Program for Polisen HEAD summer Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
667 |
|
Katherina Gkioni |
Väsby Simsällskap |
2000 |
BT0200 |
25m |
4:36.10 |
|
|
|
|
|
2 |
783 |
|
Heleri Zirk |
Audentese Spordiklubi |
2004 |
|
50m |
4:40.72 |
|
|
|
|
|
|
3 |
638 |
|
Elsa Brandt |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AP5806 |
25m |
4:43.28 |
|
|
|
|
|
4 |
248 |
|
Iris Martinsson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF3405 |
25m |
4:45.61 |
|
|
|
|
|
5 |
782 |
|
Kai Liis Kivirähk |
Audentese Spordiklubi |
2003 |
|
50m |
4:49.79 |
|
|
|
|
|
|
6 |
799 |
|
Katriin Hansalu |
Briis Spordiklubi |
2003 |
|
50m |
4:50.00 |
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Edle Lund |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
4:50.00 |
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Rana Wild-Ali |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
4:51.54 |
|
|
|
|
|
|
9 |
241 |
|
Vendela Hillström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AW5803 |
25m |
4:52.08 |
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Malin Rike Holmann |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
4:52.45 |
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Victoria Montfort |
VICS |
2004 |
|
50m |
4:56.18 |
|
|
|
|
|
|
12 |
583 |
|
Vera Hermansson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AY1603 |
25m |
4:56.51 |
|
|
|
|
|
13 |
15 |
|
Mariela Nordsletta Somby |
Karasjok SK |
2005 |
|
50m |
4:57.34 |
|
|
|
|
|
|
14 |
679 |
|
Astrid Blomberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2000 |
AW5800 |
25m |
5:01.45 |
|
|
|
|
|
15 |
590 |
|
Joanna Sundqvist |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AH7605 |
25m |
5:01.68 |
|
|
|
|
|
16 |
168 |
|
Malva Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
AA8406 |
25m |
5:02.31 |
|
|
|
|
|
17 |
144 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
5:02.37 |
|
|
|
|
|
18 |
196 |
|
Emelie Sidén |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AL9605 |
25m |
5:03.21 |
|
|
|
|
|
19 |
49 |
|
Clara Katarina Björkegren |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
5:04.19 |
|
|
|
|
|
|
20 |
290 |
|
Molly Rantil |
Simklubben Neptun |
2005 |
BL4405 |
25m |
5:04.58 |
|
|
|
|
|
21 |
418 |
|
Lisa Uddeholt |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AX6405 |
25m |
5:06.46 |
|
|
|
|
|
22 |
30 |
|
Vårin Jensås |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
5:06.75 |
|
|
|
|
|
|
23 |
254 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
50m |
5:07.29 |
|
|
|
|
|
24 |
591 |
|
Hilma Wahlström |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AB8806 |
25m |
5:07.90 |
|
|
|
|
|
25 |
740 |
|
Sofia Lindqvist |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
BK3404 |
25m |
5:08.65 |
|
|
|
|
|
26 |
57 |
|
Anna Grape |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
5:10.72 |
|
|
|
|
|
|
27 |
605 |
|
Nike Söderström |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AG2607 |
25m |
5:11.80 |
|
|
|
|
|
28 |
594 |
|
Sofia Högdin |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BA3404 |
25m |
5:12.05 |
|
|
|
|
|
29 |
12 |
|
Lone Charlotte Eikjok |
Karasjok SK |
2004 |
|
50m |
5:13.64 |
|
|
|
|
|
|
30 |
455 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
5:14.16 |
|
|
|
|
|
31 |
54 |
|
Selma Flage Dragsund |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
5:14.53 |
|
|
|
|
|
|
32 |
611 |
|
Ida Svensson |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AU7806 |
25m |
5:14.95 |
|
|
|
|
|
33 |
675 |
|
Karolina Tylets |
Åkersberga Simsällskap |
2006 |
BA9806 |
25m |
5:15.48 |
|
|
|
|
|
34 |
28 |
|
Thea Haugan |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
5:15.58 |
|
|
|
|
|
|
35 |
788 |
|
Angelina Paju |
Audentese Spordiklubi |
2004 |
|
50m |
5:15.73 |
|
|
|
|
|
|
36 |
146 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
5:15.80 |
|
|
|
|
|
37 |
464 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
50m |
5:16.34 |
|
|
|
|
|
38 |
74 |
|
Hedda Mørne-Thomassen |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
5:18.25 |
|
|
|
|
|
|
39 |
606 |
|
Nora Högström |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AG1807 |
25m |
5:19.65 |
|
|
|
|
|
40 |
772 |
|
Britt Raudsepp |
Audentese Spordiklubi |
2007 |
|
50m |
5:20.00 |
|
|
|
|
|
|
41 |
105 |
|
Tuva Wilberg |
Skjetten Svømming |
2005 |
|
50m |
5:20.22 |
|
|
|
|
|
|
42 |
227 |
|
Hanna Carlberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
BF1803 |
25m |
5:22.10 |
|
|
|
|
|
43 |
631 |
|
Ida Johansson |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AF8806 |
25m |
5:22.32 |
|
|
|
|
|
44 |
589 |
|
Klara Pettersson |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AU6204 |
25m |
5:22.63 |
|
|
|
|
|
45 |
33 |
|
Lisa Liasjø |
Trondhjems SLK |
2005 |
|
50m |
5:24.40 |
|
|
|
|
|
|
46 |
839 |
|
Maia Doman |
MyFitness |
2006 |
|
50m |
5:24.57 |
|
|
|
|
|
|
47 |
112 |
|
Cora Helene Hildrum |
SK Speed |
2006 |
|
50m |
5:25.88 |
|
|
|
|
|
|
48 |
585 |
|
Lisen Myrelid |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AD0805 |
25m |
5:26.31 |
|
|
|
|
|
49 |
596 |
|
Lovis Lång |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AM4205 |
25m |
5:26.92 |
|
|
|
|
|
50 |
454 |
|
Clara Renström Halling |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ8804 |
25m |
5:26.92 |
|
|
|
|
|
51 |
456 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
25m |
5:27.32 |
|
|
|
|
|
52 |
66 |
|
Thea Catherine Høgalmen |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
5:27.76 |
|
|
|
|
|
|
53 |
645 |
|
Cecilia Eklund |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BF0205 |
25m |
5:27.80 |
|
|
|
|
|
54 |
478 |
|
Evelina Porling |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
BH9202 |
25m |
5:28.93 |
|
|
|
|
|
55 |
548 |
|
Juni Stenbacka |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AV7607 |
50m |
5:29.80 |
|
|
|
|
|
56 |
652 |
|
Vera Wijk |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY4206 |
25m |
5:29.85 |
|
|
|
|
|
57 |
741 |
|
Matilda Lindqvist |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
BK9204 |
25m |
5:30.40 |
|
|
|
|
|
58 |
149 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
5:34.68 |
|
|
|
|
|
59 |
58 |
|
Mina Grove-Knutsen |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
5:38.41 |
|
|
|
|
|
|
60 |
614 |
|
Alva Marhold |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AL5407 |
25m |
5:38.46 |
|
|
|
|
|
61 |
495 |
|
Melissa Klintengren |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AH0807 |
25m |
5:38.81 |
EFT |
|
62 |
680 |
|
Margareta Serednicka |
Solna Sundbyberg SS 04 |
1976 |
AA1876 |
25m |
5:38.82 |
|
|
|
|
|
63 |
73 |
|
Sara Pamplona Lund-Iverse |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
5:42.47 |
|
|
|
|
|
|
64 |
483 |
|
Elina Tshibanda |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AB7407 |
25m |
5:42.95 |
|
|
|
|
|
65 |
616 |
|
Märta Säfsten |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BD4806 |
25m |
5:45.90 |
|
|
|
|
|
66 |
263 |
|
Astrid Rosén |
Simklubben Neptun |
2005 |
AL7205 |
25m |
5:46.16 |
|
|
|
|
|
67 |
412 |
|
Jennifer Geaney |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS9805 |
25m |
5:47.01 |
|
|
|
|
|
68 |
271 |
|
Elsa Lövquist |
Simklubben Neptun |
2004 |
BD6604 |
25m |
5:49.94 |
|
|
|
|
|
69 |
597 |
|
Edith Lindhagen |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BF3204 |
25m |
5:49.96 |
|
|
|
|
|
70 |
97 |
|
Nathania Newton |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
5:51.77 |
|
|
|
|
|
|
71 |
5 |
|
Liv Bengtsson |
ACS Cougars London |
2005 |
|
50m |
5:52.00 |
|
|
|
|
|
|
72 |
174 |
|
Bonnie Tham |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
BG5406 |
25m |
5:52.53 |
EFT |
|
73 |
101 |
|
Silja Thoresen Skinlo |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
5:53.82 |
|
|
|
|
|
|
74 |
598 |
|
Alice Törnkvist |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BE2804 |
25m |
5:59.65 |
|
|
|
|
|
75 |
132 |
|
Elsa Axvik Reutergårdh |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2004 |
BA5404 |
50m |
6:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
52 |
|
Nikoline Nørjordet Braate |
Bærumsvømmerne |
2007 |
|
25m |
6:05.62 |
|
|
|
|
|
|
77 |
79 |
|
Michelle Meshcherinova Ri |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
6:06.99 |
|
|
|
|
|
|
78 |
404 |
|
Alexandra Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BM8602 |
25m |
6:09.30 |
|
|
|
|
|
79 |
135 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2007 |
AO8207 |
50m |
6:13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
642 |
|
Hanna Areblad |
Väsby Simsällskap |
|
|
50m |
6:13.46 |
|
|
|
2007 |
AH6607 |
|
81 |
623 |
|
Signe Grundemar |
Upsala Simsällskap |
|
|
25m |
6:18.93 |
|
|
|
2006 |
BM8806 |
|
82 |
148 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
|
|
25m |
6:23.81 |
|
|
|
2007 |
AJ3207 |
|
83 |
641 |
|
Isabelle Skytt |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
6:25.25 |
|
|
|
2005 |
BE4205 |
|
84 |
154 |
|
Ida Tengvall Williams |
Falu Simsällskap |
|
|
50m |
6:38.14 |
|
|
|
2005 |
BM6405 |
|
85 |
759 |
|
Sandra Ignatjovic |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
BA4207 |
|
86 |
644 |
|
Ebba Björkén |
Väsby Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
AH8607 |
|
|
|
|
|
87 |
390 |
|
Matilda Bergström |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
50m |
|
|
|
|
2005 |
AU9605 |
|
|
|
|
|
88 |
546 |
|
Freja Löfgren |
Södertörns Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
AR5807 |
|
|
|
|
|
89 |
171 |
|
Isabelle Sandström |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
AB3207 |
|
|
|
|
|
90 |
648 |
|
Fanny Krekula |
Väsby Simsällskap |
|
|
50m |
|
EFT |
|
|
2006 |
AU8606 |
|
|
|
|
91 |
417 |
|
Wilma Groth |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
|
|
|
|
2005 |
AV2605 |
|
|
|
|
|
92 |
634 |
|
Elise Klingh |
Väsby Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2005 |
AT7605 |
|
|
|
|
|
93 |
466 |
|
Noelia Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
AN9607 |
|
|
|
|
|
94 |
186 |
|
Hillevi Östlund |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
AX0807 |
|
|
|
|
|
95 |
539 |
|
Lovisa Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
AK0407 |
|
|
|
|
|
96 |
640 |
|
Elsa Svahn |
Väsby Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
AG9607 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-28 09:43:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|