Program for SM-Uinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suomen mestaruusuinnit 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Leppävaaran uimala |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
kesä 27, 2019 to kesä 30, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
200m Rintauinti Naiset All ages |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSE |
2:28.30 |
|
Noora Laukkanen |
1993 |
OU-73 |
FIN |
Praque, CZE |
|
10.7.2009 |
|
|
SE |
2:25.14 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
SCV |
FIN |
Rio de Janeiro, BRA |
|
10.8.2016 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
522 |
|
Jenna Laukkanen |
Swimming Club Vuokatti |
1995 |
95A962 |
50m |
2:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
674 |
|
Silja Känsäkoski |
Oulun Uinti 1906 |
1997 |
97A018 |
50m |
2:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
374 |
|
Ida Hulkko |
TaTu Tampere |
1998 |
98B105 |
50m |
2:34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
345 |
|
Rebekka Luoto |
Raision Urheilijat |
2003 |
03A191 |
50m |
2:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
567 |
|
Roosa Mäkinen |
Uinti Tampere |
1999 |
99B038 |
50m |
2:35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
548 |
|
Emilia Lahtinen |
Uinti Tampere |
1996 |
96A339 |
50m |
2:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
544 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
50m |
2:38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
484 |
|
Pinja Taskila |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A073 |
50m |
2:38.82 |
|
|
9 |
102 |
|
Aida Pasma |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
50m |
2:39.32 |
|
|
|
2003 |
03A816 |
|
10 |
417 |
|
Ellen Kaituri |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
50m |
2:39.86 |
|
|
|
2006 |
06A086 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
537 |
|
Meeri Yli-Äyhö |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
2004 |
04A166 |
50m |
2:41.55 |
|
|
|
|
|
12 |
172 |
|
Nelli Ohvo |
Cetus Espoo |
2001 |
01A937 |
50m |
2:41.58 |
|
|
|
|
|
13 |
492 |
|
Lotta Moilanen |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06A240 |
50m |
2:41.65 |
|
|
|
|
|
14 |
435 |
|
Emilia Liven |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A205 |
50m |
2:41.69 |
|
|
|
|
|
15 |
488 |
|
Minja Lukkari |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A364 |
50m |
2:43.14 |
|
|
|
|
|
16 |
42 |
|
Janna Appelberg |
Helsingfors Simsällskap |
2001 |
01A954 |
50m |
2:43.71 |
|
|
|
|
|
17 |
275 |
|
Martta Ruuska |
Swimming Jyväskylä |
2003 |
03A582 |
50m |
2:43.93 |
|
|
|
|
|
18 |
557 |
|
Ina Pollari |
Uinti Tampere |
2002 |
02A035 |
50m |
2:44.69 |
|
|
|
|
|
19 |
312 |
|
Emma Haglund |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A493 |
50m |
2:44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
92 |
|
Juulia Käräjämies |
Nummelan Kisaajat |
2003 |
03A037 |
50m |
2:45.70 |
|
|
|
|
|
21 |
343 |
|
Emma Uusküla |
Raision Urheilijat |
2002 |
02A310 |
50m |
2:46.06 |
|
|
|
|
|
22 |
168 |
|
Sofia Lehtinen |
Cetus Espoo |
2000 |
00B030 |
50m |
2:46.09 |
|
|
|
|
|
23 |
421 |
|
Daniela Lietzén |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A241 |
50m |
2:46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
429 |
|
Oona Ahinko |
Vesihelmen Uimaseura |
2001 |
01A878 |
50m |
2:46.28 |
|
|
|
|
|
25 |
583 |
|
Siiri Ala-Karvia |
Uinti Tampere |
2004 |
04A363 |
50m |
2:46.46 |
|
|
|
|
|
26 |
321 |
|
Lotta Aho |
Hämeenlinnan Uimaseura |
1999 |
99A598 |
50m |
2:47.73 |
|
|
|
|
|
27 |
76 |
|
Pippi Nordström |
Helsingin Uimarit |
2001 |
01A854 |
50m |
2:47.99 |
|
|
|
|
|
28 |
147 |
|
Emma Johansson |
Cetus Espoo |
2003 |
03A017 |
50m |
2:48.36 |
|
|
|
|
|
29 |
46 |
|
Greta Beszteri |
Helsingfors Simsällskap |
2004 |
04A257 |
50m |
2:48.50 |
|
|
|
|
|
30 |
487 |
|
Mathilda Puutio |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A347 |
50m |
2:48.50 |
|
|
|
|
|
31 |
317 |
|
Emma Hämäläinen |
Vieskan Uimarit |
2003 |
03A424 |
50m |
2:48.94 |
|
|
|
|
|
32 |
572 |
|
Enni Lahtinen |
Uinti Tampere |
2002 |
02A363 |
50m |
2:49.87 |
|
|
|
|
|
33 |
628 |
|
Aino Koskelo |
Nurmijärven Uinti |
2005 |
05A053 |
50m |
2:49.95 |
|
|
|
|
|
34 |
490 |
|
Laura Markuksela |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A336 |
50m |
2:50.62 |
|
|
|
|
|
35 |
276 |
|
Siiri Pellinen |
Swimming Jyväskylä |
2003 |
03A581 |
50m |
2:51.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
584 |
|
Siiri Mätäsjärvi |
Uinti Tampere |
2004 |
04A412 |
50m |
2:51.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
83 |
|
Vlada Guljajeva |
Hyvinkään Uimaseura |
2004 |
04A365 |
50m |
2:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
152 |
|
Cindy Palm |
Cetus Espoo |
2003 |
03A052 |
50m |
2:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
611 |
|
Milla Strandberg |
Vanders |
2005 |
05A006 |
50m |
2:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
647 |
|
Aino Kontiainen |
Uinti Hyvinkää |
2002 |
02A770 |
50m |
2:51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
355 |
|
Saana Vähämaa |
Rauman Uimaseura |
2002 |
02A743 |
50m |
2:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
294 |
|
Teea Jestoi |
Kokkolan Uimaseura |
2005 |
05A173 |
50m |
2:52.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
1 |
|
Winona Forslund |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2003 |
03A476 |
50m |
2:52.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
462 |
|
Inka Elamaa |
Oulun Lohet |
2004 |
04A328 |
50m |
2:52.70 |
|
|
|
|
|
45 |
186 |
|
Rina Rantanen |
Cetus Espoo |
2005 |
05A419 |
50m |
2:52.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-26 00.34.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|