Program for Rosenlundsbadet Sprint 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 506
|
Tvling |
Rosenlundsbadet Sprint 2019 |
|
Utskriftsdatum |
26 april 2019 |
|
|
Tvlingsort |
Jnkping |
|
Utskriftstid |
18:10 |
|
|
Arrangr |
Jnkpings Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
26 april 2019 |
|
|
|
|
Gren 506, 50m Frisim P 15-16 Upp |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
Funktionsnedsttning |
|
103 |
1 |
Jakob Starkenberg |
2004 |
AI8104 |
JNKPING |
|
50m |
31.90 |
|
345 |
2 |
Nathaniel Miles |
2004 |
AV3504 |
SA |
|
50m |
30.10 |
|
332 |
3 |
Axel Skoglund |
2004 |
AN6904 |
SA |
|
50m |
29.63 |
|
25 |
4 |
Max Lidbom |
2004 |
AC0104 |
ELFSBORG |
|
50m |
29.08 |
|
226 |
5 |
Edvin Karlsson |
2004 |
AO3904 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
29.31 |
|
141 |
6 |
Adrian Spogardh |
2004 |
AC7904 |
KARLSHAMN |
|
50m |
29.63 |
|
135 |
7 |
Filip Martinsson |
2003 |
AK8703 |
KARLSBORG |
|
50m |
30.40 |
|
278 |
8 |
Simon Hassel |
2003 |
AX6303 |
SKVDE SS |
|
50m |
31.98 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
Funktionsnedsttning |
|
129 |
1 |
David Liu |
2004 |
AY4704 |
JNKPING |
|
50m |
28.63 |
|
104 |
2 |
Victor Ekblad |
2004 |
AJ5304 |
JNKPING |
|
50m |
28.24 |
|
146 |
3 |
Oscar Bjrstam |
2003 |
AH2703 |
KARLSKO SF |
|
50m |
28.19 |
|
277 |
4 |
Jibbe Schimmel |
2004 |
AT3504 |
SKVDE SS |
|
50m |
28.15 |
|
247 |
5 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
50m |
28.17 |
|
366 |
6 |
David Eriksson |
2004 |
AO2104 |
HK SIM |
|
50m |
28.23 |
|
290 |
7 |
Pavle Skoric |
2003 |
AO2503 |
VRNAMO SS |
|
50m |
28.40 |
|
148 |
8 |
Oskar Hgqvist |
2003 |
AN1703 |
KARLSKO SF |
|
50m |
28.79 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
Funktionsnedsttning |
|
281 |
1 |
Sebastian Florez |
2004 |
AH8504 |
HVETLANDA |
|
50m |
28.07 |
|
272 |
2 |
Ludvig Johansson |
2003 |
AM9903 |
SKVDE SS |
|
50m |
27.74 |
|
142 |
3 |
Leo Spogardh |
2004 |
AE2304 |
KARLSHAMN |
|
50m |
27.55 |
|
293 |
4 |
Jonathan Thelin |
2003 |
AT3303 |
VRNAMO SS |
|
50m |
27.32 |
|
227 |
5 |
Fabian Lagstrm |
2004 |
AP8504 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
27.52 |
|
239 |
6 |
Lukas Malmstrm |
2003 |
AF5303 |
SKURU IK |
|
50m |
27.72 |
|
102 |
7 |
Max Grubesic |
2004 |
AH8104 |
JNKPING |
|
50m |
27.76 |
|
248 |
8 |
Victor Bckstrm |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
50m |
28.11 |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
26 april 2019 |
Licensierad till: Jnkpings Simsllskap |
Utskriftstid |
18:10 |
|