Program för Skomakardoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1, lördag 2/3 kl 9:00 (insim 08.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Allébadet |
Arrangör: |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim fl. C-D
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
|
Freja Gruvaeus |
2008 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Wilma Jonsson |
2007 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
4 |
|
Alexandra Bergman |
2008 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim fl. C-D |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Selma Pettersson |
2007 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Moa Englund |
2008 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
4 |
|
Smilla Högfeldt |
2008 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Elin Jonsson |
2007 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim fl. C-D |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
1 |
|
Alice Åsberg |
2008 |
HK SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Ebbastina Gunnberg |
2008 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
|
Ebba Niemelä |
2009 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
5 |
|
Ellen Jörstad |
2007 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
6 |
|
Rosa Jansson |
2008 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim fl. C-D |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
1 |
|
Tyra Cedervall |
2008 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
|
Matilda Wedel |
2006 |
MASS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Ellen Lindskog |
2007 |
ÖSA |
4:29.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
4 |
|
Rut Kämblad |
2008 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
5 |
|
Meja Wernersson |
2007 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
6 |
|
Lovisa Stokke Eriksson |
2006 |
MASS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim fl. C-D |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Alva Krona |
2006 |
KARLSKO SF |
3:58.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
|
Anna Söderqvist |
2006 |
MOTALA SS |
3:26.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Amanda Mankinen |
2006 |
MASS |
3:11.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
4 |
|
Alva Gadolin |
2006 |
MASS |
3:18.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
5 |
|
Isa Janson |
2006 |
MASS |
3:33.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
6 |
|
Amanda Fröding |
2007 |
ÖSA |
4:14.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-02 08:11:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|