Ohjelma Saltis-Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Saltis Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
Nicole Fard Habibi |
2005 |
BU6605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
332 |
3 |
Sofia Bäckström |
2004 |
CA7404 |
SS04 |
|
50m |
1:43.81 |
325 |
4 |
Leona Arganti |
2004 |
BY8404 |
SS04 |
|
50m |
1:46.65 |
240 |
5 |
Tilja Stålnacke |
2005 |
BW4205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Maya Liss-Jonsson |
2005 |
BF1605 |
SPIF SF |
|
25m |
1:41.23 |
66 |
2 |
Filippa Bergman |
2005 |
AU6605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:34.46 |
65 |
3 |
Alice Belic |
2005 |
AU7605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:33.16 |
56 |
4 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
25m |
1:33.40 |
284 |
5 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:35.07 |
286 |
6 |
Tilde Bergvall |
2004 |
BV8804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:41.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
1 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:32.66 |
308 |
2 |
Emma Wärn |
2004 |
BT7404 |
SS04 |
|
25m |
1:31.64 |
338 |
3 |
Hannah Klamkin |
2005 |
BA0805 |
SPIF SF |
|
25m |
1:30.63 |
303 |
4 |
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
BO2403 |
SS04 |
|
25m |
1:31.49 |
304 |
5 |
Isidora Mitrovic |
2005 |
AS2205 |
SS04 |
|
25m |
1:32.28 |
337 |
6 |
Nerejda Zakeri |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
25m |
1:32.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
1 |
Adéla Darvish |
2003 |
BX0203 |
SS04 |
|
25m |
1:29.14 |
331 |
2 |
Maja Dunder |
2005 |
BS5805 |
SS04 |
|
25m |
1:26.05 |
32 |
3 |
Julia Kantoluoto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:25.44 |
78 |
4 |
Emma Lundberg |
2005 |
BR0405 |
SKURU IK |
|
25m |
1:25.79 |
27 |
5 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:27.67 |
310 |
6 |
Felicia Rydsheim |
2005 |
BI5805 |
SS04 |
|
25m |
1:30.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Elina Darvish |
2005 |
BM9405 |
SS04 |
|
25m |
1:25.32 |
154 |
2 |
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
SKK |
|
25m |
1:22.80 |
190 |
3 |
Maria Flink |
2005 |
AP8205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:21.79 |
248 |
4 |
Johanna Klingenstierna |
2005 |
AS1405 |
TUREBERG |
|
25m |
1:22.50 |
148 |
5 |
Alva Herlitz |
2005 |
BF4805 |
SKK |
|
25m |
1:25.12 |
225 |
6 |
Natalie Nilsson |
2005 |
BV5205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
AZ4205 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:20.03 |
192 |
2 |
Felicia Camacho |
2004 |
BL9404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:19.31 |
51 |
3 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.72 |
4 |
4 |
Cornelia Dahlén |
2004 |
AX1404 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:18.93 |
282 |
5 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:19.36 |
2 |
6 |
Filippa Neuman |
2004 |
AP4204 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:21.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Gabriella Ehn |
2003 |
BE5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:16.45 |
28 |
2 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:13.89 |
376 |
3 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:08.26 |
30 |
4 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:11.09 |
54 |
5 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.96 |
52 |
6 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:17.24 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
08:18 |
|