Program for UGP 1 2018-2019, Stenungsund
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 20
|
Tvling |
UGP 1 2018-2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Stenungsund |
|
Utskriftstid |
18:07 |
|
|
Arrangr |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Swedoor |
|
Berknad start 11:01 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
206 |
3 |
Moa Rdin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
205 |
4 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
126 |
5 |
Nelly Gripfors |
2005 |
AL4605 |
S 02 |
|
25m |
|
136 |
6 |
Ella Holmqvist |
2005 |
AY3405 |
S 02 |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
159 |
1 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHTTA |
|
25m |
|
154 |
2 |
Sofia Tranberg |
2006 |
AA9606 |
TROLLHTTA |
|
25m |
|
120 |
3 |
Ronja Theorin |
2005 |
AE6605 |
S 02 |
|
25m |
|
203 |
4 |
Annamaria Girnus de Sousa |
2005 |
AO2205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
145 |
5 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
25m |
|
87 |
6 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
25m |
|
199 |
7 |
Isabell Holmgren |
2004 |
AO7404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
137 |
8 |
Miray Beybutov |
2005 |
AY1405 |
S 02 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
135 |
1 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
|
86 |
2 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
25m |
12:27.47 |
24 |
3 |
Rebecka Berlin |
2005 |
AX4605 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
12:03.87 |
196 |
4 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
11:41.00 |
119 |
5 |
Sophie Svensson |
2003 |
AZ5803 |
S 02 |
|
25m |
11:47.04 |
41 |
6 |
Linna Fabian |
2005 |
BL5405 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
12:07.37 |
158 |
7 |
Emelie Srkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHTTA |
|
25m |
13:12.67 |
209 |
8 |
Emma Hejdengrd |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
184 |
1 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
11:38.71 |
162 |
2 |
Wilma Andre |
2004 |
AY2204 |
TROLLHTTA |
|
50m |
11:34.75 |
77 |
3 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
25m |
11:25.20 |
125 |
4 |
Madison Lind |
2004 |
AZ4804 |
S 02 |
|
50m |
10:31.32 |
127 |
5 |
Ellen Vrmo |
2004 |
BF8604 |
S 02 |
|
50m |
10:31.87 |
193 |
6 |
Matilda stblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
11:29.51 |
21 |
7 |
Alicia Fredriksson |
2005 |
AR5805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
11:36.93 |
76 |
8 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
11:40.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
124 |
1 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
50m |
10:22.56 |
123 |
2 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
25m |
10:11.06 |
195 |
3 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
10:08.40 |
74 |
4 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
9:17.12 |
189 |
5 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
9:25.82 |
179 |
6 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
10:10.00 |
187 |
7 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
10:19.80 |
132 |
8 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
10:23.18 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Simklubben Gtene |
Utskriftstid |
18:07 |
|