Program för SUM-SIM Regionsfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 10 november 2018 kl. 09:00 (Insim kl. 07:30-08:50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 200m frisim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Louise Larsson |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
2:18.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
2 |
|
Zeline Bengtson |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:17.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Vendela Hillström |
2003 |
SK NEPTUN |
2:17.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
4 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:16.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
5 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
SÖDERTÖRN |
2:17.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
6 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
2:17.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
533 |
7 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
VÄSBY SS |
2:18.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
8 |
|
Astrid Nilsson |
2003 |
TUREBERG |
2:18.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 200m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
1 |
|
Lovisa Malm |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
2:16.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
2 |
|
Filippa Hammarén |
2002 |
SK NEPTUN |
2:15.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
364 |
3 |
|
Elin Lundgren |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:15.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
4 |
|
Klara Possman |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:14.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
5 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SK NEPTUN |
2:15.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
537 |
6 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
VÄSBY SS |
2:15.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
447 |
7 |
|
Jennie Ewerbring |
2003 |
TÄBY SIM |
2:16.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
8 |
|
Rebecca Gustafsson |
2003 |
SK NEPTUN |
2:16.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 200m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
605 |
1 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
SS04 |
2:11.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
449 |
2 |
|
Thilda Ström |
2003 |
TÄBY SIM |
2:11.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Tone Sandsjö |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
2:10.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
4 |
|
Elin Peng |
2003 |
VÄSBY SS |
2:08.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
5 |
|
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
2:10.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
362 |
6 |
|
Emma Roloff |
2002 |
SÖDERTÖRN |
2:10.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
7 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
2:11.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
8 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
SKURU IK |
2:12.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-10 08:13:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|