Startliste for H.C. Andersen Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
HC Andersen Swim Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
25 maj 2019 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
12:41 |
|
|
Arrangør |
H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 maj 2019 |
|
|
|
|
Løb 23, 50m Fri Damer børn |
Indledende (4) |
Jeanette Ottesen (87) Kvik Kastrup - 25.68 (240508) |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
371 |
2 |
Meta Ostenfeldt Müller |
2010 |
1010AG |
H2Odense |
|
50m |
50.87 |
363 |
3 |
Andrea Wagner |
2008 |
0852AA |
H2Odense |
|
50m |
43.42 |
186 |
4 |
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
FREM |
|
50m |
42.56 |
301 |
5 |
Clara Dam Lukowski |
2007 |
0748AT |
HOVEDSTAD |
|
50m |
42.81 |
373 |
6 |
Sarah Tranekjer |
2008 |
0898AP |
H2Odense |
|
50m |
45.32 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
16 |
1 |
Sofia Mortensen |
2007 |
0786AK |
TOMMERUP |
|
50m |
36.89 |
332 |
2 |
Sofie Bak |
2008 |
0856AG |
RINGE |
|
50m |
36.25 |
328 |
3 |
Emilie Hemmeløff |
2008 |
0848AB |
RINGE |
|
50m |
34.03 |
312 |
4 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.74 |
13 |
5 |
Anne Bruun-Petersen |
2007 |
0792AF |
TOMMERUP |
|
50m |
32.44 |
329 |
6 |
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
0722AG |
RINGE |
|
50m |
35.34 |
217 |
7 |
Lotta Træger |
2008 |
0818AK |
SØNDERBORG |
|
50m |
36.62 |
369 |
8 |
Luna Gilling |
2008 |
0836AL |
H2Odense |
|
50m |
42.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Signe Christensen |
2008 |
0882AB |
KOLDING |
|
50m |
36.77 |
62 |
2 |
Eszter Vad |
2007 |
0716AK |
NYBORG |
|
50m |
35.47 |
106 |
3 |
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
0788AA |
KOLDING |
|
50m |
34.01 |
308 |
4 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.34 |
285 |
5 |
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
32.43 |
15 |
6 |
Karoline Jørgensen |
2007 |
0774AG |
TOMMERUP |
|
50m |
34.74 |
309 |
7 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
36.33 |
368 |
8 |
Cornelia Gardias Peters |
2008 |
0864AH |
H2Odense |
|
50m |
39.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Nanna Højstrøm |
2007 |
0758AK |
KOLDING |
|
50m |
36.77 |
184 |
2 |
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
0886AH |
FREM |
|
50m |
35.45 |
214 |
3 |
Kalina Gamisheva |
2008 |
0842AA |
SØNDERBORG |
|
50m |
33.84 |
219 |
4 |
Signe Jensen |
2007 |
0786AB |
SØNDERBORG |
|
50m |
30.77 |
325 |
5 |
Mathilde Hvidberg |
2007 |
0774AE |
RINGE |
|
50m |
32.30 |
294 |
6 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
34.34 |
183 |
7 |
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
0776AJ |
FREM |
|
50m |
36.29 |
52 |
8 |
Oceane Cailho |
2008 |
0866AF |
NYBORG |
|
50m |
38.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
25 maj 2019 |
Licens til H2Odense |
Udskriftstidspunkt |
12:41 |
|