Program for UGP 1 2018-2019, Stenungsund
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
UGP 1 2018-2019 |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stenungsund |
|
Utskriftstid |
13:55 |
|
|
Arrangör |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Finaler (13) |
Sponsor: SIFAB |
|
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
Stina Röhss |
2007 |
BG7407 |
S 77 |
|
25m |
|
222 |
3 |
Alexandra Cullberg |
2006 |
BQ7606 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:41.07 |
45 |
4 |
Kajsa Adebahr |
2006 |
BN3806 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:38.87 |
70 |
5 |
Felicia Haugland |
2007 |
BE9407 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:40.55 |
5 |
6 |
Indra Norman |
2008 |
AL4408 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:58.32 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Ebba Öjersson |
2008 |
AA7408 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:38.10 |
100 |
2 |
Fanny Falk |
2008 |
AK7808 |
S 77 |
|
25m |
1:35.11 |
223 |
3 |
Astrid Älmegran |
2006 |
BQ2806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:33.67 |
57 |
4 |
Cornelia Köpman |
2008 |
AE6208 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:29.29 |
157 |
5 |
Julia Olsson |
2006 |
AB9206 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:30.89 |
98 |
6 |
Hanna Bergman |
2005 |
BQ9205 |
S 77 |
|
25m |
1:34.68 |
107 |
7 |
Swea Gertmo |
2006 |
|
S 77 |
|
25m |
1:37.74 |
42 |
8 |
Rebecka Hohensee |
2006 |
BE3406 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:38.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Cornelia Sörqvist |
2007 |
AG6807 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:28.54 |
170 |
2 |
Märta Skogh |
2006 |
BC1206 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:27.66 |
90 |
3 |
Alva Anell |
2005 |
BE5405 |
S 77 |
|
25m |
1:27.27 |
213 |
4 |
Kajsa Älmegran |
2004 |
BU3604 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:26.01 |
29 |
5 |
Isa Simonsson |
2006 |
AM4206 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:26.35 |
59 |
6 |
Tuva Honsberg |
2008 |
AE5208 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:27.34 |
173 |
7 |
Vilma Thorpman |
2006 |
AS5406 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:28.43 |
99 |
8 |
Saga Wallin |
2007 |
AW7207 |
S 77 |
|
25m |
1:29.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Hanna Skånberg |
2003 |
BU5603 |
S 77 |
|
50m |
1:24.00 |
171 |
2 |
Linnea Alfredsson |
2006 |
BI4206 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:22.85 |
56 |
3 |
Tilda Dohrner |
2006 |
AV7606 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:21.62 |
94 |
4 |
Hailey Larsson |
2007 |
AK7407 |
S 77 |
|
25m |
1:20.85 |
36 |
5 |
Klara Blomberg |
2005 |
BE9805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:21.06 |
28 |
6 |
Linnéa Samuelsson |
2006 |
AM6206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:21.89 |
63 |
7 |
Ida Osterman |
2007 |
AR4407 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:23.86 |
228 |
8 |
Ida Ivarsson |
2006 |
BH8406 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:25.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Jonna Norlin |
2006 |
AM2206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:20.33 |
220 |
2 |
Clara Aronsson |
2004 |
BX2804 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:20.05 |
87 |
3 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
25m |
1:19.20 |
227 |
4 |
Gaëlle Ovise |
2005 |
BK7205 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:18.65 |
169 |
5 |
Clara Nordensson |
2005 |
BL7405 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:19.07 |
158 |
6 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:19.98 |
235 |
7 |
Ella Cedergren |
2006 |
BI7206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:20.13 |
143 |
8 |
Sara Avdic |
2006 |
AY0806 |
S 02 |
|
25m |
1:20.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Febe Westerdahl |
2006 |
BE7406 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:17.97 |
219 |
2 |
Maja Borg |
2006 |
BI6206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:16.67 |
204 |
3 |
Moa Blomberg |
2005 |
AN2805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:15.60 |
212 |
4 |
Ebba Kjellberg |
2006 |
AZ2206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:15.24 |
138 |
5 |
Saga Sillerström |
2006 |
AO2606 |
S 02 |
|
25m |
1:15.35 |
234 |
6 |
Tilia Olsson |
2006 |
BC9606 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:16.60 |
198 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:17.33 |
62 |
8 |
Louise Ottosson |
2005 |
BN8405 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:18.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Wilma Andrée |
2004 |
AY2204 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:14.06 |
131 |
2 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
50m |
1:13.72 |
144 |
3 |
Tova Axelsson |
2007 |
AY5807 |
S 02 |
|
25m |
1:13.20 |
214 |
4 |
Filippa Höglund |
2005 |
BK3805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:12.27 |
84 |
5 |
Ellen Bergman |
2005 |
AJ6805 |
S 77 |
|
50m |
1:13.09 |
86 |
6 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
25m |
1:13.50 |
168 |
7 |
Moa Larsson |
2005 |
BF3805 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:13.80 |
32 |
8 |
Sigrid Hildebrand |
2006 |
AP3606 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:14.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Elsa Gustavsson |
2006 |
AY4806 |
S 77 |
|
25m |
1:11.83 |
24 |
2 |
Rebecka Berlin |
2005 |
AX4605 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:11.48 |
126 |
3 |
Nelly Gripfors |
2005 |
AL4605 |
S 02 |
|
25m |
1:10.67 |
137 |
4 |
Miray Beybutov |
2005 |
AY1405 |
S 02 |
|
25m |
1:10.58 |
133 |
5 |
Lova Skanse |
2003 |
BS0203 |
S 02 |
|
25m |
1:10.60 |
184 |
6 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:10.89 |
76 |
7 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:11.63 |
30 |
8 |
Amanda Voss |
2004 |
BM6404 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:12.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Matilda Wassblad |
2006 |
BA2806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:10.33 |
159 |
2 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:10.28 |
21 |
3 |
Alicia Fredriksson |
2005 |
AR5805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:10.05 |
16 |
4 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:09.70 |
154 |
5 |
Sofia Tranberg |
2006 |
AA9606 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:09.98 |
77 |
6 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:10.08 |
202 |
7 |
Nora Eriksson |
2005 |
AN1805 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:10.29 |
119 |
8 |
Sophie Svensson |
2003 |
AZ5803 |
S 02 |
|
25m |
1:10.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Moa Simonsson |
2003 |
BN5603 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:09.49 |
92 |
2 |
Maja Edberg |
2006 |
AX7206 |
S 77 |
|
25m |
1:08.85 |
205 |
3 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:07.88 |
136 |
4 |
Ella Holmqvist |
2005 |
AY3405 |
S 02 |
|
25m |
1:07.71 |
75 |
5 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:07.71 |
203 |
6 |
Annamaria Girnus de Sousa |
2005 |
AO2205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:08.66 |
48 |
7 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:08.96 |
89 |
8 |
Frida Rångeby |
2005 |
AZ8205 |
S 77 |
|
25m |
1:09.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:07.43 |
8 |
2 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:07.30 |
120 |
3 |
Ronja Theorin |
2005 |
AE6605 |
S 02 |
|
25m |
1:06.94 |
124 |
4 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
25m |
1:06.67 |
11 |
5 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:06.91 |
186 |
6 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.00 |
145 |
7 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
25m |
1:07.38 |
13 |
8 |
Julia Voss |
2001 |
BR7401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:07.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
50m |
1:06.05 |
135 |
2 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
1:05.35 |
209 |
3 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.94 |
123 |
4 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
25m |
1:03.75 |
22 |
5 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:03.90 |
180 |
6 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:04.37 |
127 |
7 |
Ellen Vråmo |
2004 |
BF8604 |
S 02 |
|
25m |
1:05.98 |
192 |
8 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:06.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
151 |
1 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:03.56 |
125 |
2 |
Madison Lind |
2004 |
AZ4804 |
S 02 |
|
50m |
1:03.13 |
113 |
3 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
1:00.87 |
187 |
4 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
58.84 |
147 |
5 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
59.93 |
74 |
6 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:00.88 |
150 |
7 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:03.36 |
183 |
8 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.56 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
13:55 |
|