Ohjelma Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
Avoimet Mestaruusuinnit 2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
09:09 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki Ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 3, 200m Selkäuinti Miehet |
Alkuerät (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oskar Tuominen |
2004 |
04A373 |
UiTa |
|
50m |
2:35.51 |
2:35.51 |
2 |
Jaakko Pihlava |
2004 |
04A845 |
ÅSK |
|
50m |
2:31.46 |
2:31.46 |
3 |
Urho Lyytinen |
2003 |
03A229 |
UiTa |
|
25m |
2:26.54 |
2:30.54 |
4 |
Toni Lipponen |
2003 |
03A125 |
KemUS |
|
25m |
2:24.77 |
2:28.77 |
5 |
Petteri Lepola |
2003 |
03A303 |
TaTU |
|
50m |
2:29.92 |
2:29.92 |
6 |
Juuso Rahikainen |
2003 |
03A265 |
TuUS |
|
25m |
2:27.05 |
2:31.05 |
7 |
Erblin Latifi |
2005 |
05A921 |
OU |
|
25m |
2:30.30 |
2:34.30 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hugo Mattola |
2001 |
01A074 |
KUS-GSS |
|
50m |
2:24.97 |
2:24.97 |
2 |
Miro Birkstedt |
2004 |
04A020 |
TaTU |
|
25m |
2:17.61 |
2:21.61 |
3 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
25m |
2:11.40 |
2:15.40 |
4 |
Niki Karlsson |
2000 |
00A065 |
HSS |
|
25m |
2:00.30 |
2:04.30 |
5 |
Emil Hanski |
1999 |
99A145 |
ÅSK |
|
25m |
2:06.81 |
2:10.81 |
6 |
Teemu Annala |
2001 |
01A514 |
Cetus |
|
25m |
2:13.09 |
2:17.09 |
7 |
Oliver Kela |
2002 |
02A668 |
SCR |
|
25m |
2:18.24 |
2:22.24 |
8 |
Leevi Korpinen |
2001 |
01A491 |
ÅSK |
|
50m |
2:28.06 |
2:28.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
25m |
2:20.50 |
2:24.50 |
2 |
Risto Martikainen |
2003 |
03A605 |
KoU |
|
25m |
2:17.35 |
2:21.35 |
3 |
Tiitus Taskila |
2001 |
01A402 |
OU |
|
25m |
2:09.42 |
2:13.42 |
4 |
Topias Nygård |
2000 |
00A602 |
OU |
|
25m |
2:00.13 |
2:04.13 |
5 |
Jesper Lietzén |
2002 |
02A171 |
ÅSK |
|
25m |
2:05.79 |
2:09.79 |
6 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
25m |
2:11.99 |
2:15.99 |
7 |
Joakim Harjaks |
2002 |
02B307 |
OU |
|
50m |
2:22.01 |
2:22.01 |
8 |
Jere Kekola |
2000 |
00A330 |
SeUi |
|
25m |
2:22.34 |
2:26.34 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
03A020 |
OU |
|
25m |
2:20.07 |
2:24.07 |
2 |
Taavi Backman |
2004 |
04A048 |
LaUS |
|
25m |
2:16.92 |
2:20.92 |
3 |
Rasmus Söderholm |
2002 |
02A442 |
HSS |
|
25m |
2:07.32 |
2:11.32 |
4 |
Roni Kallström |
2001 |
01A092 |
Cetus |
|
25m |
1:59.74 |
2:03.74 |
5 |
Veeti Haikonen |
2001 |
01A104 |
HSS |
|
25m |
2:04.92 |
2:08.92 |
6 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
25m |
2:11.52 |
2:15.52 |
7 |
Atte Pennanen |
2001 |
01A161 |
LaUS |
|
25m |
2:17.85 |
2:21.85 |
8 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
03A103 |
UKK |
|
25m |
2:21.67 |
2:25.67 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
09:09 |
|