Ohjelma SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m fjärilsim flickor 14
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
2 |
|
Wilma Pettersson |
2004 |
HK SIM |
1:41.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Smilla Löthgren |
2004 |
KARLSKO SF |
1:31.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Alice Bergström |
2004 |
KARLSKO SF |
1:24.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
5 |
|
Sofia Högdin |
2004 |
UPSALA S |
1:31.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
6 |
|
Doris Larsson |
2004 |
UPSALA S |
1:37.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
7 |
|
Alice Törnkvist |
2004 |
UPSALA S |
1:42.16 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m fjärilsim flickor 14 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Nova Johansson |
2004 |
FILIPSTAD |
1:22.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
1:20.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Juni Rogström |
2004 |
GÄVLE SS |
1:19.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Saga Boråker |
2004 |
SANDVIKEN |
1:17.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Lisa Löf |
2004 |
GÄVLE SS |
1:17.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Klara Pettersson |
2004 |
UPSALA S |
1:19.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
7 |
|
Malva Morell |
2004 |
UPSALA S |
1:21.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
8 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
1:23.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m fjärilsim flickor 14 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Erica Segerström |
2004 |
KARLSTAD |
1:17.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
|
Ida Lithner |
2004 |
SÄFFLE SS |
1:13.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
3 |
|
Hanna Degerlund |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:11.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
4 |
|
Clara Bergh |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:09.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Frida Florén |
2004 |
GÄVLE SS |
1:10.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
6 |
|
Amanda Viksten |
2004 |
UPSALA S |
1:12.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
7 |
|
Elise Tegin |
2004 |
LINDESBERG |
1:15.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
8 |
|
Astrid Engström |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:17.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-10 07:35:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|