Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 29
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
09:07 |
|
|
Järjestäjä |
HaHe, KemPy, OU ja OuLo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 29, P12,13,14,15,16 200m SKU |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Paavo Lyly-Yrjänäinen |
2005 |
05A590 |
OuLo |
|
50m |
3:44.75 |
3:39.75 |
5 |
Riku Keskiaho |
2006 |
06A678 |
OU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ville Korpilähde |
2002 |
02B141 |
SCR |
|
25m |
2:28.53 |
2:28.53 |
3 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
02A093 |
OU |
|
50m |
2:26.82 |
2:21.82 |
4 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
50m |
2:15.87 |
2:10.87 |
5 |
Elias Juntunen |
2002 |
02A075 |
OU |
|
25m |
2:21.10 |
2:21.10 |
6 |
Oliver Kela |
2002 |
02A668 |
SCR |
|
25m |
2:27.52 |
2:27.52 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leevi Sipilä |
2003 |
03A733 |
KemPy |
|
25m |
2:56.90 |
2:56.90 |
3 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
03A020 |
OU |
|
50m |
2:27.23 |
2:22.23 |
4 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
03A223 |
OU |
|
50m |
2:21.49 |
2:16.49 |
5 |
Toni Lipponen |
2003 |
03A125 |
KemUS |
|
25m |
2:19.08 |
2:19.08 |
6 |
Benjamin Evans |
2003 |
03B017 |
SCV |
|
25m |
2:30.46 |
2:30.46 |
7 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
03A319 |
KemPy |
|
50m |
3:06.82 |
3:01.82 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jere Heikkilä |
2004 |
04B056 |
OuLo |
|
25m |
2:43.55 |
2:43.55 |
3 |
Cedric Decena |
2004 |
04A521 |
OuLo |
|
50m |
2:35.48 |
2:30.48 |
4 |
Eetu Haipus |
2004 |
04A718 |
OuLo |
|
25m |
2:27.12 |
2:27.12 |
5 |
Arttu Haipus |
2004 |
04A723 |
OuLo |
|
50m |
2:32.51 |
2:27.51 |
6 |
Vili Rantasuo |
2004 |
04A522 |
OuLo |
|
50m |
2:45.16 |
2:40.16 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elias Laukka |
2005 |
05A457 |
KemPy |
|
25m |
3:10.50 |
3:10.50 |
2 |
Lauri Siurua |
2005 |
05A631 |
OU |
|
25m |
2:54.05 |
2:54.05 |
3 |
Artturi Väänänen |
2005 |
05A709 |
OU |
|
25m |
2:53.59 |
2:53.59 |
4 |
Tuomas Orre |
2005 |
05A864 |
KaUS |
|
50m |
2:51.26 |
2:46.26 |
5 |
Elias Mikkonen |
2005 |
05A583 |
OuLo |
|
25m |
2:51.72 |
2:51.72 |
6 |
Roni Heikkinen |
2005 |
05A646 |
OU |
|
25m |
2:53.96 |
2:53.96 |
7 |
Joel Hassinen |
2005 |
05A879 |
OU |
|
25m |
3:04.61 |
3:04.61 |
8 |
Ilari Raesalmi |
2005 |
05A281 |
OU |
|
25m |
3:15.18 |
3:15.18 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jean Väisänen |
2006 |
06A360 |
OU |
|
25m |
|
|
2 |
Weeti Niemi |
2006 |
06A166 |
SCR |
|
50m |
3:05.37 |
3:00.37 |
3 |
Miko Saukkonen |
2006 |
06A342 |
KemUS |
|
25m |
2:54.80 |
2:54.80 |
4 |
Kalle Pesälä |
2006 |
06A178 |
OuLo |
|
25m |
2:39.12 |
2:39.12 |
5 |
Erik Peuhkuri |
2006 |
06A373 |
OU |
|
50m |
2:55.86 |
2:50.86 |
6 |
Julius Schroderus |
2006 |
06A155 |
OuLo |
|
25m |
2:58.19 |
2:58.19 |
7 |
Jesse Koskinen |
2006 |
06A898 |
KemTU |
|
50m |
3:21.47 |
3:16.47 |
8 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
06A700 |
SCR |
|
25m |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
09:07 |
|