Program för Vårsimiaden 2019, Stenungsund
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
VSSF och S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Fl 11, 10 oy
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
HM-hus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
|
Lily Svanström |
2008 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Leena Mainardis |
2010 |
S77 |
1:06.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
5 |
|
Caroline Jönsson |
2008 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Fl 11, 10 oy |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
1 |
|
Tilda Sahlsten |
2009 |
UDDEVALLA |
1:03.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
|
Julia Rosman |
2010 |
KUNGÄLV |
1:02.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
3 |
|
Celia Höglund |
2010 |
MASS |
1:01.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Elin Olsson |
2009 |
S77 |
1:01.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
5 |
|
Mathilda Sörqvist |
2010 |
ÅMÅLS SS |
1:01.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
6 |
|
Clara Carlén |
2009 |
S77 |
1:01.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
7 |
|
Nathalie Rudbäck |
2008 |
S77 |
1:03.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
8 |
|
Ellen Landgren |
2008 |
MASS |
1:04.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Fl 11, 10 oy |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
1 |
|
Meja Eriksson |
2009 |
UDDEVALLA |
1:00.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
|
Lily Burenius |
2008 |
MASS |
59.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
3 |
|
Nellie Eievik |
2008 |
MASS |
58.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Elsa Rohman |
2009 |
STRÖMSTAD |
57.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Olivia Ståhl |
2008 |
MASS |
58.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Linnea Dicander |
2009 |
MASS |
58.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
7 |
|
Ingrid Öhman |
2008 |
TROLLHÄTTA |
59.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
8 |
|
Alva Finnäs |
2009 |
MASS |
1:00.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Fl 11, 10 oy |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
1 |
|
Leah Lundgren |
2008 |
MASS |
55.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2 |
|
Frida Nielsen |
2008 |
UDDEVALLA |
55.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
3 |
|
Minnda Stude |
2008 |
KUNGÄLV |
54.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Linn Bravert |
2008 |
MASS |
54.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
5 |
|
Nella Dohrner |
2008 |
KUNGÄLV |
54.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
6 |
|
Maja Dalek |
2008 |
TROLLHÄTTA |
54.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Hedda Byfeldt |
2009 |
MASS |
55.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
8 |
|
Molly Andersson |
2009 |
TROLLHÄTTA |
57.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Fl 11, 10 oy |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Annie Alsterstad |
2008 |
MASS |
52.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
2 |
|
Tyra Sannehed |
2008 |
UDDEVALLA |
52.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
|
Moa Gårdman |
2008 |
MASS |
51.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Zoe Metcalfe |
2008 |
TROLLHÄTTA |
48.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Tuva Honsberg |
2008 |
KUNGÄLV |
49.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
6 |
|
Mimmi Falk |
2009 |
S77 |
51.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
7 |
|
Elin Vassiliadis |
2008 |
S77 |
52.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
8 |
|
Selma Jensen-Hellberg |
2008 |
UDDEVALLA |
52.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Fl 11, 10 oy |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
1 |
|
Ida Brandt |
2008 |
S 02 |
47.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2 |
|
Szofia Zana |
2008 |
TROLLHÄTTA |
46.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
3 |
|
Signe Malmeling |
2008 |
UDDEVALLA |
45.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
4 |
|
Cornelia Köpman |
2008 |
KUNGÄLV |
43.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
5 |
|
Louise Ahlstedt |
2008 |
S 02 |
44.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
6 |
|
Fanny Falk |
2008 |
S77 |
46.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
7 |
|
Amanda Nordberg |
2008 |
S 02 |
47.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
8 |
|
Regina Zana |
2010 |
TROLLHÄTTA |
48.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:32:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: S77 Stenungsund |
|
|
|
|