Program for SM-Uinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suomen mestaruusuinnit 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Leppävaaran uimala |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
kesä 27, 2019 to kesä 30, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1500m Vapaauinti Naiset 17 and younger |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSE |
17:18.16 |
|
Eva Lehtonen |
1991 |
OLY |
FIN |
Indianapolis, USA |
|
10.8.2007 |
|
|
SE |
16:52.77 |
|
Eva Lehtonen |
1991 |
OLY |
FIN |
Seattle, USA |
|
14.8.2009 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
481 |
|
Petra Ansaranta |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A064 |
50m |
17:31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
487 |
|
Mathilda Puutio |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A347 |
50m |
17:41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Ada Hakkarainen |
Helsingfors Simsällskap |
2005 |
05A123 |
50m |
18:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Anni Savolainen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A184 |
50m |
18:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
346 |
|
Aino-kaisa Paatos |
Raision Urheilijat |
2004 |
04A144 |
50m |
18:11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
489 |
|
Venla Säntti |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A589 |
50m |
18:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
179 |
|
Tuuli Pippuri |
Cetus Espoo |
2005 |
05A146 |
50m |
18:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
53 |
|
Louna Kasvio |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A151 |
50m |
18:23.36 |
|
|
9 |
306 |
|
Petra Kivi |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
50m |
18:42.47 |
|
|
|
2003 |
03A153 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
118 |
|
Aliina Karvonen |
Simmis Wanda |
2004 |
04A587 |
50m |
18:52.27 |
|
|
|
|
|
11 |
579 |
|
Siiri Arjanmaa |
Uinti Tampere |
2004 |
04A173 |
50m |
18:56.77 |
|
|
|
|
|
12 |
248 |
|
Sohvi Kallinen |
Lahden Uimaseura |
2004 |
04A222 |
50m |
19:03.00 |
|
|
|
|
|
13 |
169 |
|
Pilvi Pietikäinen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A550 |
50m |
19:05.92 |
|
|
|
|
|
14 |
255 |
|
Hilla Kuuva |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A513 |
50m |
19:06.29 |
|
|
|
|
|
15 |
331 |
|
Senni Mattila |
Porin Uimaseura |
2003 |
03A003 |
50m |
19:11.56 |
|
|
|
|
|
16 |
257 |
|
Vilma Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A660 |
50m |
19:12.82 |
|
|
|
|
|
17 |
92 |
|
Juulia Käräjämies |
Nummelan Kisaajat |
2003 |
03A037 |
50m |
19:13.49 |
|
|
|
|
|
18 |
52 |
|
Wilma Sundt |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A142 |
50m |
19:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-26 00.34.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|