Program för SUM-SIM Regionsfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 10 november 2018 kl. 09:00 (Insim kl. 07:30-08:50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m frisim flickor 14
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
523 |
1 |
|
Nella Silfwergård |
2004 |
WISBY SS |
2:27.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
2:26.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
3 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:25.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
4 |
|
Veronika Hiram |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:24.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Ida Nygren |
2004 |
BOTK-RÖNN |
2:25.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
6 |
|
Ella Engelgren |
2004 |
SKK |
2:25.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
7 |
|
Elin Furingsten |
2004 |
SKURU IK |
2:26.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
477 |
8 |
|
Hannah Haux |
2004 |
TÄBY SIM |
2:28.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m frisim flickor 14 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
1 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
SK NEPTUN |
2:22.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
550 |
2 |
|
Lovisa Fantenberg |
2004 |
VÄSBY SS |
2:21.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
3 |
|
Anna Wainikka |
2004 |
SK NEPTUN |
2:19.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
549 |
4 |
|
Amanda Takala |
2004 |
VÄSBY SS |
2:18.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
5 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
2:18.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Elina Leijonqvist |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
2:20.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
469 |
7 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
TÄBY SIM |
2:21.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
8 |
|
Louise Hertegren |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
2:24.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m frisim flickor 14 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
565 |
1 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
VÄSBY SS |
2:17.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
2 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
2:16.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
467 |
3 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
TÄBY SIM |
2:15.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
4 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:09.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
416 |
5 |
|
Selma Holmer |
2004 |
TUREBERG |
2:13.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
6 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
SKK |
2:15.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
7 |
|
Elin Lindqvist |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
2:16.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
576 |
8 |
|
Anna Mattila |
2004 |
VÄSBY SS |
2:17.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-10 08:13:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|