Startliste for Niumästerskapen 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Svensk Simidrott & Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 sep 2018 till den 21 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
102 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
Tibble Gymnasium |
2001 |
BN8801 |
50m |
9:02.25 |
|
|
|
|
|
2 |
212 |
|
Josephine Mikkelsen |
ProCivitas |
2002 |
AI5202 |
25m |
9:06.52 |
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Ebba Hallbäck |
Filbornaskolan |
2000 |
AL0600 |
25m |
9:19.30 |
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Moa Karlsson |
Polhemskolan |
2002 |
AC1202 |
25m |
9:19.73 |
|
|
|
|
|
5 |
112 |
|
Cornelia Eklund |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2000 |
AC1800 |
25m |
9:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
119 |
|
Ebba Andersson |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2001 |
AL2601 |
25m |
9:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
92 |
|
Emma Roloff |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
50m |
9:28.83 |
|
|
|
2002 |
AT6402 |
|
8 |
160 |
|
Felicia Östlund |
Stockholms Idrottsgymnasium |
|
|
25m |
9:33.81 |
|
|
|
2002 |
BD6202 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
69 |
|
Klara Eriksson |
Fria Läroverken |
2000 |
BE6200 |
50m |
9:47.31 |
|
|
|
|
|
10 |
227 |
|
Elise Öberg |
Sundsvalls gymnasium |
2002 |
AE8402 |
25m |
9:50.30 |
|
|
|
|
|
11 |
94 |
|
Emily Lamb |
Fredrika Bremergymnasiet |
2000 |
BL0600 |
25m |
9:53.82 |
|
|
|
|
|
12 |
122 |
|
Linnea Lindgren |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2001 |
AQ2801 |
50m |
10:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
137 |
|
Emilia Ström |
Uddevalla gymnasieskola |
2002 |
AD0602 |
25m |
10:03.12 |
|
|
|
|
|
14 |
13 |
|
Nelly Antlöv |
Sannarpsgymnasiet |
2002 |
AB3202 |
25m |
10:04.88 |
|
|
|
|
|
15 |
236 |
|
Isabel Nordström |
Solna gymnasium |
2001 |
BH1801 |
25m |
10:05.00 |
|
|
|
|
|
16 |
177 |
|
Johanna Ingner |
Malmö Idrottsgymnasium |
2002 |
AI4202 |
25m |
10:09.65 |
|
|
|
|
|
17 |
43 |
|
Disa Gladher |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2002 |
AA2202 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
74 |
|
Mary Lagoguez |
Polhemskolan |
2001 |
BD9801 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-20 15:05:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|