Program för Arena USO 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
ARENA USO 2019 |
|
Utskriftsdatum |
08 september 2019 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
20:29 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2019 |
|
|
|
|
Gren 36, 100m Medley Dam A-B-C |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Elin Salegård |
2005 |
AT0405 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:13.80 |
269 |
2 |
Elsa Sjöström |
2006 |
AA0206 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:12.50 |
313 |
3 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
1:11.93 |
217 |
4 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:06.49 |
287 |
5 |
Hilda Hou Vasiiliagou |
2006 |
AM3606 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:11.76 |
275 |
6 |
Agnes Holmblad |
2006 |
AA5206 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:11.95 |
285 |
7 |
Sally Olsson |
2005 |
AP4405 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:13.00 |
274 |
8 |
Signe Wahlberg |
2005 |
AA7805 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:15.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:11.43 |
135 |
2 |
Emma Haglund |
2003 |
CE2003 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:10.99 |
382 |
3 |
Uma Park Bhasin |
2004 |
10253359 |
OI SVØM |
|
25m |
1:09.72 |
112 |
4 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:05.12 |
271 |
5 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:06.99 |
66 |
6 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:10.98 |
273 |
7 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:11.12 |
300 |
8 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
1:12.14 |
|
|
Heat 3 (3) (17 år och äldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:09.71 |
94 |
2 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:09.06 |
219 |
3 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:08.31 |
388 |
4 |
Erikka Næss Kjølholdt |
2002 |
10213962 |
OI SVØM |
|
25m |
1:07.37 |
98 |
5 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:07.68 |
70 |
6 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:08.99 |
263 |
7 |
Synne Kristine Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:09.09 |
68 |
8 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:10.15 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 september 2019 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
20:29 |
|