Ohjelma Brøndby Sommer Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Brøndby Sommer Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
15 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:05 |
|
|
Arrangør |
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 15:47 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
180 |
2 |
Xander Ravn Grønholt |
2006 |
0697AG |
GSK |
|
25m |
|
274 |
3 |
Gustav Keldsen |
2008 |
0817AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
311 |
4 |
Magnus Kleis |
2010 |
1025AC |
VEST |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
314 |
1 |
Ronas Cetinkaya |
2010 |
1007AB |
VEST |
|
25m |
|
307 |
2 |
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
0907AE |
VEST |
|
25m |
|
294 |
3 |
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
0871AD |
VEST |
|
25m |
4:10.62 |
33 |
4 |
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
0443AS |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:15.00 |
300 |
5 |
Alexander Birk Lund |
2010 |
1009AB |
VEST |
|
25m |
|
275 |
6 |
Holger Larsen |
2008 |
0807AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
1 |
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
0897AI |
VEST |
|
25m |
3:47.40 |
117 |
2 |
Malthe Langhoff |
2005 |
0593AO |
RINGSTED |
|
25m |
3:27.29 |
44 |
3 |
Laust Madsen |
2008 |
0803AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:20.00 |
63 |
4 |
Anton Wiuf |
2008 |
0895AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:25.72 |
201 |
5 |
William Bugge |
2008 |
0899AC |
GSK |
|
25m |
3:46.03 |
80 |
6 |
Villum Alstrøm |
2008 |
0823AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:57.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
3:11.72 |
198 |
2 |
Oscar Serizawa |
2006 |
0657AH |
GSK |
|
25m |
2:53.86 |
355 |
3 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
2:50.49 |
106 |
4 |
Jakob Stærmose |
2005 |
0583AD |
RINGSTED |
|
25m |
2:52.87 |
77 |
5 |
David Bergmann |
2008 |
0883AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:07.43 |
118 |
6 |
August Juul-Andersen |
2007 |
0777AD |
RINGSTED |
|
25m |
3:18.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
350 |
1 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
25m |
2:43.80 |
122 |
2 |
Tobias Wiegaard Hansen |
2004 |
0489AH |
KORSÖR |
|
25m |
2:30.05 |
364 |
3 |
Kasper Bonnichsen |
2002 |
0283AD |
TRITON B |
|
25m |
2:02.59 |
329 |
4 |
Theodor Møller |
2005 |
0533AA |
VEST |
|
25m |
2:30.03 |
342 |
5 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
25m |
2:30.26 |
179 |
6 |
Rasmus Egholm |
2006 |
0647AG |
GSK |
|
25m |
2:49.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
15 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:05 |
|