Startliste for Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lördag 10 november 2018 kl. 09:00
# | Løb | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|
1 | 200m medley pojkar 15-16 | IC Control Media & Sport | Deltagerliste | Startliste |
2 | 200m fjärilsim flickor 15-16 | Ditec | Deltagerliste | Startliste |
3 | 200m frisim pojkar 14 | PEAB | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m medley pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
4 | 200m frisim flickor 14 | Kunskapsporten | Deltagerliste | Startliste |
5 | 1500m frisim pojkar 15-16 | Vattnets Hus | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m frisim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 14 prisutdelning | |||
6 | 200m frisim flickor 15-16 | Polymount | Deltagerliste | Startliste |
7 | 400m frisim pojkar 13 o y | Freker sport | Deltagerliste | Startliste |
0 | 1500m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
8 | 200m medley flickor 13 o y | Engelholms Glass och speedo | Deltagerliste | Startliste |
9 | 200m bröstsim pojkar 15-16 | JAKED/Daitalia | Deltagerliste | Startliste |
0 | 400m frisim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 13 o y prisutdelning | |||
10 | 100m ryggsim flickor 15-16 | Bosses utetjänst | Deltagerliste | Startliste |
11 | 100m fjärilsim pojkar 14 | Unisport Sweden AB | Deltagerliste | Startliste |
12 | 100m fjärilsim flickor 14 | NP Nilsson i Ängelholm - en del av XL-BYGG | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 14 prisutdelning | |||
13 | 4x100m medley pojkar 16 o y | Öresundskraft | Deltagerliste | Startliste |
14 | 4x100m frisim flickor 16 o y | Ängelholms Kommun | Deltagerliste | Startliste |
0 | 100m fjärilsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley pojkar 16 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim flickor 16 o y prisutdelning | |||
59 | 200m Extralopp pojkar Final | ICA Supermarket Munka Ljungby | Deltagerliste | |
60 | 200m Extralopp flickor Final | Konditori Centrum Munka Ljungby | Deltagerliste |