Program for Viking Line -uinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 4, 400m Vapaauinti M,P16,P13 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 25 m | 3:59.54 | 4:07.54 | |
2 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 25 m | 4:13.35 | 4:21.35 | |
3 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 00A730 | 50 m | 4:26.60 | 4:26.60 | |
4 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 4:23.74 | 4:31.74 | |
5 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 25 m | 4:25.36 | 4:33.36 | |
6 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 4:25.77 | 4:33.77 | |
7 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 4:36.64 | 4:36.64 | |
8 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 25 m | 4:37.34 | 4:45.34 | |
9 | Byskov Jon | 2000 | NU | 00B203 | 25 m | 4:37.69 | 4:45.69 | |
10 | Syrjä Ilja | 2004 | UiTa | 04A573 | 25 m | 4:38.02 | 4:46.02 | |
11 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 4:48.48 | 4:48.48 | |
12 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 4:49.06 | 4:49.06 | |
13 | Halminen Samuel | 2005 | HSS | 05A578 | 25 m | 4:43.70 | 4:51.70 | |
14 | Havia Olli | 2004 | SalU | 04A584 | 25 m | 4:43.94 | 4:51.94 | |
15 | Tuominen Oskar | 2004 | UiTa | 04A373 | 25 m | 4:48.14 | 4:56.14 | |
16 | Ylikoski Akseli | 2002 | PTU | 02A113 | 25 m | 4:48.26 | 4:56.26 | |
17 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 4:56.28 | 4:56.28 | |
18 | Heikkinen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A084 | 25 m | 4:51.05 | 4:59.05 | |
19 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 25 m | 4:51.10 | 4:59.10 | |
20 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 04A009 | 25 m | 4:52.85 | 5:00.85 | |
21 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 25 m | 4:55.23 | 5:03.23 | |
22 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 25 m | 5:00.49 | 5:08.49 | |
23 | Malyshkov Alexander | 2004 | SalU | 04B259 | 25 m | 5:00.63 | 5:08.63 | |
24 | Chupakhin Ivan | 2005 | UiTa | 05A628 | 25 m | 5:05.44 | 5:13.44 | |
25 | Aspholm Oliver | 2005 | UiTa | 05A594 | 50 m | 5:17.40 | 5:17.40 | |
26 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | 5:18.90 | 5:18.90 | |
27 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 50 m | 5:21.31 | 5:21.31 | |
28 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 5:22.26 | 5:22.26 | |
29 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 50 m | 5:26.27 | 5:26.27 | |
30 | Räty Iiro | 2006 | Pyry | 06A452 | 25 m | 5:22.60 | 5:30.60 | |
31 | Gummerus Santeri | 2003 | UiTa | 03B183 | 25 m | 5:24.23 | 5:32.23 | |
32 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 25 m | 5:24.79 | 5:32.79 | |
33 | Säilä Antte | 2004 | UiTa | 04A883 | 50 m | 5:33.10 | 5:33.10 | |
34 | Barck Ossi | 2005 | UiKaa | 05A116 | 25 m | 5:27.87 | 5:35.87 | |
35 | Nikkari Max | 2004 | UiTa | 04A992 | 25 m | 5:29.15 | 5:37.15 | |
36 | Suojasto Ville | 2006 | RaisU | 06A272 | 50 m | 5:39.40 | 5:39.40 | |
37 | Orenshtein Nardi Gabriel | 2005 | AUi | 05B076 | 25 m | 5:38.46 | 5:46.46 | |
38 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 50 m | 5:47.23 | 5:47.23 | |
39 | Passoja Anton | 2006 | Pyry | 06A302 | 25 m | 5:39.42 | 5:47.42 | |
40 | Laine Tomas | 2006 | ÅSK | 06A077 | 25 m | 5:41.59 | 5:49.59 | |
41 | Koskinen Markus | 2005 | TaTU | 05A207 | 25 m | 5:42.73 | 5:50.73 | |
42 | Kurppa Joona | 2004 | TaTU | 04A686 | 25 m | 5:47.53 | 5:55.53 | |
43 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 25 m | 5:48.90 | 5:56.90 | |
44 | Kallio Juho | 2007 | PUS | 07A032 | 25 m | 5:49.12 | 5:57.12 | |
45 | Koskela Roope | 2007 | RaisU | 07A255 | 25 m | 5:50.26 | 5:58.26 | |
46 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | 5:56.11 | 6:04.11 | |
47 | Korin Linus | 2006 | ÅSK | 06A619 | 25 m | 5:59.03 | 6:07.03 | |
48 | Seppä Matias | 2006 | ÅSK | 06A462 | 25 m | 6:06.20 | 6:14.20 | |
49 | Kvist Casper | 2006 | Pyry | 06A352 | 25 m | 6:11.09 | 6:19.09 | |
50 | Lehtimäki Onni | 2006 | ÅSK | 06A760 | 25 m | 6:16.33 | 6:24.33 | |
51 | Sulonen Joel | 2007 | ÅSK | 07A203 | 25 m | 6:40.00 | 6:48.00 | |
52 | Edelman Christian | 2007 | ÅSK | 07A367 | 25 m | 6:43.25 | 6:51.25 | |
53 | Gummerus Sauli | 2004 | UiTa | 04A876 | 25 m | 6:46.28 | 6:54.28 | |
54 | Sahla Elias | 2007 | SalU | 07A567 | 25 m | 6:47.68 | 6:55.68 | |
55 | Akkanen Veeti | 2006 | SalU | 06A562 | 25 m | 6:50.69 | 6:58.69 | |
56 | Nurmi Aleksi | 2006 | AUi | 06A541 | 50 m | |||
57 | Huttunen Antti | 2006 | NumKis | 06B101 | 50 m | |||
58 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 50 m | |||
59 | Cranston Robert | 2006 | NumKis | 06B034 | 50 m | |||
60 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | |||
61 | Talja Joona | 2007 | UKK | 07A040 | 50 m | |||
62 | Gummerus Sakari | 2003 | UiTa | 03B195 | 50 m | |||
63 | Maranzani Romeo | 2006 | AUi | 06A592 | 50 m | |||
64 | Loukine Erik | 2006 | RaisU | 06A429 | 50 m | |||
65 | Käär Roope | 2007 | RaisU | 07A184 | 50 m | |||
66 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 50 m | |||
67 | Isotalo Jesper | 2007 | RaisU | 07A643 | 50 m | |||
68 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 01A240 | 50 m | |||
69 | Vlasov Lev | 2007 | TaTU | 07A017 | 50 m | |||
70 | Heinonen Kalle | 2006 | TaTU | 06A105 | 50 m | |||
71 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 99A384 | 50 m | |||
72 | Lehti Leevi | 2000 | HSS | 00A000 | 50 m | |||
73 | Meriholvi Patric | 2007 | RaisU | 07A625 | 50 m | |||
74 | Mäkivuokko Otso | 2003 | Gladius | 03A331 | 25 m | 5:00.07 | 5:08.07 | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 09 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 08:13 |