Startliste for Earth Control Vejle Swim Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Earth Control Swim Cup 2020 |
|
Udskriftsdato |
24 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Vejle |
|
Udskriftstidspunkt |
15:49 |
|
|
Arrangør |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
Indledende (14) |
Sponsor: Arena |
|
Heat 1 (14) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1813 |
2 |
Nanna Steen Mühring |
2009 |
0928AA |
NYBORG |
|
25m |
1:31.79 |
1815 |
3 |
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
0814AA |
NYBORG |
|
50m |
1:25.60 |
1797 |
4 |
Laura Rasmussen |
2005 |
0538AZ |
NYBORG |
|
25m |
1:19.49 |
1741 |
5 |
Kira Wolter |
2007 |
0742AT |
VEJLE |
|
25m |
1:20.05 |
1792 |
6 |
Frida Steen Mühring |
2009 |
0938AA |
NYBORG |
|
25m |
1:26.23 |
1796 |
7 |
Katrine Vølund |
2008 |
0894AG |
NYBORG |
|
25m |
1:32.32 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1806 |
1 |
Oceane Cailho |
2008 |
0866AF |
NYBORG |
|
25m |
1:17.40 |
2012 |
2 |
Anna Emilie Damgaard |
2006 |
0654AL |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:16.56 |
1892 |
3 |
Line Bach-Henriksen |
2007 |
0742AM |
ESBJERG |
|
25m |
1:15.12 |
1736 |
4 |
Gabrielle Haahr Uhd |
2007 |
0796AF |
VEJLE |
|
25m |
1:14.22 |
1790 |
5 |
Freja Trasbo Vestergaard |
2006 |
0616AI |
NYBORG |
|
25m |
1:14.23 |
1818 |
6 |
Louise Kipper Pedersen |
2006 |
0646AG |
NYBORG |
|
50m |
1:16.16 |
1908 |
7 |
Marie Thorup |
2006 |
0692AR |
ESBJERG |
|
25m |
1:17.38 |
1795 |
8 |
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
0692AH |
NYBORG |
|
25m |
1:18.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1756 |
1 |
Sarah Laursen |
2007 |
0798AD |
VEJLE |
|
25m |
1:12.10 |
2088 |
2 |
Ane Walmar |
2007 |
0746AS |
ST-NEPTUN |
|
50m |
1:11.60 |
1776 |
3 |
Sofie Karlov Nielsen |
2007 |
0704AN |
VEJLE |
|
25m |
1:10.94 |
1978 |
4 |
Sofie Skovgaard Sørensen |
2004 |
0418AV |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:10.33 |
1939 |
5 |
Sille Augustesen |
2008 |
0824AB |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
1:10.75 |
1739 |
6 |
Julie Guldmann Møller |
2007 |
0782AI |
VEJLE |
|
25m |
1:11.51 |
2020 |
7 |
Sofie Damm Johansen |
2006 |
0698AQ |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:11.70 |
1891 |
8 |
Laura Worm Glæsner |
2006 |
0614AN |
ESBJERG |
|
25m |
1:13.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2064 |
1 |
Emilie Bie Bock |
2005 |
0554AE |
SILKEBORG |
|
50m |
1:08.73 |
1974 |
2 |
Thea Brøndum |
2004 |
0476AZ |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:07.34 |
1883 |
3 |
Mathilde Hedekær Mischorr |
2005 |
0522AS |
ESBJERG |
|
25m |
1:07.24 |
1933 |
4 |
Mille Lindeblad |
2005 |
0512AU |
DELTA |
|
25m |
1:06.68 |
1808 |
5 |
Randi Jørgensen |
2002 |
0286AR |
NYBORG |
|
25m |
1:07.23 |
1852 |
6 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:07.28 |
1820 |
7 |
Freja S. Falkenstrøm |
2004 |
0434AK |
NYBORG |
|
50m |
1:07.99 |
2013 |
8 |
Anna Mai Andersen |
2006 |
0622AR |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:09.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1942 |
1 |
Annemone Rasmussen |
2006 |
0674AC |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
1:06.55 |
1758 |
2 |
Sofie Dyg Holme |
2005 |
0598AO |
VEJLE |
|
25m |
1:06.39 |
1804 |
3 |
Mathilde Vestergaard |
2006 |
0606AI |
NYBORG |
|
25m |
1:05.96 |
1935 |
4 |
Victoria Richards |
2005 |
0548AP |
DELTA |
|
25m |
1:05.45 |
2063 |
5 |
Freja Buchholt Kristensen |
2005 |
0564AS |
SILKEBORG |
|
25m |
1:05.45 |
2005 |
6 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
0566AJ |
KVIK |
|
25m |
1:06.05 |
2018 |
7 |
Karoline Hellesøe |
2006 |
0678AQ |
SØNDERBORG |
|
50m |
1:06.53 |
1842 |
8 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:06.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2037 |
1 |
Emma Nygaard |
2005 |
0538AR |
H2Odense |
|
25m |
1:05.32 |
1960 |
2 |
Karoline L. Kristensen |
2003 |
0326AQ |
AALBORG |
|
50m |
1:04.57 |
1886 |
3 |
Victoria Underbjerg |
2004 |
0448AK |
ESBJERG |
|
25m |
1:04.52 |
1849 |
4 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
0392AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:04.38 |
1930 |
5 |
Karoline Kristensen |
2004 |
0438AO |
DELTA |
|
50m |
1:04.47 |
1703 |
6 |
Smilla Bruun Christensen |
2001 |
0154BC |
AGF |
|
25m |
1:04.53 |
1846 |
7 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.14 |
1931 |
8 |
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
0542AQ |
DELTA |
|
25m |
1:05.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1997 |
1 |
Amalie Michelsen |
2003 |
0308AC |
KVIK |
|
25m |
1:04.30 |
2083 |
2 |
Anna Victoria Plassen |
2005 |
|
Vestkant |
|
25m |
1:04.11 |
1740 |
3 |
Kathrine Sofie Jensen |
2003 |
0352AC |
VEJLE |
|
25m |
1:03.97 |
1851 |
4 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:03.78 |
2074 |
5 |
Ester Ledager Lauritsen |
2005 |
0536AQ |
SILKEBORG |
|
25m |
1:03.84 |
1837 |
6 |
Viola Demuth Andersen |
2003 |
0316AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:03.98 |
1934 |
7 |
Sophie Møller Madsen |
2005 |
0536BA |
DELTA |
|
25m |
1:04.28 |
2073 |
8 |
Maja Friis |
2005 |
0574AP |
SILKEBORG |
|
50m |
1:04.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1734 |
1 |
Cecilie Hingebjerg |
2004 |
0414AD |
VEJLE |
|
50m |
1:03.50 |
1843 |
2 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
50m |
1:03.32 |
1709 |
3 |
Ida Emilie Hindberg |
2005 |
0528AQ |
AGF |
|
25m |
1:03.20 |
2034 |
4 |
Mathilde Stilund |
2005 |
0556AH |
H2Odense |
|
25m |
1:03.14 |
1999 |
5 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
50m |
1:03.16 |
1817 |
6 |
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
0494AV |
NYBORG |
|
25m |
1:03.21 |
2087 |
7 |
Leah Emilie Stensaker Nilsen |
2006 |
|
Vestkant |
|
25m |
1:03.42 |
2048 |
8 |
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
0598AJ |
KOLDING |
|
25m |
1:03.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1932 |
1 |
Mathilde Thy Asmussen |
2004 |
0426AT |
DELTA |
|
25m |
1:03.13 |
2050 |
2 |
Melanie Petersen |
2004 |
0414AN |
KOLDING |
|
25m |
1:03.03 |
1877 |
3 |
Femke Iris Keulen |
2005 |
0582AS |
ESBJERG |
|
25m |
1:02.84 |
1973 |
4 |
Sofie Kruse Rasmussen |
2005 |
0502AQ |
ST-NEPTUN |
|
50m |
1:02.63 |
2023 |
5 |
Cecilie Baraviec |
2000 |
0016AB |
H2Odense |
|
50m |
1:02.83 |
2052 |
6 |
Elma Gabela |
2004 |
0472AE |
KOLDING |
|
50m |
1:03.01 |
1856 |
7 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
50m |
1:03.08 |
1732 |
8 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
VEJLE |
|
50m |
1:03.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1872 |
1 |
Amanda Busk Olesen |
2005 |
0558AH |
ESBJERG |
|
25m |
1:02.30 |
1714 |
2 |
Frida Saks Justesen |
2004 |
0452AM |
AGF |
|
25m |
1:01.78 |
1946 |
3 |
Astrid Marie Hassing |
2004 |
0494AM |
AALBORG |
|
25m |
1:01.44 |
1944 |
4 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
0438AI |
AALBORG |
|
50m |
1:01.29 |
1923 |
5 |
Thilde Timmermand |
2002 |
0272AP |
ESBJERG |
|
25m |
1:01.39 |
2000 |
6 |
Mathilde Yde Munkebæk |
2003 |
0386AC |
KVIK |
|
25m |
1:01.72 |
2002 |
7 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
1:02.25 |
1948 |
8 |
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
0458AO |
AALBORG |
|
25m |
1:02.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1950 |
1 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
AALBORG |
|
50m |
1:00.95 |
1722 |
2 |
Signe Villumsen |
2001 |
0146AQ |
AGF |
|
50m |
1:00.57 |
1866 |
3 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
50m |
1:00.47 |
2086 |
4 |
Linnea Solsvik |
2006 |
|
Vestkant |
|
25m |
1:00.24 |
1904 |
5 |
Emma Jørgensen |
2001 |
0182AV |
ESBJERG |
|
25m |
1:00.40 |
1981 |
6 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
1:00.56 |
1799 |
7 |
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
0578AE |
NYBORG |
|
50m |
1:00.88 |
1951 |
8 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
25m |
1:00.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1959 |
1 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
50m |
59.79 |
2016 |
2 |
Ellen Jensen |
2005 |
0546AF |
SØNDERBORG |
|
25m |
59.21 |
1983 |
3 |
Emilie Meng |
2003 |
0318AC |
KVIK |
|
25m |
57.78 |
1958 |
4 |
Amalie Bærentsen |
2000 |
0078AE |
AALBORG |
|
25m |
56.66 |
1993 |
5 |
Sarah Sirek Hansen |
2003 |
0352AB |
KVIK |
|
25m |
57.37 |
1859 |
6 |
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
58.33 |
1768 |
7 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
VEJLE |
|
25m |
59.50 |
2060 |
8 |
Mette Holstein |
2005 |
0552AI |
SILKEBORG |
|
25m |
1:00.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1996 |
1 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
50m |
59.68 |
1701 |
2 |
Mia Borgensgaard |
2003 |
0368AT |
AGF |
|
50m |
59.06 |
1949 |
3 |
Fenja Romanski |
2005 |
0598AH |
AALBORG |
|
25m |
57.64 |
1743 |
4 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
VEJLE |
|
25m |
56.46 |
1992 |
5 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
25m |
56.91 |
1767 |
6 |
Emilie Egerup |
2003 |
0316AW |
VEJLE |
|
25m |
58.30 |
2075 |
7 |
Amalie Tolderlund |
2005 |
0586AR |
SILKEBORG |
|
25m |
59.45 |
1704 |
8 |
Ane Kirstine Granild |
2004 |
0412AP |
AGF |
|
25m |
1:00.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2085 |
1 |
Erika Kvaal |
2004 |
|
Vestkant |
|
25m |
59.51 |
1972 |
2 |
Katrine Kruse Rasmussen |
2004 |
0478AV |
ST-NEPTUN |
|
25m |
58.96 |
2025 |
3 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
H2Odense |
|
25m |
57.45 |
1834 |
4 |
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
0074AM |
HOLSTEBRO |
|
25m |
55.55 |
1759 |
5 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
VEJLE |
|
25m |
56.77 |
1854 |
6 |
Alberte V. Bisgaard |
2003 |
0336AK |
GENTOFTE |
|
25m |
58.22 |
2008 |
7 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
KVIK |
|
25m |
59.38 |
1702 |
8 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
AGF |
|
25m |
59.98 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
24 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:49 |
|