Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
10:18 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
186 |
4 |
Iheb Daboussi |
2003 |
AO8903 |
SKURU IK |
|
25m |
45.24 |
362 |
5 |
Elias Kling |
2003 |
AP7503 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
39.95 |
198 |
6 |
Marcus Hultman |
2003 |
AT5303 |
SKURU IK |
|
25m |
41.68 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
407 |
3 |
Erik Olsson |
2002 |
AF9502 |
TRELLEBORG |
|
25m |
38.42 |
5 |
4 |
Marcus Hedlund |
2002 |
AT1902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
37.98 |
363 |
5 |
Filip Berardi |
2003 |
AP2503 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
37.95 |
196 |
6 |
Gustav Sartor |
2003 |
AR8903 |
SKURU IK |
|
25m |
37.96 |
367 |
7 |
Kalle Glassel |
2003 |
AS5303 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
38.08 |
178 |
8 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
39.41 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
356 |
2 |
Sebastian Hosokawa |
2002 |
AT0302 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
36.32 |
411 |
3 |
Viktor Hansson |
2002 |
AY3302 |
TRELLEBORG |
|
25m |
35.79 |
348 |
4 |
Hampus Wikner |
2002 |
AD3502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.12 |
56 |
5 |
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.05 |
189 |
6 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
34.65 |
193 |
7 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
35.54 |
443 |
8 |
Daniel Gnalin |
2003 |
AR7303 |
SPIF SF |
|
25m |
35.88 |
493 |
9 |
Pijus Guvenius |
2003 |
AO0303 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
37.04 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
Jakob Rasmuson |
2003 |
AP9103 |
SK NEPTUN |
|
50m |
33.53 |
435 |
3 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
SPIF SF |
|
25m |
33.22 |
454 |
4 |
Emil Frisendahl |
2003 |
AV8303 |
SPIF SF |
|
25m |
32.15 |
21 |
5 |
Johannes Fällgren |
2002 |
AP1102 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
31.47 |
447 |
6 |
Hugo Seemann |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
25m |
31.92 |
347 |
7 |
Isak Jederström |
2002 |
AD0502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.08 |
444 |
8 |
Jakob Gnalin |
2003 |
AR8303 |
SPIF SF |
|
50m |
33.31 |
463 |
9 |
Aryan Munshi |
2002 |
AZ0102 |
SPIF SF |
|
25m |
33.78 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
343 |
2 |
David Kjellberg |
2003 |
AA4103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.23 |
181 |
3 |
Arvid Hallenborg |
2002 |
AM1902 |
SKURU IK |
|
25m |
30.63 |
428 |
4 |
Oliver Rasool |
2003 |
AI0103 |
SPIF SF |
|
25m |
30.27 |
501 |
5 |
Emil Tikkanen |
2002 |
ad2502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
29.24 |
228 |
6 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
25m |
29.41 |
175 |
7 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
30.36 |
184 |
8 |
Edvin Eskilsson |
2002 |
AR8102 |
SKURU IK |
|
25m |
30.81 |
177 |
9 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
SKURU IK |
|
25m |
31.32 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
10:18 |
|