |
|