Program for Speedo Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 21, 100m Rintauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 728 | Koskinen Werneri | 1998 | UiTa | 98A828 | 50 m | 1:03.43 | 1:00.43 | |
2 | 453 | Ohtonen Lassi | 1992 | Cetus | 92A348 | 50 m | 1:04.39 | 1:01.39 | |
3 | 731 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 98B262 | 50 m | 1:06.27 | 1:03.27 | |
4 | 468 | Pentti Miika | 1997 | Cetus | 97A163 | 25 m | 1:03.69 | 1:03.69 | |
5 | 348 | Jokinen Tuomas | 2001 | Cetus | 01A556 | 50 m | 1:07.64 | 1:04.64 | |
6 | 574 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 50 m | 1:07.65 | 1:04.65 | |
7 | 44 | Forsel Marcus | 2003 | HSS | 03A127 | 25 m | 1:05.42 | 1:05.42 | |
8 | 76 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 1:10.03 | 1:07.03 | |
9 | 49 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 1:10.35 | 1:07.35 | |
10 | 760 | Nyrhinen Eetu | 2000 | UiTa | 00A005 | 25 m | 1:07.81 | 1:07.81 | |
11 | 241 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 25 m | 1:09.05 | 1:09.05 | |
12 | 264 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 1:09.89 | 1:09.89 | |
13 | 494 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 50 m | 1:13.69 | 1:10.69 | |
14 | 726 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 50 m | 1:14.71 | 1:11.71 | |
15 | 688 | Broman Jere | 2002 | UiTa | 02A116 | 50 m | 1:15.40 | 1:12.40 | |
16 | 329 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 1:15.45 | 1:12.45 | |
17 | 179 | Roine Jerry | 2002 | JUK | 02B140 | 50 m | 1:15.78 | 1:12.78 | |
18 | 531 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 50 m | 1:16.13 | 1:13.13 | |
19 | 489 | Repo Oskari | 2003 | Cetus | 03A824 | 50 m | 1:17.06 | 1:14.06 | |
20 | 432 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 50 m | 1:17.97 | 1:14.97 | |
21 | 563 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 50 m | 1:18.73 | 1:15.73 | |
22 | 109 | Pavlidi Christofor | 2001 | HSS | 01A068 | 25 m | 1:16.48 | 1:16.48 | |
23 | 485 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 50 m | 1:21.74 | 1:18.74 | |
24 | 261 | Syrjänen Samuel | 2002 | SiWa | 02A790 | 50 m | 1:22.55 | 1:19.55 | |
25 | 697 | Gummerus Sakari | 2003 | UiTa | 03B195 | 50 m | 1:28.45 | 1:25.45 | |
26 | 723 | Korhonen Karri | 2002 | UiTa | 02A759 | 50 m | 1:33.30 | 1:30.30 | |
27 | 191 | Parviainen Leo | 2003 | NumKis | 03A349 | 25 m | 1:31.20 | 1:31.20 | |
28 | 242 | Lihtsa Allar | 1999 | SiWa | 99B012 | 25 m | |||
29 | 363 | Kiviluoma Tuomas | 1993 | Cetus | 93A444 | 25 m | |||
30 | 698 | Gummerus Santeri | 2003 | UiTa | 03B183 | 25 m | |||
31 | 778 | Rautaporras Olli | 2000 | UiTa | 00A795 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 05 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 16:04 |