Program för Adventsdoppet 2.0
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 dec 2019 till den 7 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Herrar 12-13 år
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ekelunds Byggservice HB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
1 |
|
Jacob Lundgren |
2006 |
KIVIKS SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
2 |
|
Simon Frank |
2007 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Christoffer Andersen |
2007 |
RØNNE |
2:29.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
4 |
|
Maximilian Silow |
2007 |
YSTADS SS |
1:43.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Albin Hedvall |
2007 |
SS DELFIN |
1:50.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
6 |
|
Benjamin Rosewall |
2006 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Rasmus F. Jegård |
2007 |
RØNNE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Herrar 12-13 år |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
1 |
|
Isak Berild Andersen |
2007 |
SJÖBO SS |
1:36.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
|
Dag Bäckerud |
2007 |
MKK |
1:33.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Erik Sperling |
2007 |
HS |
1:28.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
4 |
|
Ivar Mengelbier |
2007 |
MKK |
1:28.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
5 |
|
Tobias Persson |
2007 |
MKK |
1:28.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
6 |
|
Viktor Lövberg |
2007 |
MKK |
1:33.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
7 |
|
Zack Östman |
2007 |
MKK |
1:34.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
8 |
|
Didrik Brönjemark |
2007 |
SS DELFIN |
1:38.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Herrar 12-13 år |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Benjamin Olsson |
2006 |
SS DELFIN |
1:27.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Gustav Ingoldsson |
2007 |
HS |
1:25.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
3 |
|
Stefan Ivan |
2007 |
MKK |
1:23.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
4 |
|
Anton Nordström |
2006 |
KIVIKS SK |
1:19.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Axel Wöhl |
2007 |
HS |
1:22.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
6 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
SJÖBO SS |
1:24.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
394 |
7 |
|
Laurits Erichsen |
2007 |
RØNNE |
1:26.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
8 |
|
Andy Hadzic |
2007 |
LANDSKRONA |
1:27.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-07 08:24:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|