Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
16:23 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 26, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2 |
Irene Fidone |
2006 |
BO3206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
334 |
3 |
Wilma Brunn |
2007 |
BH4407 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
414 |
4 |
Alva Ek |
2006 |
|
SPIF SF |
|
25m |
|
390 |
5 |
Louise Axland |
2007 |
BA6607 |
SS04 |
|
25m |
|
292 |
6 |
Emmy Skånstad Fant |
2007 |
|
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
335 |
7 |
Wilma Jernberg |
2007 |
BH6407 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
394 |
8 |
Bianca Utgren |
2008 |
AU2608 |
SS04 |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
490 |
2 |
Alice Odlind |
2006 |
|
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
|
415 |
3 |
Judith Toorell |
2007 |
|
SPIF SF |
|
25m |
|
499 |
4 |
Malin Johansson |
2007 |
AV3407 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
1:01.21 |
395 |
5 |
Isolde Persson |
2009 |
AI1809 |
SS04 |
|
25m |
58.99 |
479 |
6 |
Moa Jägerskog |
2007 |
BA5207 |
SPIF SF |
|
25m |
59.28 |
213 |
7 |
Alice Blomqvist |
2006 |
BB7606 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.25 |
296 |
8 |
Thea Holmberg |
2007 |
|
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
500 |
9 |
Sofia Östling |
2007 |
BF0407 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
323 |
2 |
Maja Andersson |
2006 |
BI9206 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
55.89 |
163 |
3 |
Lovis Carltoft |
2008 |
AM6608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.81 |
379 |
4 |
Nicole Dvali |
2007 |
AY4207 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
54.29 |
498 |
5 |
Tuva Eriksson |
2006 |
BH1806 |
ÄLVSJÖ SF |
|
50m |
54.22 |
169 |
6 |
Signe Mueller |
2007 |
AZ5207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.24 |
327 |
7 |
Ella Pahlén |
2007 |
AZ0407 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
54.37 |
393 |
8 |
Isabelle Kashani |
2009 |
AE9809 |
SS04 |
|
25m |
55.72 |
214 |
9 |
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
AR8407 |
SKURU IK |
|
25m |
57.31 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
481 |
2 |
Sandra Ignatjovic |
2007 |
BA4207 |
SPIF SF |
|
50m |
53.91 |
487 |
3 |
Elisa Olsson |
2007 |
BH8207 |
SPIF SF |
|
50m |
53.77 |
218 |
4 |
Alice Hell |
2006 |
|
SKK |
|
25m |
53.07 |
171 |
5 |
Felicia Berg |
2007 |
AZ1407 |
SK NEPTUN |
|
25m |
52.81 |
389 |
6 |
Judit Andersson |
2007 |
BA7607 |
SS04 |
|
25m |
52.98 |
471 |
7 |
Clementina Orsi |
2006 |
BI5606 |
SPIF SF |
|
25m |
53.54 |
391 |
8 |
Martha Hammes |
2008 |
AO1608 |
SS04 |
|
25m |
53.84 |
145 |
9 |
Alicia Dahlberg |
2007 |
AN9807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.21 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
Julia Lundgren |
2007 |
AZ2207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
52.64 |
449 |
3 |
Sara Wattad |
2006 |
AI6206 |
SPIF SF |
|
25m |
52.42 |
497 |
4 |
Sofie Helgstrand |
2006 |
BH2806 |
ÄLVSJÖ SF |
|
50m |
52.05 |
153 |
5 |
Olivia Strömberg |
2007 |
AO4207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
51.81 |
36 |
6 |
Sofia Glifberg |
2008 |
AG0608 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
51.89 |
211 |
7 |
Tilde Furingsten |
2008 |
AC6408 |
SKURU IK |
|
25m |
52.23 |
267 |
8 |
Elise Karlsson |
2007 |
BA4607 |
SKK |
|
50m |
52.64 |
396 |
9 |
Leia Matejic Elvin |
2007 |
BG9207 |
SS04 |
|
25m |
52.70 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
265 |
2 |
Olivia Bäck |
2007 |
AP7207 |
SKK |
|
25m |
51.76 |
162 |
3 |
Hedvig Duit |
2008 |
AM4608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.81 |
204 |
4 |
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
AC6607 |
SKURU IK |
|
25m |
50.26 |
254 |
5 |
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
AE2207 |
SKK |
|
25m |
50.07 |
140 |
6 |
Delara Ronquist |
2007 |
AN7807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.13 |
12 |
7 |
Ebba Mattisson |
2006 |
BD2606 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
50.81 |
207 |
8 |
Elisia Berg |
2006 |
AL4606 |
SKURU IK |
|
25m |
51.00 |
329 |
9 |
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
AN4208 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
51.77 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
Ines Wijk |
2006 |
AH2406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
49.59 |
250 |
3 |
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
SKK |
|
25m |
48.62 |
281 |
4 |
Juni Stenbacka |
2007 |
AV7607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
48.41 |
156 |
5 |
Lea Rodin |
2006 |
BH1206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
48.17 |
154 |
6 |
Hilma Stenbeck |
2008 |
AF6208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
48.31 |
360 |
7 |
Tyra Korent |
2006 |
AC2206 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
48.50 |
326 |
8 |
Fidelie Börnesson |
2007 |
AZ8207 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
49.43 |
141 |
9 |
Frida Forsmark |
2008 |
AF8208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
49.69 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
159 |
2 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
47.17 |
210 |
3 |
Nora Kovacs |
2006 |
AP8406 |
SKURU IK |
|
25m |
45.96 |
127 |
4 |
Sofia Bang |
2007 |
AH4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
45.39 |
117 |
5 |
Jessica Kuhlin |
2006 |
AQ8606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.86 |
280 |
6 |
Ellinor Eldh |
2006 |
BA0206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
45.19 |
282 |
7 |
Nova Gerhardsson |
2006 |
BI2606 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
45.49 |
144 |
8 |
Elsa Lundström |
2006 |
BB5606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
47.13 |
251 |
9 |
Anna Eklöf |
2007 |
AD9807 |
SKK |
|
25m |
47.73 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2 |
Emilia Lind |
2006 |
AR8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.82 |
283 |
3 |
Emma Johanson |
2008 |
AL9608 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
44.62 |
126 |
4 |
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.09 |
149 |
5 |
Amelia Gustafsson |
2006 |
BB0606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
42.96 |
130 |
6 |
Anna Eneroth |
2007 |
AK4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
43.90 |
143 |
7 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
44.52 |
208 |
8 |
Agnes Salmi |
2006 |
AL2606 |
SKURU IK |
|
25m |
44.81 |
34 |
9 |
Klara Klingberg |
2006 |
AW0206 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
44.83 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
42.27 |
502 |
3 |
Freja Vesterlund |
2006 |
aa7606 |
ÖSMO SS |
|
25m |
41.35 |
376 |
4 |
Karolina Tylets |
2006 |
BA9806 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
40.56 |
105 |
5 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.50 |
241 |
6 |
Elvira Flores |
2006 |
AD9606 |
SKK |
|
50m |
39.59 |
102 |
7 |
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
40.75 |
460 |
8 |
Nellie Thofelt |
2006 |
AT7406 |
SPIF SF |
|
25m |
42.05 |
252 |
9 |
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
SKK |
|
25m |
42.45 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
16:23 |
|