Program for Kong Triton pandekagecup 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lørdag d. 29.09.2018
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 27.12 | |
2 | 115 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 27.27 | |
3 | 102 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 50 m | 29.14 | |
4 | 135 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 29.88 | |
5 | 54 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 29.90 | |
6 | 61 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 30.25 | |
7 | 127 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 30.40 | |
8 | 64 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 32.07 | |
9 | 72 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 32.50 | |
10 | 105 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 32.91 | |
11 | 8 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 34.78 | |
12 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 34.78 | |
13 | 20 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 50 m | 34.97 | |
14 | 131 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 35.17 | |
15 | 48 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 35.22 | |
16 | 60 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 36.58 | |
17 | 30 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 36.68 | |
18 | 81 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 38.23 | |
19 | 7 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 38.56 | |
20 | 34 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 39.60 | |
21 | 98 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 40.28 | ||
22 | 124 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 40.75 | |
23 | 41 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 41.59 | |
24 | 22 | Østergaard Adam | 2007 | SØLLERØD | 0759AI | 25 m | 42.09 | |
25 | 19 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 42.13 | |
26 | 46 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 42.67 | |
27 | 49 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 42.71 | |
28 | 12 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 25 m | 46.17 | |
29 | 118 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 46.63 | |
30 | 103 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 47.99 | ||
31 | 93 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 56.65 | ||
32 | 53 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | ||
33 | 58 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 50 m | ||
34 | 116 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |