Program för H.C. Andersen Swim Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 39
|
Stævne navn |
HC Andersen Swim Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2019 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:27 |
|
|
Arrangør |
H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 maj 2019 |
|
|
|
|
Løb 39, 100m Brystsvømning Damer |
Indledende (5) |
Rikke Møller Pedersen(89), FREM-STO95 - 1.09.73 (160509) |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Anna Mathilde Kruse |
2006 |
0666AT |
FREM |
|
50m |
1:44.60 |
192 |
2 |
Kim Hanh Vu |
2004 |
0466AZ |
FREM |
|
50m |
1:38.83 |
218 |
3 |
Nora Gombos |
2006 |
0646AS |
SØNDERBORG |
|
50m |
1:34.10 |
268 |
4 |
Mathilde Stilund |
2005 |
0556AH |
H2Odense |
|
50m |
1:30.20 |
232 |
5 |
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
0646AV |
H2Odense |
|
50m |
1:33.56 |
322 |
6 |
Bianca Skjerning |
2001 |
0176BE |
RINGE |
|
50m |
1:34.70 |
227 |
7 |
Mille A. B. Buch |
2006 |
0612AP |
H2Odense |
|
50m |
1:43.85 |
230 |
8 |
Olivia Funder |
2006 |
0668AT |
H2Odense |
|
50m |
1:56.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
354 |
1 |
Anne Stamholt |
2006 |
0652AM |
HADERSLEV |
|
50m |
1:29.95 |
355 |
2 |
Anne Thastrup-Hansen |
2006 |
0688AV |
HADERSLEV |
|
50m |
1:29.37 |
83 |
3 |
Julie Brix Østergaard |
2006 |
0616AE |
KØGE |
|
50m |
1:27.55 |
81 |
4 |
Anna Hjorth Christensen |
2006 |
0652AI |
KØGE |
|
50m |
1:27.10 |
35 |
5 |
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
0578AE |
NYBORG |
|
50m |
1:27.34 |
138 |
6 |
Amalie Marie Wienberg |
2005 |
0538AB |
HORSENS |
|
50m |
1:29.28 |
41 |
7 |
Nina Seirup |
2005 |
0566AN |
NYBORG |
|
50m |
1:29.90 |
147 |
8 |
Clara Matilde Carstensen |
2004 |
0436AP |
HORSENS |
|
50m |
1:30.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Rose Pernille Simon |
2004 |
0414AS |
ERRITSØ |
|
50m |
1:25.63 |
178 |
2 |
Emma Nygaard |
2005 |
0538AR |
FREM |
|
50m |
1:22.97 |
37 |
3 |
Maria Bredal Larsen |
2002 |
0258AP |
NYBORG |
|
50m |
1:20.59 |
258 |
4 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
H2Odense |
|
50m |
1:14.51 |
360 |
5 |
Mira Emilie Schmidt |
2003 |
0394AY |
HADERSLEV |
|
50m |
1:19.05 |
153 |
6 |
Mille C. Berg |
2001 |
0102AY |
HORSENS |
|
50m |
1:21.12 |
2 |
7 |
Luna Holm Møller |
2004 |
0464AS |
ERRITSØ |
|
50m |
1:24.55 |
340 |
8 |
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
RINGE |
|
50m |
1:26.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
324 |
1 |
Maja Rasmussen |
2003 |
0304AQ |
RINGE |
|
50m |
1:24.71 |
17 |
2 |
Barbara Ammentorp |
2003 |
0354AW |
NYBORG |
|
50m |
1:21.69 |
244 |
3 |
Malea Benediktson |
2001 |
0104AM |
H2Odense |
|
50m |
1:20.53 |
131 |
4 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:11.42 |
247 |
5 |
Freja Nicholas |
2000 |
0084AN |
H2Odense |
|
50m |
1:16.84 |
101 |
6 |
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
KOLDING |
|
50m |
1:21.08 |
7 |
7 |
Clara Lynggaard |
2002 |
0272AY |
ERRITSØ |
|
50m |
1:24.00 |
80 |
8 |
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
0686AB |
KØGE |
|
50m |
1:26.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
87 |
1 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
50m |
1:24.56 |
149 |
2 |
Jennifer Thorius Bek |
2000 |
0012AS |
HORSENS |
|
50m |
1:21.37 |
337 |
3 |
Olivia Hemmeløff |
2006 |
0648AK |
RINGE |
|
50m |
1:20.03 |
125 |
4 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:08.93 |
305 |
5 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:16.79 |
198 |
6 |
Jette Muusmann |
2005 |
0532AO |
BOV |
|
50m |
1:20.62 |
82 |
7 |
Annette Toft |
2006 |
0672AC |
KØGE |
|
50m |
1:23.55 |
111 |
8 |
Johanne Heilmann |
2005 |
0558AI |
KOLDING |
|
50m |
1:25.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
26 maj 2019 |
Licens til H2Odense |
Udskriftstidspunkt |
08:27 |
|