Ohjelma Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
Avoimet Mestaruusuinnit 2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
09:09 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki Ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 8, 100m Vapaauinti T-15 |
Alkuerät (13) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sani Nätynki |
2005 |
05A430 |
SCR |
|
25m |
1:10.74 |
1:12.74 |
4 |
Enni Halttunen |
2005 |
05A482 |
UiTa |
|
50m |
1:12.73 |
1:12.73 |
5 |
Veera Viskari |
2005 |
05A797 |
HäUS |
|
50m |
1:12.74 |
1:12.74 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Maiju Huttunen |
2005 |
05A659 |
SCR |
|
50m |
1:12.14 |
1:12.14 |
2 |
Emma Lähteenmäki |
2004 |
04B219 |
UiTa |
|
25m |
1:10.05 |
1:12.05 |
3 |
Aada Taiponen |
2004 |
04A449 |
RiUS |
|
25m |
1:09.82 |
1:11.82 |
4 |
Aada Lehtoniemi |
2005 |
05A476 |
UKK |
|
50m |
1:11.79 |
1:11.79 |
5 |
Elina Syvänne |
2004 |
04A343 |
TuUS |
|
25m |
1:09.79 |
1:11.79 |
6 |
Saana Keskinen |
2005 |
05A834 |
UiTa |
|
50m |
1:11.84 |
1:11.84 |
7 |
Henni Halme |
2005 |
05A216 |
UiTa |
|
50m |
1:12.10 |
1:12.10 |
8 |
Eeva Toroi |
2005 |
05A230 |
UiTa |
|
50m |
1:12.35 |
1:12.35 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Petra Laukkanen |
2004 |
04A647 |
OuLo |
|
50m |
1:11.57 |
1:11.57 |
2 |
Hanna-Maria Korpilähde |
2004 |
04A536 |
RoiUS |
|
50m |
1:11.34 |
1:11.34 |
3 |
Iida Savulahti |
2004 |
04A121 |
RiUS |
|
50m |
1:11.12 |
1:11.12 |
4 |
Amanda Riuttanen |
2005 |
05A383 |
OU |
|
50m |
1:10.74 |
1:10.74 |
5 |
Saara Heinänen |
2005 |
05A978 |
TuUS |
|
50m |
1:11.07 |
1:11.07 |
6 |
Kiia Alenius |
2005 |
05A094 |
TaTU |
|
50m |
1:11.25 |
1:11.25 |
7 |
Lotta Kaarre |
2005 |
05A721 |
KemPy |
|
25m |
1:09.41 |
1:11.41 |
8 |
Enni Huttunen |
2005 |
05A919 |
RaUS |
|
50m |
1:11.68 |
1:11.68 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Bettina Sandelin |
2005 |
05A234 |
RaUS |
|
50m |
1:10.35 |
1:10.35 |
2 |
Siiri Levonoja |
2004 |
04A389 |
UKK |
|
50m |
1:09.93 |
1:09.93 |
3 |
Emmi Lapikisto |
2005 |
05A463 |
UiTa |
|
25m |
1:07.64 |
1:09.64 |
4 |
Milla Marttila |
2005 |
05A452 |
KemPy |
|
25m |
1:07.58 |
1:09.58 |
5 |
Noora Kekola |
2004 |
04A028 |
SeUi |
|
50m |
1:09.62 |
1:09.62 |
6 |
Venla Hauska |
2004 |
04A875 |
JUK |
|
25m |
1:07.77 |
1:09.77 |
7 |
Vilma Niskanen |
2004 |
04B109 |
OuLo |
|
50m |
1:10.12 |
1:10.12 |
8 |
Vilja Saarinen |
2005 |
05A087 |
RiUS |
|
50m |
1:10.47 |
1:10.47 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kaisu Leinonen |
2005 |
05A462 |
UiTa |
|
50m |
1:09.46 |
1:09.46 |
2 |
Inger Isaksen |
2005 |
05A163 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:09.15 |
1:09.15 |
3 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
50m |
1:09.04 |
1:09.04 |
4 |
Siiri Reinonen |
2004 |
04A278 |
HäUS |
|
50m |
1:09.01 |
1:09.01 |
5 |
Ida Ekebohm |
2005 |
05A675 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:09.02 |
1:09.02 |
6 |
Tilde Löfqvist |
2004 |
04A869 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:09.08 |
1:09.08 |
7 |
Vilma Utriainen |
2005 |
05A461 |
KemPy |
|
50m |
1:09.37 |
1:09.37 |
8 |
Aino Kunelius |
2005 |
05A813 |
HäUS |
|
50m |
1:09.50 |
1:09.50 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Beata Niskanen |
2004 |
04A091 |
TuUS |
|
25m |
1:06.75 |
1:08.75 |
2 |
Elena Surakka |
2005 |
05A487 |
UiTa |
|
50m |
1:08.56 |
1:08.56 |
3 |
Jessika Liimatta |
2004 |
04A169 |
TaTU |
|
25m |
1:06.24 |
1:08.24 |
4 |
Heidi Helenius |
2005 |
05A589 |
UiTa |
|
50m |
1:07.89 |
1:07.89 |
5 |
Essi Turkki |
2004 |
04A884 |
UiTa |
|
50m |
1:07.92 |
1:07.92 |
6 |
Noora Pätiälä |
2004 |
04A436 |
UiTa |
|
50m |
1:08.42 |
1:08.42 |
7 |
Aada Hakala |
2004 |
04A041 |
UiTa |
|
25m |
1:06.60 |
1:08.60 |
8 |
Essi Vilhelmiina Virta |
2005 |
05A168 |
KemPy |
|
50m |
1:08.80 |
1:08.80 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nelli Lehmijoki |
2005 |
05A030 |
Pyry |
|
50m |
1:07.78 |
1:07.78 |
2 |
Siiri Rahikkala |
2004 |
04A462 |
OU |
|
25m |
1:05.65 |
1:07.65 |
3 |
Laura Sofia Oksakari |
2005 |
05A194 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:07.57 |
1:07.57 |
4 |
Saana Perkkiö |
2005 |
05A349 |
RiUS |
|
25m |
1:05.40 |
1:07.40 |
5 |
Viivi Lehtonen |
2004 |
04A451 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:05.43 |
1:07.43 |
6 |
Iida Heiko |
2004 |
04A798 |
OU |
|
50m |
1:07.58 |
1:07.58 |
7 |
Kristina Grimbaum |
2005 |
05A266 |
ÅSK |
|
50m |
1:07.74 |
1:07.74 |
8 |
Vilma Kiviniemi |
2005 |
05A181 |
OU |
|
25m |
1:05.81 |
1:07.81 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pihla Äkkinen |
2005 |
05A195 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:07.16 |
1:07.16 |
2 |
Salla Rantala |
2004 |
04A102 |
UiTa |
|
50m |
1:06.74 |
1:06.74 |
3 |
Vlada Guljajeva |
2004 |
04A365 |
HyUS |
|
25m |
1:04.21 |
1:06.21 |
4 |
Julianna Kurkela |
2005 |
05A215 |
ÅSK |
|
50m |
1:06.12 |
1:06.12 |
5 |
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
05A527 |
JUK |
|
50m |
1:06.12 |
1:06.12 |
6 |
Mandi Vuoristo |
2005 |
05A789 |
OuLo |
|
50m |
1:06.59 |
1:06.59 |
7 |
Sini Salmi |
2004 |
04A294 |
ÅSK |
|
25m |
1:05.09 |
1:07.09 |
8 |
Lotta Nurminen |
2005 |
05B113 |
TuUS |
|
25m |
1:05.32 |
1:07.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Melissa Virtanen |
2004 |
04A736 |
UiTa |
|
50m |
1:06.08 |
1:06.08 |
2 |
Katariina Koivuranta |
2005 |
05A446 |
OU |
|
50m |
1:06.00 |
1:06.00 |
3 |
Inka Karjalainen |
2004 |
04A711 |
OU |
|
50m |
1:05.92 |
1:05.92 |
4 |
Ilona Niemi |
2005 |
05A273 |
UiTa |
|
50m |
1:05.85 |
1:05.85 |
5 |
Minttu Kiili |
2005 |
05A306 |
ÅSK |
|
50m |
1:05.85 |
1:05.85 |
6 |
Ella Nihtilä |
2004 |
04A237 |
ÅSK |
|
50m |
1:05.97 |
1:05.97 |
7 |
Gitta Nukala |
2004 |
04B020 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:04.08 |
1:06.08 |
8 |
Aada Suotula |
2004 |
04B088 |
OU |
|
50m |
1:06.10 |
1:06.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sonila Selimi |
2005 |
05A278 |
ÅSK |
|
25m |
1:03.75 |
1:05.75 |
2 |
Elina Gavrilov |
2004 |
04A825 |
JoUS |
|
50m |
1:05.13 |
1:05.13 |
3 |
Noora Kylmämetsä |
2004 |
04A592 |
UiTa |
|
50m |
1:04.70 |
1:04.70 |
4 |
Laura Markuksela |
2004 |
04A336 |
OU |
|
50m |
1:04.51 |
1:04.51 |
5 |
Enni Kinnunen |
2005 |
05A193 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:04.54 |
1:04.54 |
6 |
Emma Hakala |
2004 |
04A330 |
HU |
|
50m |
1:04.82 |
1:04.82 |
7 |
Matilda Holmlund |
2005 |
05A734 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:05.35 |
1:05.35 |
8 |
Anniina Ahonen |
2005 |
05A156 |
HyUS |
|
50m |
1:05.84 |
1:05.84 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Konkka |
2004 |
04A103 |
ÅSK |
|
50m |
1:04.01 |
1:04.01 |
2 |
Greta Beszteri |
2004 |
04A257 |
HSS |
|
25m |
1:00.74 |
1:02.74 |
3 |
Frida Ekman |
2004 |
04A550 |
UiTa |
|
50m |
1:01.74 |
1:01.74 |
4 |
Kanerva Kinnunen |
2004 |
04A027 |
UiTa |
|
50m |
1:00.43 |
1:00.43 |
5 |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
04A173 |
UiTa |
|
50m |
1:01.38 |
1:01.38 |
6 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
50m |
1:02.11 |
1:02.11 |
7 |
Adeliina Kaarlenkaski |
2004 |
04A139 |
UiTa |
|
50m |
1:03.58 |
1:03.58 |
8 |
Veera Välivainio |
2005 |
05A645 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:04.19 |
1:04.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ella Suominen |
2005 |
05A308 |
ÅSK |
|
50m |
1:03.91 |
1:03.91 |
2 |
Inka Elamaa |
2004 |
04A328 |
OuLo |
|
50m |
1:02.55 |
1:02.55 |
3 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
04A143 |
OU |
|
50m |
1:01.51 |
1:01.51 |
4 |
Helmi Jouhten |
2004 |
04A360 |
KemPy |
|
50m |
59.91 |
59.91 |
5 |
Aino Hinkka |
2005 |
05A066 |
UKK |
|
25m |
58.76 |
1:00.76 |
6 |
Fiona Laakso |
2005 |
05A262 |
ÅSK |
|
50m |
1:01.84 |
1:01.84 |
7 |
Meeri Yli-Äyhö |
2004 |
04A166 |
UKK |
|
50m |
1:03.09 |
1:03.09 |
8 |
Nelli Rauhanen |
2005 |
05A585 |
RaisU |
|
50m |
1:04.19 |
1:04.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pinja Taskila |
2004 |
04A073 |
OU |
|
25m |
1:01.81 |
1:03.81 |
2 |
Emmi Manninen |
2004 |
04A011 |
UiTa |
|
50m |
1:02.48 |
1:02.48 |
3 |
Kira Lindroos |
2005 |
05A028 |
Cetus |
|
50m |
1:01.45 |
1:01.45 |
4 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
04A155 |
KoU |
|
50m |
58.55 |
58.55 |
5 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
05A146 |
Cetus |
|
50m |
1:00.73 |
1:00.73 |
6 |
Sofia Ellonen |
2004 |
04A435 |
UKK |
|
50m |
1:01.83 |
1:01.83 |
7 |
Santra Nieminen |
2004 |
04A208 |
UKK |
|
50m |
1:02.83 |
1:02.83 |
8 |
Aino Koskelo |
2005 |
05A053 |
NU |
|
50m |
1:04.08 |
1:04.08 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
09:09 |
|